Bittorrent New Coin Geleceği – BTT Coin Yorum 2022 (Mayıs)

Oldukça popüler olan coinler arasındaki Btt Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Btt Coin Geleceği 2022 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Bittorrent New, coin geleceği araştırmalarımız arasında oldukça potansiyelli coinler arasındadır. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Bittorrent (Btt) Coin Nedir?

BitTorrent New, 2000’li yılların başında eşler arası bir ağ üzerinden dosya paylaşımını kolaylaştıran yazılımı piyasaya sürdüğünde birçok müzik ve film meraklısının kalbini ele geçirdi. Kullanıcılar, dosyaları tek bir sunucuya indirmek veya yüklemek yerine, birbirleriyle dosya ve veri alışverişinde bulunmalarını sağlayan bir yazılım çalıştıran bir bilgisayar ağına katıldı.

Ancak o zamandan beri BitTorrent New, çok popüler olan hizmetinden para kazanmak için mücadele etti. Bu amaçla BitTorrent New, 2019 yılında Tron blok zincirinin yaratıcıları Tron Vakfı tarafından satın alındı. Yeni sahiplik daha sonra protokolünü genişletmeye ve ağ katılımcılarını teşvik etmeye yardımcı olmak için BitTorrent token kripto para birimi BTT’yi tanıttı.

BTT belirteci ile BitTorrent ekibi, yavaş indirme hızı ve zamanla azalan dosyaların kullanılabilirliği gibi sorunları çözmeyi umar. Ve torrentlemeye teşvik eklemeyi umuyor. Hal böyle olunca BTT coin dosya talep edenler veya indirme hızını artırmak isteyenler tarafından alınıp harcanır. Bunun yanında sağlayıcıların sistemlerinde dosya paylaşımının tazminini alabilmek için BTT alıp satmaları gerekiyor. BTT ekibinden daha düzenli güncellemeler için ağ ve uygulamalarıyla ilgili yeni özellikler ve kilometre taşları içeren BitTorrent New bloguna göz atabilirsiniz.

Bittorrent New (Btt) Coin özellikleri:

Özellikle Bittorrent New Coin Geleceği 2022 hakkında bilgi sahibi olmak için coinin özelliklerini iyice anlamalıyız.

  • Mimari, BitTorrent’in dosya işlemleri yazılımı tarafından kolaylaştırılmaktadır. Ağ, tüm BTT işlemlerinin kaydını tutmak için Tron blok zincirine güveniyor.
  • Ayrıca merkezi Olmayan Uygulamalar, BitTorrent ağı, hizmetlerini geliştirmek için çeşitli merkezi olmayan uygulamalar (dapps) oluşturmak için Tron’un akıllı sözleşmeler paketinden de yararlanır.

Bu içeriğimize benzer olan Ardor Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Btt (Bittorrent) Coin Geleceği 2022

Bittorrent Coin GeleceğiPin
Bittorrent New Coin Geleceği

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Btt Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Ancak bittorrent coin için verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

Btt Coin Geleceği

Bittorrent coin ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20220.0040.0040.005
20230.0060.0060.007
20240.0090.0090.010
20250.0120.0120.015
20260.0180.0180.021
20270.0240.0250.030
20280.0350.0370.043
20290.0500.0520.061
20300.0730.0760.088

Btt Coin Geleceği 2022

Bittorrent New Coin Geleceği 2022 Mayıs hakkında bu yılın sonuna kadar bu hedefe ulaşamayacağına şüphe yok. Bununla beraber hepinizin bildiği gibi bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesinde ve sürekli büyüyen birçok altcoin ve Defi coin var. Yani bu coin fiyatında muhteşem bir büyüme göreceksiniz.

Şimdi 2022 yılından bahsetmişken, o zaman fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz ve her seviyenin ötesinde çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksiniz. Ayrıca madeni para bu yıl maksimum 0,004 dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Ayrıca madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Btt Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 0,006 $ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bunun yanında coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

Bittorrent Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 0,009 $ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

Btt Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bunun yanında madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 0,012 $ değerine ulaşacak.

Bittorrent Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Btt için 2030 yılında en düşük 0,076 $ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bittorrent Coin Yorum 2022

Bittorrent Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse eğer, Dosya işlemleri ve yazılım kolaylaştırılmaktadır. Ayrıca Tron zincirine güvenen ve altyapısını kullanan bir sistemdir. Özellikle merkezi olmayan uygulamalar için de hizmetler sunan bir sistemdir. Bu diğer coinlerden farklı ve oldukça faydalı özellikleri arasındadır.

Bunun yanında grafiğine bakacak olursak eğer nisanın ilk haftasında oldukça artan Bittorrent sonrasında oldukça düşüyor. Eylülün ilk haftasına doğru tekrar artış göstermiştir. Fakat her ne kadar biraz toplasa da eski seviyelerine ulaşamamıştır. Gelecek için hem olumlu hem de olumsuz yorum yapanlar mevcut. Gelecekteki fiyat hareketini bize zaman gösterecek.

Bittorrent Coin Grafik

Mayıs ayının ilk haftalarında $0.0135 seviyelerine kadar çıkmış ve tüm zamanların en yüksek değerine ulaşmıştır. Daha sonra değer kaybetmiştir. Eylül başlarına doğru belli seviyelerine çıksa da tepe noktalarında alanlar için pek de yeterli bir yükseliş göstermiş diyemeyiz. Güncel fiyat ve diğer bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Btt Coin Hangi Borsalarda Var?

Btt yani Bittorrent’in listelendiği kripto para borsaları ise şunlardır:

  • Binance
  • Huobi Global
  • Poloniex
  • Kucoin
  • Bithumb
  • Gate io
  • Bitfinex
  • Bittrex

Bizde kalmasın ana sayfayasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bittorrent Coin Yorum – Btt Coin Geleceği 2022 Mayıs yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu yazımızda geçen coin veya herhangi kripto para ile alakalı olan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizdekalmasin.com ekibi yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

4.6/5 - (19 Oy)
Yorum yapın