Ana Sayfa » Coin Geleceği » Spell Token Yorum – SPELL Coin Geleceği 2022

Spell Token Yorum – SPELL Coin Geleceği 2022

En çok araştırılan kripto paralardan olan Spell Token nedir, SPELL Coin geleceği 2022, gibi sorulara değineceğiz. Özellikle Spell Token Yorum ve fiyat tahminleri ile birlikte gelecek tahminleri, grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Binance ve çeşitli büyük borsalarda listelenen ve oldukça fazla yatırımcısı ve kitlesi olan SPELL Token, coin geleceği araştırmalarımızda oldukça önemli olan coinlerden bir tanesi. Son olarak şunu belirtip yazımızın devamına geçelim. Bu yazımızda geçen coin veya herhangi kripto para ile alakalı olan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizdekalmasin.com ekibi yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

Spell Token Nedir?

Abracadabra.Money, iki jetona sahip bir DeFi ödünç verme platformudur. SPELL Token yerel token iken, USD ile sabitlenmiş bir stabilcoin olan MIM, kullanıcılara kredi vermek için tasarlanmıştır.

Coin ile ilgili çok fazla bilginin internette bulunmadığını ve bu nedenle almak isteyenlerin kafasının karıştığını söyleyelim. Dolayısıyla Spell Token, kullanıcıların yvYFI, yvUSDT, yvUSDC, xSUSHI gibi faiz getiren kripto varlıkları şeklinde teminat yatırmasına izin veren bir platform olan Abracadabra.money’i yöneten bir tokendır. 100 ABD Doları değerini korumak için çalışan madeni para. SPELL, yönetim hakkını ve diğer ödüllerini de veren sSPELL kazanmak için stake edilebilir.

Spell Token Projesi Nedir?

Projenin amacı: Abracadabra.Money’e göre , Spell Token’ın ana amacı, “SPELL jetonları adı verilen ödül jetonlarını almak için onu platformda stake etmektir.” diyor.

sSPELL Tokens, sahiplerine platformda oy hakkı ve Abracadabra.Money tarafından ödünç verilen MIM’de oluşturulan faiz talebini verir. Şirkete göre, faiz ücretlerinin %75’i, sSPELL sahiplerine verilen SPELL Tokenlerini satın almak için kullanılıyor. 

Bu tarz yazılarımızın benzerlerini görmek için Ape Coin Yorum kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Spell Token Sahibi – Kurucusu Kimdir?

Bu coinin sahibi ve kurucusu ile alakalı bilinen veri şu şekilde, Serkan Piantino Spell coin CEO’su ve kurucusudur. 

Spell Token Yorum

Spell Token ile alakalı bir yorum yapmak gerekirse, Spell coin kripto para piyasasında oldukça yeni bir isim. Ancak piyasa değerinin artması ve yatırımcıların bu coine gösterdiği ilgisini göz önüne alındığında, coin oldukça potansiyelli görünüyor. Bu nedenle, gelecek için SPELL Coin umut verici diyebilirizAncak yukarıdaki detaylar sadece spekülatiftir ve piyasanın oynaklığı göz önünde bulundurularak yatırım yapılırken dikkatli olunmalıdır.

Artık SPELL coin’in ne olduğunu bildiğinize göre, muhtemelen yatırıma değip değmediğini merak ediyorsunuzdur. SPELL’in artılarına daha yakından bakalım.

 • Birkaç protokol, jeton ödünç almanıza ve yine de teminatınızdan faiz kazanmanıza izin verir ve Spell bunlardan biridir.
 • İzole edilmiş risk piyasaları ile getirileri maksimize etmek için üstlenmek istediğiniz riskleri hesaplayabilirsiniz.

Kullanıcılar, SPELL projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir Token olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu kripto paraya yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizi takip edebilirsiniz.

