Ana Sayfa » Coin Geleceği » LINK Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

LINK Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Oldukça popüler olan coinler arasındaki LINK Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. LINK Coin Geleceği 2022 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Ayrıca Link, coin yorum araştırmalarımız arasında son derece önemli olan coinlerden bir tanesi. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Link Coin Nedir?

Chainlink, merkezi olmayan bir oracle hizmetidir. Akıllı sözleşmelerin güvenilir veri akışlarına, API’lere, ödemelere ve diğer kaynaklara erişimini sağlayarak akıllı sözleşme bağlantılarını geliştirir.

Temel olarak Chainlink, zincir içi ve zincir dışı sistemler arasında bir ara katman yazılımıdır. Ayrıca Chainlink, akıllı sözleşmelere zincir dışı kaynaklara erişim vererek, gerçek dünyadaki olaylara tepki vermelerine ve aksi takdirde harici performans kanıtına ihtiyaç duyacak anlaşmaları yürütmelerine olanak tanır.

Chainlink ekosistemi, LINK ağı ve LINK belirteci etrafında inşa edilmiştir. Başlangıçta Chainlink çözümleri Ethereum blok zinciri üzerine kuruludur, ancak şirket tüm büyük akıllı sözleşme zincirlerini desteklemeyi amaçlamaktadır.

Link Coin özellikleri:

 • Güvenli ve değiştirilemez ağ zinciri, Farklı bir akıllı sözleşme yoluyla akan güvenli ve güvenli bir bilgi ağının daha iyi bir zincirini sağlar. Gerçek zamanlı verileri dağıtırlar ve diğer API’leri bağlarlar.
 • API için sürekli ve sorunsuz bağlantı, Tüm farklı blok zinciri türleri ile bütünleşerek eski referans verilerini toplamayı kolaylaştıran esnek bir API düzenlemesi sağlarlar.
 • Etkili çözüm, ChainLink Crypto kodu, entegre blok zincirleri ile bağlantılı olan ve güvenliği artıran verimli çözümler sunar.
 • Hesaplamayı temizle, Açık kaynak kodunun her farklı yönünü ve ağların görselleştirilmesini ve kalitelerini izlerler.

Bu içeriğimize benzer olan DENT Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

LINK Coin Sahibi Kim?

ChainLink’in merkezi Cayman Adaları’ndadır ve Eylül 2014’te Sergey Nazarov ve Steve Ellis tarafından kurulmuştur. SmartContract, ChainLink’in ana şirketidir.

LINK (Chainlink) Coin Geleceği 2022-2030

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında LINK Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

LINK Coin Geleceği

Chainlink coin ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

Yıl Minimum Fiyat Ortalama Fiyat Maksimum Fiyat
202226.5327.2831.82
202338.5539.6445.68
202456.0157.6068.69
202579.2082.0898.56
2026110.61114.71136.26
2027162.55168.29191.39
2028240.88249.30280.68
2029355.78365.75425.90
2030506.55521.18618.07

LINK Coin Geleceği 2022

Şimdi 2022 yılından bahsetmişken, o zaman fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz ve her seviyenin ötesinde çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksiniz. Ayrıca madeni para bu yıl maksimum 31,823dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

LINK Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 45,68$ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

Chainlink Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 68,69$ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

LINK Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 98,56$ değerine ulaşacak.

Chainlink Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan LINK için 2030 yılında en düşük 506,55$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan ANKR Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Link Coin Yorum 2022

Link Coin Yorum
Link Coin Yorum

Önce LINK Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, Chainlink, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, Chainlink projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Açık kaynak kodunun olması, Güvenli ve değiştirilemez ağ zinciri, blok zincirleri ile bağlantılı olan ve güvenliği artıran verimli çözümler gibi özelliklerinden dolayı hem diğer coinlerden farklıdır hem de oldukça yenilikçi bir ekibe sahiptir.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Link Coin Hangi Borsalarda Var?

Link yani ChainLink’in listelendiği kripto para borsaları ise şunlardır:

 • Binance
 • Coinbase
 • Huobi
 • FTX
 • Gate io
 • Kucoin
 • Kraken
 • Gemini
 • Bithumb
 • Bitstamp
 • Poloniex
 • Liquid

Link Coin Grafik

Özellikle mayıs ayının ilk haftalarında $477 seviyelerine kadar çıkmış ve tüm zamanların en yüksek değerine ulaşmıştır. Daha sonra değer kaybetmiştir. Kasım ayının başlarına doğru tekrar yükselişe geçmiştir. Fakat eski seviyesine ulaşamamıştır.

LINK Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. LINK Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden LINK Coin ara ara olsa da düşüyor.

LINK (Chainlink) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda LINK Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece LINK Coin Geleceği 2022 ve Yorum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

LINK (Chainlink) Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi LINK Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Coin geleceği kategorimize buradan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak LINK Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.5/5 - (13 Oy)
Yorum yapın