Ana Sayfa » Coin Geleceği » CVC Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

CVC Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Oldukça popüler olan coinler arasındaki CVC Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. CVC Coin Geleceği 2022 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Cvccoin yorum araştırmalarımız arasında son derece önemli olan coinlerden bir tanesi. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

CVC Coin nedir?

Civic, tüketicilerin gerçek zamanlı olarak kimliklerinin kullanımına izin vermelerini sağlayan bir blok zinciri kimlik doğrulama teknolojisidir. İşletmelerin ve finans kurumlarının maliyeti düşürmesine ve geçmiş kontrollerinin güvenilirliğini artırmasına olanak tanır.

Civic (CVC), Ethereum tabanlı bir kripto para birimidir. Civic’in kimlik doğrulama mekanizmasına güç veren şey budur. Kullanıcılar, Civic kullanarak bilgilerini doğruladıktan sonra, kişisel bilgileri hizmet sağlayıcılarla güvenli bir şekilde paylaşabilir ve doğrulayabilir. Bu, düzenli yeniden doğrulama gereksinimlerini ortadan kaldırır. Hizmet sağlayıcılar, bu kolaylık karşılığında kullanıcılara ve doğrulayıcılara CVC verebilir.

Civic (CVC) Özellikleri

CVC coin bir ERC20 jetonudur. Bu, Ethereum’u destekleyen herhangi bir cüzdanda saklayabileceğiniz anlamına gelir.

 • Civic, kişinin kimliğini doğrulamaya ve talep etmeye odaklanan, Ethereum üzerine kurulu merkezi olmayan uygulamalar ağıdır.
 • Otomatlardan bira satın alırken insanların yaşlarını doğrulamak için blok zincirini kullanmalarını sağlar.
 • Civic ekosistemi üç farklı bileşenden oluşur: Kullanıcılar, Talep Edenler ve Doğrulayıcılar.
 • Kullanıcı, mobil cihazında yerel olarak depolandığı için verilerinin tam kontrolüne sahiptir. Bilgileri istedikleri kişilerle paylaşabilirler.

CVC Coin Sahibi Kim?

Jonathan Smith ve Vinny Lingham, 2015 yılında Civic’i kurdu.

Civic Coin Artıları ve Eksileri

Artıları

 • Civic, herhangi bir kullanıcının kimliğini bir kullanıcı adı ve şifre gerektirmeden güvenli bir şekilde doğrular.
 • Sosyal medya hesapları gibi kamuya açık bilgileri inceleyerek bireyin geçmişini kapsamlı bir şekilde kontrol eder. Bu, sahte kimliklerin oluşturulmasını ve kimlik hırsızlığını etkin bir şekilde yasaklar.
 • Gerçek dünyadaki sorunları ele almayı amaçlar ve muazzam bir gelişme potansiyeline sahiptir.
 • Teknolojileri patentli olduğu için gelecekte rakiplerine karşı avantajlı olabilir.

Eksileri

Platform yakında sert bir rekabetle karşı karşıya kalabilir. Kimlik doğrulama işinin boyutu çok büyük olduğu için gelecekte daha fazla blok zinciri uygulaması ortaya çıkabilir. Bu nedenle, Civic’in birkaç ilişki kurması ve gelişmek için yakında ana pazara girmesi gerekiyor.

CVC (Civic) Coin Geleceği 2022-2030

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında CVC Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

Civic coin ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

Yıl Minimum Fiyat Ortalama Fiyat Maksimum Fiyat
20220.490.510.56
20230.720.750.88
20241.031.061.25
20251.471.521.79
20262.282.342.59
20273.153.243.93
20284.514.675.50
20296.296.527.77
20308.869.1211.10

CVC Coin Geleceği 2022

Şimdi 2022 yılından bahsetmişken, o zaman fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz ve her seviyenin ötesinde çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksiniz. Ayrıca madeni para bu yıl maksimum 0,56dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

CVC Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 0,88$ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

Civic Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 1,25$ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

CVC Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 1,79$ değerine ulaşacak.

Civic Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan CVC için 2030 yılında en düşük 8,86$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Dusk Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

CVC Coin Yorum 2022

Önce CVC Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, Civic, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, Civic projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Madeni para ancak piyasaya sürüldükten sonra çok iyi performans gösterdi, ancak bu madeni para bundan sonra özel bir şey yapmadı. Ancak 2022’de Civic para birimi çok fazla yatırımcının dikkatini çekti. Ancak, sivil paranın fiyatı Nisan 2022’den sonra sabitlendi.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

CVC Hangi Borsalarda Var?

CVC Coini aşağıdaki borsalarda listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • Kucoin
 • Gate io
 • Huobi Global
 • Uniswap
 • LBank
 • Sushiswap
 • Mexc
 • Probit

CVC Coin Grafik

3 Ocak 2018 tarihinde çok ciddi bir yükseliş yapmıştır. $1.35 seviyelerine çıkmıştır ve tarihinin en yüksek seviyesine ulaşmıştır. Daha sonra süreçte düşüş eğilimi göstermiştir. 13 Mart 2020 tarihinde ise $0.0011 seviyelerine düşmüştür. Her ne kadar yükseliş göstermişse de eski seviyelerine ulaşamamıştır.

CVC Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. CVC Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden CVC Coin ara ara olsa da düşüyor.

CVC (Civic) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda CVC Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece CVC Coin Geleceği 2022 ve Yorum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

CVC (Civic) Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi CVC Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Civic Coin İyi Bir Yatırım Mı? 

Madeni para ancak piyasaya sürüldükten sonra çok iyi performans gösterdi, ancak bu madeni para bundan sonra özel bir şey yapmadı. Ancak 2022’de Civic para birimi çok fazla yatırımcının dikkatini çekti. Fakat, sivil paranın fiyatı Nisan 2022’den sonra sabitlendi.

Ancak CVC Coin’de işlem yapmadan önce kapsamlı bir araştırma yapmak daha iyi olur. Ne de olsa, piyasa trendleri sürekli değişiyor ve bugün doğru olan yarın hiçbir benzerlik taşımayabilir.

Kaç tane CVC Coin Var? 

Civic, Temmuz 2017’de 1 milyar coin yayınladı ve bunun 330 milyon coin satışı sırasında satıldı. Şu anda 670.000.000 Civic coin dolaşımda.

Coin geleceği kategorimize buradan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Diğer coin geleceği yazılarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak CVC Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.5/5 - (15 Oy)
Yorum yapın