Ana Sayfa » Coin Geleceği » VTHO Coin Yorum – VeThor Coin Geleceği 2022

VTHO Coin Yorum – VeThor Coin Geleceği 2022

En çok merak edilen kripto paralardan olan VTHO Coin nedir, VeThor coin geleceği 2022, gibi sorulara değineceğiz. Özellikle VTHO Coin Yorum ve fiyat tahminleri ile birlikte gelecek tahminleri, grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Binance ve çeşitli büyük borsalarda listelenen ve oldukça fazla yatırımcısı ve kitlesi olan VeThor Token, son derece popüler olan coinlerden bir tanesi. Son olarak şunu belirtip yazımızın devamına geçelim. Bu yazımızda geçen coin veya herhangi kripto para ile alakalı olan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizdekalmasin.com ekibi yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

VTHO (VeThor Token) Coin Nedir?

VTHO blok zinciri, VeChain ekosistemine ev sahipliği yapar. VeChain Explorer hizmeti, meydana gelen tüm kripto para birimi işlemlerinin geçmişini içerir . VeChainThor , değişen ihtiyaçlara cevap veren işletmeler için yapılmış bir halka açık zincirdir. İşletmelerin kullanabileceği VeChainThor blok zinciri üzerine inşa edilmiş uygulamalar vardır. Ancak her işletme, isterlerse merkezi olmayan uygulamalarına (dApps) sahip olmakta özgürdür. VeChainThor blok zincirini oluşturmanın amacı, onu sürdürülebilir ve ölçeklenebilir bir iş blok zinciri ekosisteminin temeli yapmaktır.

VTHO Coin Projesi Nedir?

Projenin amacı:  VeThor Token bir parlak akıllı kontrat katmanı ve VIP-180 standart belirtecidir. VTHO belirteçlerinin kullanımıyla ağ, kullananların oldukca taraflı ödemeleri başlatmasını ve oldukça sorumlu işlemleri yürütmesini sağlar.

VeThor Token Sahibi – Kurucusu Kimdir?

Bu coinin sahibi ve kurucusu ile alakalı bilinen veri şu şekilde, VeChain Thor ağı, daha ilkin Louis Vuitton Çin için çalışmış olan VeChain Vakfı CEO’su ve kurucusu Sunny Lu tarafınca 2015 senesinde oluşturuldu ve kuruldu. VeChain, başlangıcında, Çin’in blockchain santrali Bitse’nin bir yan kuruluşuydu. Daha sonra, 2016 senesinde VeChain, Sunny Lu’nun girişimi yardımıyla ayrı bir mevcudiyet haline geldi. VeChain blok zinciri, zeki çiplerle çalışan Nesnelerin İnterneti kurumsal çözümleri için çift jetonlu bir ekosistem olmak suretiyle 2018’de tekrar markalandı. Yeniden markalaşmanın ardından, çeşitliliği kolaylaştırmak için VeChain Thor blok zinciri ve VeThor Token (VTHO) oluşturuldu.

Bu içeriğimize benzer olan Reef Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

VTHO Coin Yorum

VTHO Coin ile alakalı bir yorum yapmak gerekirse, VeChain, tüketicilerin en kaliteli ürünleri almasını sağlamak için tedarik zinciri yönetiminde büyük bir rol oynamaktadır. Blockchain teknolojisi, küresel olarak endüstrilerin prosedürlerinde şeffaf olmalarına yardımcı oldu ve böylece son kullanıcılarla daha iyi bir bağ kurdu.

VeThor belirteci, uzun vadeli iyi bir kazanç potansiyeline sahiptir. Uzun vadede, VTHO’nun fiyat, piyasa değeri, işlem hacminde artışa devam ederek karlı bir yatırım olacağı ve böylece yatırımcılar için büyük getiriler sağlayacağı öngörülmektedir.

VeThor Token iyi bir yatırım olduğunu düşünenler için bazı sebepleri sıraladık.

