Ana Sayfa » Coin Geleceği » Mana Coin Geleceği 2023 – Decentraland Coin Yorumları!

Mana Coin Geleceği 2023 – Decentraland Coin Yorumları!

Oldukça popüler olan coinler arasındaki Mana Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Mana Coin Geleceği 2023 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Manacoin yorum araştırmalarımız arasında son derece önemli olan coinlerden bir tanesi.

Son olarak şunu belirtelim. Yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Mana Coin Nedir?

Ethereum blok zinciri tarafından desteklenen bir sanal gerçeklik platformudur. Arjantin’den bir grup geliştirici, 2016 yılında başlattı. İçindeki her şey, karşılıksız bir token veya NFT’dir. Bunlar, mülkiyeti ETH ağında kayıtlı olan dijital varlıklardır.


[ays_poll id=26]


Bu, kopyalardan bağımsız olarak her birini benzersiz kılar. Bunları kripto para birimi ile satın alabilirsiniz. Decentraland’daki her şey bir NFT’dir. Buna eşyalar, giysiler ve özellikle LAND adı verilen gayrimenkuller dahildir.

Oyunu oynarken MANA jetonları ile bir şeyler satın almanız gerekecek. LAND parsellerinin her birinin sanal dünyada bir dizi koordinatı vardır. LAND arsanızı sürükle ve bırak oluşturucu ile düzenleyebilirsiniz. O zaman LAND’iniz size para kazandırabilir!

Bu içeriğimize benzer olan Polygon Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Decentraland (Mana) Özellikleri

MANA, Decentraland’da kullanılan para birimidir. Decentraland, oyunu oluşturan sanal alanın (veya arazinin) değiştirilemez dijital arazilerinden LAND’den oluşur. Decentraland’ın geliştiricileri sabit miktarda arazi yaratarak kullanıcıları sahip olduklarını “geliştirmeye” teşvik etti ve böylece onunla işlem yapmak için kullanılan para birimi MANA için bir pazar yarattı.

Ayrıca, LAND bir NFT türü olduğundan, herhangi bir parsel çoğaltılamaz veya çoğaltılamaz. LAND ilk olarak Aralık 2017’de satışa çıktı ve Ocak ayından bu yana arazi Decentraland’daki “katılımcılara” ait. LAND, Decentraland evreninde mevcut olan tek varlık değildir.

Decentraland Marketplace’te MANA kullanarak sanal ürünler satın alınabilir. Bunlara sanal giysiler gibi “giyilebilir ürünler” ve Decentraland içinde benzersiz isimler dahildir.

Mana Coin Sahibi Kim?

İlk olarak Mana, kullanıcıların sanal araziler oluşturup satın alabilecekleri, kendi kendini ilan eden bir metaverse platformu olan Decentraland’ın yerel madeni parasıdır. Kurucuları Ariel Meilich ve Esteban Ordano adlı kişilerdir.

Bu içeriğimize benzer olan Tko Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Mana Coin Geleceği 2023

Aşağıdaki tablodan 2023 ve 2030 yıllarını arasında Mana Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 0.38 $ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

Decentraland Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 0.64 $ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

Mana Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 1 $ değerine ulaşacak.

Decentraland Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Mana için 2030 yılında en düşük 5 $ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Tezos Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Mana Coin Yorum 2023

Mana Coin Yorum
Mana Coin Yorum

Önce Mana Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, Decentraland, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, Decentraland projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor.

Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Mana Hangi Borsalarda Var?

Mana Coini aşağıdaki borsalarda listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Binance
  • FTX
  • Gate io
  • Kucoin
  • Coinbase
  • Gemini
  • Bithumb
  • Kraken
  • Bybit

Mana Coin Fiyat Tahmini

Coinin Fiyat tahminine gelecek olursak, Kripto para piyasasının gözdelerinden birisi olan Mana, oldukça fazla konuşulan ve potansiyeli olan coinler arasındadır. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak Mana Coin Fiyat Tahmini, 2023 yılı için 0.38 dolar seviyelerinde diyebiliriz. 

Mana Coin 2023 Hedefi hakkında elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir tahminde de zarar görmek mümkündür. Kesinlikle dikkatli olmanız ve de ona göre hareket etmeniz gerekmektedir.

Mana Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Mana Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden Mana Coin ara ara olsa da düşüyor.

MANA Coin Tavsiye

Kripto piyasasının düşmesi ile birlikte Mana coin de son dönemlerde yükselişe geçememiş kripto paralar arasındadır. Yatırım yapmakta kararsızsanız eğer MANA Coin Tavsiye konusuna arayışlarınız olabilir. Ancak herkes yatırım konusunda özgün hareket etmesi gerekmektedir. Bizde kalmasın ekibi yatırım tavsiyesi vermemektedir.

MANA Coin Haberleri

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Mana Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Mana Coin Geleceği 2023 hakkında sıkça sorulan soruları derledik. Sizin de sormak istedikleriniz varsa yorum kısmında belirtebilirsiniz. Sizce mana coin alınır mı?

Diğer coin geleceği yazılarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Mana Coin Geleceği 2023 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir, herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.1/5 - (16 Oy)
Yorum yapın