SPELL Coin Uzman Yorumları

Birkaç uzmanın SPELL hakkında coin yorumları sizlerle. İşte SPELL Token ile alakalı uzman görüşleri;

DeFi 2.0’ın masaya getirdiği dikkate değer bir özellik sermaye verimliliğidir ve Spell Coin bu konuda inanılmaz olmuştur.

Bu kripto için gerçek boğa koşusunun henüz başlamadığına inanıyoruz. Proje çoklu zincire geçerken, büyüme için daha fazla alan yaratılacaktır.

SPELL coin değeri, kurucu üyelerini çevreleyen tartışmalar nedeniyle son bir ayda %74’ün üzerinde değer kaybetti. Riskli bir coin.

Kasım ayından bu yana değerdeki sürekli düşüşe rağmen, Spell Token fiyat tahmini kapsamının bazı olumlu hedefleri var.

Kripto piyasası oldukça riskli ve bir o kadar da değişken bir piyasa. Piyasaya girecek olursam SPELL Token incelemek ve detaylandırmak isterim.

SPELL Coin Geleceği 2022-2030 (Spell Token)

SPELL Coin Geleceği

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında SPELL Token fiyat tahmini sizlerle… Böylece SPELL Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız. Ayrıca verdiğimiz değerler dolar bazlı olduğunu hatırlatalım.

SPELL Coin Geleceği

SPELL ile alakalı gelecek yılların SPELL coin fiyat tahmini ile karşınızdayız. Böylece SPELL Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız.

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20220.0060.0060.007
20230.0090.0090.011
20240.0130.0130.016
20250.0190.0200.022
20260.0280.0280.033
20270.0400.0420.047
20280.0590.0610.071
20290.0860.0890.10
20300.120.130.15

SPELL Coin Geleceği 2022

SPELL Token Geleceği hakkında yorum yapmak gerekirse, özellikle 2022 yılında büyük bir sıçrama öngörülmektedir. Uzmanlar ve çeşitli yorumcular SPELL ilerleyen zaman diliminde artacağını düşünmektedir. Ayrıca madeni paranın bu yıl içerisinde 0.007 $ seviyelerine ulaşacağı öngörülmektdir. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

SPELL Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu coinde böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat bakımından konuşacak olursak da, bu coinin 0.011 $ fiyat seviyesine ulaşacağını ve belki de kıracağını söyleyebiliriz. Bu Token teknik detayı ve özellikleri uzmanlar tarafından bu şekilde yorumlanmıştır.

SPELL Token Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında, tahminlere göre madeni para hakkında büyük bir ilgi ve alaka görebilirsiniz. Ayrıca, fiyatın yıl içinde 0.016 $ seviyelerine ulaşacağı söylenmektedir.

SPELL Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru baktığımızda o zaman kripto paraların büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici zamanları görmek mümkün. Özellikle coinin piyasa değeri çok iyi büyüyebilir ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme görebilirsiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz var ve fiyat 0.022 $ değerine ulaşabilir.

SPELL Token Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan SPELL Token için 2030 yılında en düşük 0.12 $ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Reef Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

SPELL Token Güvenilir mi?

Kripto para piyasasında 16 bini aşkın coin bulunmaktadır. Bu coinlerinin hepsinin güvenilir veya güvenilmez olduğunu söylemek imkansızdır. Fakat bir coinin güvenilirliğini ölçmenin birkaç yolu vardır. SPELL Token güvenilir mi sorusuna cevap bulmak istiyorsanız eğer listelediğimiz bu dört maddeyi detaylı inceledikten sonra bir coinin güvenilir olup olmadığını da rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Kısacası SPELL Token de bu maddeleri sağlıyorsa oldukça güvenilir bir coindir diyebiliriz.

 • Coin ekibini incelemek
 • Yatırımcı veya topluluk iştahı
 • Hacim ve teknik analizi
 • SPELL Token projesi

SPELL Token Hangi Borsalarda Var, Nereden Alınır?