 • Meta işlem özellikleri, VeChain Thor blok zinciri protokolüne özgüdür ve çeşitli çalışma kullanım durumlarına izin verir. Çok taraflı ödeme, çok görevli işlem, kontrol edilebilir işlem yaşam döngüsü, işlem bağımlılığı, kurumsal benimsenmesi için kullanıcılar için VeChain Thor Blockchain’in geliştirilmesini kolaylaştırır.
 • Sağladığı özelliklerden bazıları, kullanıcıların bir bloğa dahil edilmemişse işlemin ne zaman işleneceği veya süresinin dolacağı zamanını ayarlayabileceği BlockRef ve Expiration işlem alanlarıdır. Esnek işlem ücreti delegasyon şemaları, merkezi olmayan bir uygulama içindeki freemium modelinin, kullanıcılara herhangi bir ödeme engeli olmadan katılmasını sağlar.
 • Çoklu görev işlemi, geliştiricilerin toplu ödemeler yapmasına, farklı sözleşme işlevlerine birden fazla çağrıyı tek bir işleme eklemesine ve bunların yürütüleceği sırayı belirlemesine olanak tanıyan çok işlevli bir atomik işlemdir. Yürütme emrinin iş ihtiyacını karşılamasını sağlamak için ayar bağımlılıkları da sunar.

Kullanıcılar, VTHO projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

VTHO (VeThor Token) Coin Uzman Yorumları

Birkaç uzmanın VeThor Token hakkında coin yorumları sizlerle. İşte VTHO Coin ile alakalı uzman görüşleri;

VTHO, 2022’de yatırım yapılacak en iyi kriptodur. Hepsinden iyisi, VTHO’nun bu yıl yaklaşık 0,042 ABD doları olan mevcut ATH’sini aşma olasılığı yüksek.

VTHO fiyat tahmin tablosunda gösterildiği gibi, daha küçük bir zaman diliminde VTHO yükseliş eğilimi gösterdi. Şans verilebilir.

Gelecek vadeden bir coin son zamanlarda daha çok dikkatimi çekti. Bakılması gerekiyor.

Fiyatı oldukça ucuz ve de bir o kadar önü açık bir coin, son zamanlardaki ilgi de dikkatimi çekmeye başladı. Araştırmak ve yatırım yapmak mantıklı olabilir.

Kripto piyasası oldukça riskli ve bir o kadar da oynak bir piyasa. Piyasaya girecek olursam VTHO Coin’i incelemek ve detaylandırmak isterim.

Projesini beğendiğim ve takdir ettiğim bir kripto para. Geçmiş dönemdeki açığı kapattığı ve yenilik getirdiğini düşünüyorum.

VTHO Coin Geleceği 2022-2030 (VeThor Token)

VTHO Coin Geleceği

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında hot coin fiyat tahmini sizlerle… Böylece VTHO Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız. Ayrıca verdiğimiz değerler dolar bazlı olduğunu hatırlatalım.

VTHO Coin Geleceği

VeThor Token ile alakalı gelecek yılların hot coin fiyat tahmini ile karşınızdayız. Böylece VTHO Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız.

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20220.0050.0050.005
20230.0070.0070.008
20240.0090.0100.012
20250.0130.0140.016
20260.0190.0190.023
20270.0280.0290.032
20280.0410.0420.049
20290.0600.0620.071
20300.0880.0910.11

VTHO Coin Geleceği 2022

VTHO Coin Geleceği hakkında yorum yapmak gerekirse, özellikle 2022 yılında büyük bir sıçrama öngörülmektedir. Uzmanlar ve çeşitli yorumcular VTHO ilerleyen zaman diliminde artacağını düşünmektedir. Ayrıca madeni paranın bu yıl içerisinde 0.005 $ seviyelerine ulaşacağı öngörülmektdir. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

VTHO Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu coinde böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat bakımından konuşacak olursak da, bu coinin 0.008 $ fiyat seviyesine ulaşacağını ve belki de kıracağını söyleyebiliriz. Bu coin teknik detayı ve özellikleri uzmanlar tarafından bu şekilde yorumlanmıştır.

VeThor Token Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında, tahminlere göre madeni para hakkında büyük bir ilgi ve alaka görebilirsiniz. Ayrıca, fiyatın yıl içinde 0.012 $ seviyelerine ulaşacağı söylenmektedir.

VTHO Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru baktığımızda o zaman kripto paraların büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici zamanları görmek mümkün. Özellikle coinin piyasa değeri çok iyi büyüyebilir ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme görebilirsiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz var ve fiyat 0.016 $ değerine ulaşabilir.

VeThor Token Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan VeThor Token için 2030 yılında en düşük 0.088 $ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu tarz yazılarımızın benzerlerini görmek için Coin Geleceği kategorimizi inceleyebilirsiniz.

VTHO Coin Güvenilir mi?

Kripto para piyasasında 16 bini aşkın coin bulunmaktadır. Bu coinlerinin hepsinin güvenilir veya güvenilmez olduğunu söylemek imkansızdır. Fakat bir coinin güvenilirliğini ölçmenin birkaç yolu vardır. VeThor Token güvenilir mi sorusuna cevap bulmak istiyorsanız eğer listelediğimiz bu dört maddeyi detaylı inceledikten sonra bir coinin güvenilir olup olmadığını da rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Kısacası VTHO Coin de bu maddeleri sağlıyorsa oldukça güvenilir bir coindir diyebiliriz.

