Ana Sayfa » Coin Geleceği » Dydx Coin Yorum – DYDX Coin Geleceği 2022

Dydx Coin Yorum – DYDX Coin Geleceği 2022

En çok merak edilen kripto paralardan olan Dydx Coin nedir, DYDX Coin Geleceği 2022, gibi sorulara değineceğiz. Özellikle Dydx Coin Yorum ve fiyat tahminleri ile birlikte gelecek tahminleri, grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Çeşitli büyük borsalarda listelenen ve oldukça fazla yatırımcısı ve kitlesi olan Dydx, coin yorum araştırmalarımız arasında son derece önemli olan coinlerden bir tanesi. Son olarak şunu belirtip yazımızın devamına geçelim. Bu yazımızda geçen coin veya herhangi kripto para ile alakalı olan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizdekalmasin.com ekibi yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

Dydx (Chiliz) Coin Nedir?

Öncelikle Dydx Coin nedir sorusunu cevaplayalım. dYdX (DYDX), BTC, ETH, SOL, DOT ve daha fazlası gibi varlıklar için kripto para marj ticareti için merkezi olmayan bir değişim platformudur.

dYdX kripto marj ticareti ürünlerinin büyük kısmı, Ethereum blok zincirinin üzerinde bulunmaktadır. Bununla birlikte, borsa kısa süre önce anında halledilen, ucuz işlemler için Katman 2’de kullanıma sunulmuştur. dYdX, herkes için çok sayıda marj ticareti ve kalıcı opsiyonlar sunan, zekice yürütülen bir merkezi olmayan kripto türevleri borsasıdır. Akıllı bir isme sahip olmasının yanı sıra ( dy/dx , matematikte Leibniz’in Notasyonu anlamına gelir), dYdX, kripto ticareti alanında zorlayıcı bir boşluğu doldurmuştur.

Dydx Coin Projesi Nedir?

Projenin amacı: Saf bir ticaret platformu olarak dYdX oldukça sınırlıdır. Ancak tamamen açık, güvenilmez ve saklama gerektirmeyen bir finansal protokol olarak en gelişmişlerinden biri olmuştur. Platformun özellikleri şu anda üç basit varlık (ETH, DAI ve USDC) arasındaki temel ticaret, faiz toplamak için varlık ödünç verme ve iki tür marj ticareti ile sınırlıdır: izole marj ticareti ve çapraz marj ticareti. Bunlar deneyimli tüccarlar için basit araçlar olsa da, yeni başlayan DeFi ekosistemi için ileriye doğru büyük bir adımdır.

DYDX- Kurucusu Kimdir?

Bu coinin sahibi ve kurucusu ile alakalı bilinen veri şu şekilde, 2017 yılında eski Coinbase mühendisi Antonio Juliano tarafından kurulmuştur.

Bu içeriğimize benzer olan Trabzon Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Dydx Coin Yorum

Dydx Coin ile alakalı bir yorum yapmak gerekirse, Bu nedenle, gelecek için Dydx Coin umut verici görünüyor. Ancak yukarıdaki detaylar sadece yorumdur ve piyasanın oynaklığı göz önünde bulundurularak yatırım yapılırken dikkatli olunmalıdır.

Artık DYDXcoin‘in ne olduğunu bildiğinize göre, muhtemelen yatırıma değip değmediğini merak ediyorsunuzdur. DYDXcoin‘in özelliklerine daha yakından bakalım.

dYdX’in planı her zaman opsiyonlar ve türevler gibi giderek daha gelişmiş alım satım özellikleri ile amiral gemisi marj alım satım özellikleri sunmak olmuştur. Son zamanlarda proje, tüccarların potansiyel kayıplarını sınırlamalarına izin vermek için “kaybı durdur” seçeneklerini de ekledi. Ekip ayrıca, şu anda platformda mevcut olan üç temel kripto varlığının ötesine geçmeyi planlıyor. dYdX, platformlarına daha fazla karmaşıklık ekleyerek, olgunlaşan bir pazarın işareti olan daha geniş DeFi ekosisteminin karmaşıklığına katkıda bulunmaktadır.

Kullanıcılar, Dydx projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Dydx (Chiliz) Coin Uzman Yorumları

Birkaç uzmanın DYDXhakkında coin yorumları sizlerle. İşte Dydx Coin ile alakalı uzman görüşleri;

Son dönemlerde ilgimi çeken Dydx teknik açıdan da oldukça iyi.

Proje açısından son derece yenilikçi ve önü açık bir platform. Değerlendirmek gerekir.

Dydx oldukça başarılı ve son derece etkin bir proje. Takdir edilesi.

Teknik ve temel açıdan oldukça kaliteli ve yatırım olarak düşünülebilen kripto paralar arasındadır.

Dydx Coin Geleceği (Chiliz)

dydx coin geleceği
dydx coin geleceği

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında DYDXcoin fiyat tahmini sizlerle… Böylece Dydx Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız. Ayrıca verdiğimiz değerler dolar bazlı olduğunu hatırlatalım.

DYDXile alakalı gelecek yılların Dydx coin fiyat tahmini ile karşınızdayız. Böylece Dydx Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız.

