Ana Sayfa » Coin Geleceği » Ens Coin Yorum – Ethereum Name Service Geleceği

Ens Coin Yorum – Ethereum Name Service Geleceği

En çok merak edilen kripto paralardan olan Ens Coin nedir, Ethereum Name Service Coin geleceği 2022, gibi sorulara değineceğiz. Özellikle Ens Coin Yorum ve fiyat tahminleri ile birlikte gelecek tahminleri, grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Çeşitli büyük borsalarda listelenen ve oldukça fazla yatırımcısı ve kitlesi olan Ens, coin yorum araştırmalarımız arasında son derece önemli olan coinlerden bir tanesi. Son olarak şunu belirtip yazımızın devamına geçelim. Bu yazımızda geçen coin veya herhangi kripto para ile alakalı olan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizdekalmasin.com ekibi yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

Ens (Ethereum Name Service) Coin Nedir?

Öncelikle Ens Coin nedir sorusunu cevaplayalım. Ethereum Name Service, internetin alan adı hizmetinin (DNS) web adreslerini görünüşte rastgele bir sayı dizisinden bir dizi kelimeye dönüştürmesine benzer şekilde, insanların uzun ve karmaşık kripto cüzdan adreslerini hatırlaması için kolay bir şeye çevirmesine olanak tanıyan bir sistemdir.

Sistem birkaç yıldır devam ediyor ve hatta Ethereum’un kendisi tarafından finanse edildi. Ancak Ethereum Ad Hizmeti, Ethereum blok zincirine dayalı olsa da, yalnızca ether kullanmaz. Hizmetin yıllık ücretleri ether olarak ödense de, sistemin cüzdanlarıyla hemen hemen her tür kripto para birimini gönderip alabilirsiniz.

Ens Coin Projesi Nedir?

Projenin amacı: Ethereum Name Service, kripto cüzdan adreslerinin hatırlanmasını çok daha kolay hale getirmeyi amaçlıyor ve bunu en azından kısmen başarmak için yerel belirtecini kullanıyor.

Ens Sahibi – Kurucusu Kimdir?

Ens coinin sahibi ve kurucusu ile alakalı bilinen veri şu şekilde, Nick Johnson , Ethereum Name Service’in (ENS) Kurucusu.

Bu içeriğimize benzer olan Reef Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Ens Coin Yorum

Ethereum Name Service Coin ile alakalı bir yorum yapmak gerekirse, Şimdilik, Ethereum Name Service çok değişken bir fiyatlandırma yaşıyor gibi görünmekte. Bu nedenle, gelecek için ENS’nin orta vadede bile ne gibi geri dönüş fırsatları sunacağı henüz belli değil. Ancak yukarıdaki detaylar sadece yorumdur ve piyasanın oynaklığı göz önünde bulundurularak yatırım yapılırken dikkatli olunmalıdır.

Artık Ethereum Name Service coin’in ne olduğunu bildiğinize göre, muhtemelen yatırıma değip değmediğini merak ediyorsunuzdur. Ethereum name service geleceği nasıldır? Özelliklerine daha yakından bakalım.

 • ENS’de kayıtlı tüm alan adlarını kaydeden ve her alan hakkında üç kritik bilgi parçasını saklayan ENS kaydı mevcuttur.
 • Alan adlarını makine tarafından okunabilen adreslere çeviren ve bunun tersini yapan çözümleyicisi olmasıdır. 

Kullanıcılar, ethereum ens geleceği konusuna ve projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Ens Coin Yorumları

Birkaç uzmanın Ethereum Name Service hakkında coin yorumları sizlerle. İşte Ens coin ile alakalı uzman görüşleri;

ENS kendisini “ topluluğa ait açık bir kamu hizmeti ” olarak markalaştırıyor ve merkezi olmayan bileşenleri ve topluluk yönetişimi ile kripto ve Web 3.0 ekosisteminin önemli bir omurgası haline gelmeye başladı bile.

Potansiyeli ve alaka düzeyi nedeniyle, ENS Coin geleceği oldukça parlak gözüküyor.

Madeni parayı uzun süre elinizde tutmak istiyorsanız gerçekten iyi bir yatırım. 

Kripto piyasası oldukça riskli ve bir o kadar da oynak bir piyasa. Piyasaya girecek olursam Ens Token incelemek ve detaylandırmak isterim.

Ens Coin Geleceği 2022

Ens Coin Geleceği

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Ens coin fiyat tahmini sizlerle… Böylece Ens Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız. Ayrıca verdiğimiz değerler dolar bazlı olduğunu hatırlatalım.

Ens Coin Geleceği

Coin ile alakalı gelecek yılların Ens coin fiyat tahmini ile karşınızdayız. Böylece Ens Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız.

