Ana Sayfa » Coin Geleceği » Knc Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Knc Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Oldukça popüler olan coinler arasındaki Knc Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Knc Coin Geleceği 2022 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Knc Coin nedir?

Kyber Network, 2017 yılında, blok zinciri araştırmacısı ve SmartPool’un kurucu ortağı olan kurucu ortağı ve CEO’su Loi Luu ile Clixy ve 24/7 Digital Group’un eski baş teknoloji sorumlusu olan arka uç mühendisi Victor Tran tarafından kuruldu. Ayrıca B.Protocol CEO’su Yaron Velner, Organizasyon Singapur merkezli ve yaklaşık 60 kişiyi istihdam ediyor. 2017’de ağ, 52 milyon dolar toplamayı başaran bir ilk madeni para teklifi (ICO) düzenledi. Bunun yanında amaçlanan 46 milyon dolardan çok daha fazla. Özellikle başlangıçta çok fazla ilgi olmasına rağmen, ağ hemen Ethereum blok zincirinde yayınlanmadı, bunun yerine Ethereum’a başlamak için Şubat 2018’e kadar bekledi.

Kyber Network, Ethereum blok zincirinde çalışan ve KyberSwap adlı merkezi olmayan bir kripto değişimini destekleyen bir protokoldür. KyberSwap normal bir kripto borsası gibi çalışır, ancak önemli bir farkla: standartlaştırılmış bir döviz kuru veya bir emir defteri yerine, döviz kurları sistemin protokolünün kendisinde yerleşiktir. Bunun yanında bu, borsadaki müşterilerin yalnızca eter (ETH) cinsinden ücret ödediği ve işlemlerin blok zincirinde yapıldığı anlamına gelir. Borsa bir şirket tarafından kontrol edilmez, ancak işlemlerin yürütülmesine yardımcı olmak için kod kullanır.

Kyber Network (Knc) Özellikleri

KyberSwap’in oluşturulmasına ve çalıştırılmasına yardımcı olan Kyber Network’ün üç farklı bölümü vardır. Bunlar, jetonların alınıp satılmasına ve takas edilmesine izin veren akıllı sözleşmelerdir; ağdan likiditeyi kaldıran ve alım satım yapan alıcılar; ve ağa likiditesini veren rezervler.

Knc Coin Sahibi Kim?

KNC Beauty’den Kristen Noel Crawley kurucu olmak üzerine: ‘Instagram’da gördüğünüz gibi değil’ KNC Beauty’nin kurucusu Kristen Noel Crawley, başarılı bir güzellik markası kurucusu olmak için “cilt bakımı aşığı” olmaktan fazlasının gerektiğini biliyor.

Bu içeriğimize benzer olan Ltc Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Knc (Kyber Network) Coin Geleceği 2022-2030

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Knc Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

Knc Coin Geleceği

Kyber Network coin ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20222.602.672.96
20233.673.804.50
20245.585.746.39
20258.448.679.64
202612.7413.0914.51
202717.8218.4722.08
202825.8426.5831.24
202937.1838.2544.79
203055.1356.6663.25

Knc Coin Geleceği 2022

Şimdi 2022 yılından bahsetmişken, o zaman fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz ve her seviyenin ötesinde çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksiniz. Ayrıca madeni para bu yıl maksimum 2,67 dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Knc Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 3,80$ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

Kyber Network Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 5,74$ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

Knc Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 8,67$ değerine ulaşacak.

Kyber Network Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Knc için 2030 yılında en düşük 56,66$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Crv Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Knc Coin Yorum 2022

Önce Knc Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, Kyber Network, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, Kyber Network projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Knc Hangi Borsalarda Var?

Knc Coini aşağıdaki borsalarda listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Binance
  • Kucoin
  • Gate io
  • Coinbase
  • Huobi
  • FTX
  • Kraken
  • Bitstamp
  • Bittrex
  • Coinone

Knc Coin Grafik

Nisanın ilk haftasında oldukça artan ve de 4 doların üzerine çıkan Knc sonrasında ciddi bir düşüş yaşıyor ve 1.5 doların altına geriliyor. Tepeden alanlarından %50den fazla zararı mevcut.

Knc Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Knc Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden Knc Coin ara ara olsa da düşüyor.

Knc (Kyber Network) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda Knc Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Knc Coin Geleceği 2022 ve Yorum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kyber Network Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Knc Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Bizdekalmasin.com ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak Knc Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.3/5 - (12 Oy)
Yorum yapın