Aşağıdaki borsalarda Spell Coin listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • Binance TR
 • Coinbase Exchange
 • FTX
 • Gate.io
 • Bybit
 • Huobi Global
 • Gemini
 • Bitfinex
 • Poloniex
 • LBank

SPELL Token Nasıl Alınır?

SPELL Coin, Birçok kripto para borsasında satışta mevcut. Biz hacmi en yüksek olan ve birçok pariteye sahip Binance borsası üzerinden anlatımını gerçekleştireceğiz. Bu adımları takip ederek SPELL Token alımını gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Arzu ettiğiniz borsadan alım yapmak için bir üyelik oluşturunuz.
 2. Ardından borsadaki bakiyenize para yükleyiniz.
 3. Almak istediğiniz SPELL Token Fiyatını giriniz.
 4. Kaç adet Spell alabileceğinizi panelden görüntüleyiniz.
 5. Toplam ne kadar ödemeye yapacağınızı gösteren panele bakınız.
 6. Burada Spell Al butonuna tıklayarak işleminizi bitirebilirsiniz.
 7. Ayrıca aynı işlemlerin Satış kısmı da bu panelden yapılıyor.

SPELL Token Fiyatı

Aşağıdaki grafikten SPELL Token hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Spell Coin Yorum ve Geleceği 2022 hakkında daha doğru bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu içeriğimize benzer olan Cos Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Spell Coin Fiyat Tahmini 2022

Kripto para piyasasının gözdelerinden birisi olan SPELL Token , oldukça fazla konuşulan ve sevilen coinler arasındadır. Ayrıca son dönemdeki artışları ile beraber daha fazla kitleye ulaşmıştır.

Bunun yanında da hem grafiksel olarak hem de haber ve temel bilgileri ile insan tarafından gelecek vadeden bir coindir. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak JST Coin Hedef Fiyat, 2022 yılı için 0.007 dolar bandında diyebiliriz. Ancak elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir programda da zarar görmek mümkündür. Dikkatli olmanız ve de ona göre hareket etmeniz gerekmektedir.

SPELL Token Grafik Yorum ve Analizi

Spell Coin Grafik Yorum ve Analizi sizlerle… Son zamanlarda sıklıkla konuşulan coinlerimizden birisi olan SPELL Token, 2 Kasım 2021 tarihinde inanılmaz yükselişi ile yatırımcılarına çok ciddi miktarda kar sağlamıştır. Ayrıca akabinde Spell, sürekli düşmüş ve tepeden alanlar için kötü bir dönem geçmiştir. Şu son birkaç zaman diliminde ise tekrar yükselişe geçmiştir. Fakat en tepeden alanlar için yeterli bir yükseliş gösterememiştir.

SPELL Token Yükselir Mi, Düşer Mi?

Spell Coin yükselir mi düşer mi sorusunu bir çok kişi merak edip araştırmaya koyulmaktadır. Özellikle Kripto para sektörünün bir çok dezavantajı ve avantajı mevcuttur. Dezavantajlarından birisi ise fazla volativitedir. Özellikle kısa vadede ciddi bir fiyat hareketi olduğundan dolayı anlık yükseliş ve düşüş olması çok normal. SPELL Token baktığımız zaman ise bu değişimin çok olduğunu görebiliyoruz. İlerleyen zaman diliminde ise yükseleceğini veya düşeceğini beraber deneyimleyeceğiz. Uzun vade veya kısa vade yatırımının en büyük farkı da sizin yatırım şekliniz ve o paraya ihtiyacınız ile alakalı olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

SPELL Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerlerini sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Spell Coin’de de aynı durum söz konusudur.

SPELL Token Haberleri Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi ARV Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak SPELL Token Haberleri gibi bir çok coinin son dakika haberlerini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak SPELL Token Yorum – Spell Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir, herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.7/5 - (12 Oy)
Yorum yapın