Ana Sayfa » Coin Geleceği » Hbar Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Hbar Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Oldukça popüler olan coinler arasındaki Hbar Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Hbar Coin Geleceği 2022 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Hbar Coin nedir?

Hashgraph’ın kendisi, işlemleri doğrulamak için bir hisse kanıtı modeline dayanan, halka açık bir şekilde dağıtılan bir defterdir. Ayrıca bahsedildiği gibi, mevcut kripto para birimlerinin arkasındaki kavramları yeni, daha enerji verimli bir seviyeye taşırken blok zincirinin birçok zorluğunun ve sınırlamasının üstesinden gelmek için tasarlandı.

Hedera Hashgraph, birazdan geleceğimiz gibi, gerçekten de kripto para birimlerini güçlendiriyor, ancak her türlü teknik zorluğa merkezi olmayan bir dijital çözüm yaratmak için tasarlandı. Ayrıca çıklık için Hashgraph ağdır, Hedera Hashgraph ise defterin kendisidir ve Hashgraph algoritmasındaki teknolojinin halka açık tek sürümüdür.

Hedera (Hbar) Özellikleri

Hedera özel bir şirkettir ve Hashgraph tescilli bir teknolojidir. Bu nedenle, teknolojinin üçüncü taraflara sunulması zaman aldı – süreç şu anda iyi bir şekilde devam ediyor. Bunun yanında bu nedenle HBAR, platformla en çok ilişkilendirilen kripto paradır. Ayrıca yerel Hedera madeni paradır ve platformla ilişkili genel merkezi olmayan ekonomiye güç sağlamak için yaratılmıştır. Özellikle üçüncü taraf sunumu hızla devam ediyor ve çeşitli şirketler ve bireyler, yeni kripto para birimlerini güçlendirmek için daha gelişmiş Hashgraph teknolojisini kullanmayı seçti.Hbar Coin Sahibi Kim?

Mance Harmon hem Hbar’ın Ceo’sudur. Hem de aynı zamanda kurucu ortağıdır. Özellikle son dönemlerde oldukça revaçta olan bir coin olan HBAR bu şekilde devam etmek istemektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Axs Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Hbar (Hedera) Coin Geleceği 2022-2030

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Hbar Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

Hbar Coin Geleceği

Hedera coin ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20220.410.430.51
20230.560.590.72
20240.810.840.97
20251.201.241.39
20261.841.892.10
20272.572.663.20
20283.883.984.37
20295.705.906.69
20308.208.499.88
203112.1612.5814.44

Hbar Coin Geleceği 2022

Şimdi 2022 yılından bahsetmişken, o zaman fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz ve her seviyenin ötesinde çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksiniz. Ayrıca madeni para bu yıl maksimum 0,43 dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Hbar Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 0,59 $ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

Hedera Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 0,84 $ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

Hbar Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 1,24 $ değerine ulaşacak.

Hedera Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Ftm için 2030 yılında en düşük 12,58$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Pond Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Hbar Coin Yorum 2022

Önce Hbar Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, Hedera, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, Hedera projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Hbar Hangi Borsalarda Var?

Hbar Coini aşağıdaki borsalarda listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Binance
  • FTX
  • Gate io
  • Kucoin

Hbar Coin Grafik

Hedera Coin hem çok artan hem de azalan coinler arasındadır. Nisanın sonuna doğru aşırı artan ve 45 dolarlara yaklaşan Hedera coin sonrasında çok düşmüş ve 12-13 dolar bandına gerilemiştir.

Hbar Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Hbar Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden Hbar Coin ara ara olsa da düşüyor.

Hbar (Hedera) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda Hbar Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Hbar Coin Geleceği 2022 ve Yorum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hedera Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Hbar Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Coin geleceği kategorimize buradan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak Hbar Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.6/5 - (8 Oy)
Yorum yapın