Ens Coin Geleceği 2022

Ens Coin Geleceği hakkında yorum yapmak gerekirse, özellikle 2022 yılında büyük bir sıçrama öngörülmektedir. Uzmanlar ve çeşitli yorumcular Ens ilerleyen zaman diliminde artacağını düşünmektedir. Ayrıca madeni paranın bu yıl içerisinde 23.72 $ seviyelerine ulaşacağı öngörülmektdir. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Ens Geleceği 2023

Bu Token teknik detayı ve özellikleri uzmanlar tarafından bu şekilde yorumlanmıştır. 2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu coinde böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat bakımından konuşacak olursak da, bu coinin 31.89 $ fiyat seviyesine ulaşacağını ve belki de kıracağını söyleyebiliriz. 

Ethereum Name Service Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında, tahminlere göre madeni para hakkında büyük bir ilgi ve alaka görebilirsiniz. Ayrıca, fiyatın yıl içinde 38.07 $ seviyelerine ulaşacağı söylenmektedir.

Ens Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru baktığımızda o zaman kripto paraların büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici zamanları görmek mümkün. Özellikle coinin piyasa değeri çok fazla büyüyebilir ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme görebilirsiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz var ve fiyat 48.99 $ değerine ulaşabilir.

Ethereum Name Service Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Ethereum Name Service için 2030 yılında en düşük 88.51 $ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Ens Coin Güvenilir mi?

Ens coin güvenilir mi sorusuna cevap bulmak istiyorsanız eğer listelediğimiz bu dört maddeyi detaylı inceledikten sonra bir coinin güvenilir olup olmadığını da rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Kısacası Ethereum Name Service Token de bu maddeleri sağlıyorsa oldukça güvenilir bir coindir diyebiliriz.

 • Coin ekibini incelemek
 • Yatırımcı veya topluluk iştahı
 • Hacim ve teknik analizi
 • Ens coin projesi

Ens Coin Hangi Borsalarda Var, Nereden Alınır?

Aşağıdaki borsalarda Ens Coin listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • Gate.io
 • Coinbase Exchange
 • Huobi Global
 • KuCoin
 • Bybit
 • FTX
 • Kraken

Ens Coin Nasıl Alınır?

Ens Coin, Birçok kripto para borsasında satışta mevcut. Biz hacmi en yüksek olan ve birçok pariteye sahip Borsalar üzerinden anlatımını gerçekleştireceğiz. Bu adımları takip ederek Ethereum Name Service Token alımını gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Arzu ettiğiniz borsadan alım yapmak için bir üyelik oluşturunuz.
 2. Ardından borsadaki bakiyenize para yükleyiniz.
 3. Almak istediğiniz Ens Coin Fiyatını giriniz.
 4. Kaç adet Ethereum Name Service alabileceğinizi panelden görüntüleyiniz.
 5. Toplam ne kadar ödemeye yapacağınızı gösteren panele bakınız.
 6. Burada Ens Al butonuna tıklayarak işleminizi bitirebilirsiniz.
 7. Ayrıca aynı işlemlerin Satış kısmı da bu panelden yapılıyor.

Ens Coin Hedef Fiyat

Kripto para piyasasının gözdelerinden birisi olan Ens , oldukça fazla konuşulan ve sevilen coinler arasındadır. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak Ens Coin Hedef Fiyat, 2022 yılı için 9.03 dolar seviyelerinde olacağını söyleyebilmekteyiz.

Feragatname: Elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir tahminde de zarar görmek mümkündür. Dikkatli olmanız ve de ona göre hareket etmeniz gerekmektedir.

Ens Yükselir Mi, Düşer Mi?

Ens Coin yükselir mi düşer mi sorusunu bir çok kişi merak edip araştırmaya koyulmaktadır. Özellikle Kripto para sektörünün bir çok dezavantajı ve avantajı mevcuttur. Dezavantajlarından birisi ise fazla volativitedir. Özellikle kısa vadede ciddi bir fiyat hareketi olduğundan dolayı anlık yükseliş ve düşüş olması çok normal.

Ethereum Name Service Token baktığımız zaman ise bu değişimin çok olduğunu görebiliyoruz. İlerleyen zaman diliminde ise yükseleceğini veya düşeceğini beraber deneyimleyeceğiz. Uzun vade veya kısa vade yatırımının en büyük farkı da sizin yatırım şekliniz ve o paraya ihtiyacınız ile alakalı olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

Ens Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların iştah seviyeleri mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerlerini sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Bu yüzden Ens Coin’de de aynı durum söz konusudur.

ENS Coin Haberleri Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi ARV Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak Ens Coin Haberleri gibi bir çok coinin son dakika haberlerini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak Ens Coin Yorum – Ethereum Name Service Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir, herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

ENS coin hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Aşağıdaki yorum alanında bize bu coin hakkında düşüncelerinizi ve analizlerinizi paylaşabilirsiniz.

4.7/5 - (14 Oy)
Yorum yapın