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20226.847.217.86
202310.6111.0212.21
202415.4115.8618.23
202521.7923.4326.78
202632.5733.4137.39
202746.8149.1156.10
202866.2068.6179.57
202998.88101.63115.51
2030148.38153.48176.11

Dydx Coin Geleceği 2022

Dydx Coin Geleceği hakkında yorum yapmak gerekirse, özellikle 2022 yılında büyük bir sıçrama öngörülmektedir. Uzmanlar ve çeşitli yorumcular Dydx ilerleyen zaman diliminde artacağını düşünmektedir. Ayrıca madeni paranın bu yıl içerisinde 7.21$ seviyelerine ulaşacağı öngörülmektdir. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Dydx Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu coinde böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat bakımından konuşacak olursak da, bu coinin 11.02$ fiyat seviyesine ulaşacağını ve belki de kıracağını söyleyebiliriz. Bu Token teknik detayı ve özellikleri uzmanlar tarafından bu şekilde yorumlanmıştır.

DYDXGeleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında, tahminlere göre madeni para hakkında büyük bir ilgi ve alaka görebilirsiniz. Ayrıca, fiyatın yıl içinde 15.86$ seviyelerine ulaşacağı söylenmektedir.

Dydx Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru baktığımızda o zaman kripto paraların büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici zamanları görmek mümkün. Özellikle coinin piyasa değeri çok iyi büyüyebilir ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme görebilirsiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz var ve fiyat 23.43$ değerine ulaşabilir.

DYDXGeleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan DYDXiçin 2030 yılında en düşük 153.48$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu tarz yazılarımızın benzerlerini görmek için Coin Geleceği kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Dydx Coin Güvenilir mi?

DYDXcoin güvenilir mi sorusuna cevap bulmak istiyorsanız eğer listelediğimiz bu dört maddeyi detaylı inceledikten sonra bir coinin güvenilir olup olmadığını da rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Kısacası Dydx Coin de bu maddeleri sağlıyorsa oldukça güvenilir bir coindir diyebiliriz.

 • Coin ekibini incelemek
 • Yatırımcı veya topluluk iştahı
 • Hacim ve teknik analizi
 • Dydx coin projesi

Dydx Coin Hangi Borsalarda Var, Nereden Alınır?

Aşağıdaki borsalarda Dydx Coin listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • Gate.io
 • KuCoin
 • Huobi Global
 • FTX
 • Bybit
 • Kraken
 • Poloniex
 • OKX

Bu içeriğimize benzer olan Ygg Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Dydx Coin Nasıl Alınır?

Dydx Coin, Birçok kripto para borsasında satışta mevcut. Biz hacmi en yüksek olan ve birçok pariteye sahip Borsalar üzerinden anlatımını gerçekleştireceğiz. Bu adımları takip ederek DYDXCoin alımını gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Arzu ettiğiniz borsadan alım yapmak için bir üyelik oluşturunuz.
 2. Ardından borsadaki bakiyenize para yükleyiniz.
 3. Almak istediğiniz DYDXCoin Fiyatını giriniz.
 4. Kaç adet Dydx alabileceğinizi panelden görüntüleyiniz.
 5. Toplam ne kadar ödemeye yapacağınızı gösteren panele bakınız.
 6. Burada Dydx Al butonuna tıklayarak işleminizi bitirebilirsiniz.
 7. Ayrıca aynı işlemlerin Satış kısmı da bu panelden yapılıyor.

Dydx Coin (Chiliz) Fiyatı

Aşağıdaki grafikten DYDXCoin’in hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Dydx Coin Yorum ve Geleceği 2022 hakkında daha doğru bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu içeriğimize benzer olan Wabi Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Dydx Coin Hedef Fiyat

Kripto para piyasasının gözdelerinden birisi olan Chiliz, oldukça fazla konuşulan ve sevilen coinler arasındadır. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak Dydx Coin Hedef Fiyat, 2022 yılı için 7.21 dolar seviyelerinde diyebiliriz. Elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir tahminde de zarar görmek mümkündür. Dikkatli olmanız ve de ona göre hareket etmeniz gerekmektedir.

Dydx Coin Grafik Yorum ve Analizi

Dydx Coin Grafik Yorum ve Analizi sizlerle… Son zamanlarda sıklıkla konuşulan coinlerden birisi olan DYDX Coin, 30 Eylül 2021 tarihinde inanılmaz yükselişi ile yatırımcılarına çok ciddi miktarda kar sağlamıştır. Fakat sonrasındaki düşüş ile oldukça değer kaybetmiştir. Bundan sonraki zaman diliminde ne olacağı belli olacaktır.

Dydx (Chiliz) Yükselir Mi, Düşer Mi?

Dydx Coin yükselir mi düşer mi sorusunu bir çok kişi merak edip araştırmaya koyulmaktadır. Özellikle Kripto para sektörünün bir çok dezavantajı ve avantajı mevcuttur. Dezavantajlarından birisi ise fazla volativitedir. Özellikle kısa vadede ciddi bir fiyat hareketi olduğundan dolayı anlık yükseliş ve düşüş olması çok normal.

DYDXCoin baktığımız zaman ise bu değişimin çok olduğunu görebiliyoruz. İlerleyen zaman diliminde ise yükseleceğini veya düşeceğini beraber deneyimleyeceğiz. Uzun vade veya kısa vade yatırımının en büyük farkı da sizin yatırım şekliniz ve o paraya ihtiyacınız ile alakalı olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

Dydx (Chiliz) Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların iştah seviyeleri mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerlerini sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Bu yüzden Dydx Coin’de de aynı durum söz konusudur.

Dydx Coin Haberleri Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Dydx Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak Dydx Coin Haberleri gibi bir çok coinin son dakika haberlerini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak Dydx Coin Yorum – DYDXCoin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.6/5 - (11 Oy)
Yorum yapın