 • Coin ekibini incelemek
 • Yatırımcı veya topluluk iştahı
 • Hacim ve teknik analizi
 • VTHO coin projesi

VTHO Coin Hangi Borsalarda Var, Nereden Alınır?

Aşağıdaki borsalarda VTHO Coin listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance.US
 • Gate.io
 • Binance
 • MEXC
 • Crypto.com Exchange
 • Mandala Exchange
 • Bitvavo
 • BitMart
 • Bitrue
 • CoinEx
 • Pionex
 • OceanEx

VTHO Coin Nasıl Alınır?

VTHO Coin, Birçok kripto para borsasında satışta mevcut. Biz hacmi en yüksek olan ve birçok pariteye sahip Binance borsası üzerinden anlatımını gerçekleştireceğiz. Bu adımları takip ederek VeThor Token alımını gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Arzu ettiğiniz borsadan alım yapmak için bir üyelik oluşturunuz.
 2. Ardından borsadaki bakiyenize para yükleyiniz.
 3. Almak istediğiniz VeThor Token Fiyatını giriniz.
 4. Kaç adet VTHO alabileceğinizi panelden görüntüleyiniz.
 5. Toplam ne kadar ödemeye yapacağınızı gösteren panele bakınız.
 6. Burada VTHO Al butonuna tıklayarak işleminizi bitirebilirsiniz.
 7. Ayrıca aynı işlemlerin Satış kısmı da bu panelden yapılıyor.

VTHO Coin (VeThor Token) Fiyatı

Aşağıdaki grafikten VeThor Token hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece VTHO Coin Yorum ve Geleceği 2022 hakkında daha doğru bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu içeriğimize benzer olan Cos Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

VTHO Coin Hedef Fiyat

Kripto para piyasasının gözdelerinden birisi olan VeThor Token, oldukça fazla konuşulan ve sevilen coinler arasındadır. Ayrıca son dönemdeki artışları ile beraber daha fazla kitleye ulaşmıştır. Bunun yanında da hem grafiksel olarak hem de haber ve temel bilgileri ile insan tarafından gelecek vadeden bir coindir. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak VTHO Coin Hedef Fiyat, 2022 yılı için 0.005 dolar bandında diyebiliriz. Ancak elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir programda da zarar görmek mümkündür. Dikkatli olmanız ve de ona göre hareket etmeniz gerekmektedir.

VTHO Coin Grafik Yorum ve Analizi

VTHO Coin Grafik Yorum ve Analizi sizlerle… Son zamanlarda sıklıkla konuşulan coinlerimizden birisi olan VeThor Token, 29 Ağustos 2018 tarihinde inanılmaz yükselişi ile yatırımcılarına çok ciddi miktarda kar sağlamıştır. Ayrıca akabinde 16 Mart 2020’ye kadar düşmüş ve tepeden alanlar için kötü bir dönem geçmiştir. Şu son birkaç zaman diliminde ise tekrar yükselişe geçmiştir. Fakat en tepeden alanlar için yeterli bir yükseliş gösterememiştir.

VTHO (VeThor Token) Yükselir Mi, Düşer Mi?

VTHO Coin yükselir mi düşer mi sorusunu bir çok kişi merak edip araştırmaya koyulmaktadır. Özellikle Kripto para sektörünün bir çok dezavantajı ve avantajı mevcuttur. Dezavantajlarından birisi ise fazla volativitedir. Özellikle kısa vadede ciddi bir fiyat hareketi olduğundan dolayı anlık yükseliş ve düşüş olması çok normal. VeThor Token baktığımız zaman ise bu değişimin çok olduğunu görebiliyoruz. İlerleyen zaman diliminde ise yükseleceğini veya düşeceğini beraber deneyimleyeceğiz. Uzun vade veya kısa vade yatırımının en büyük farkı da sizin yatırım şekliniz ve o paraya ihtiyacınız ile alakalı olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

VTHO (VeThor Token) Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerlerini sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. VTHO Coin’de de aynı durum söz konusudur.

VeThor Token Haberleri Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Nu Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak VTHO Coin Haberleri gibi bir çok coinin son dakika haberlerini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak VTHO Coin Yorum – VeThor Token Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir, herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.6/5 - (7 Oy)
Yorum yapın