Ana Sayfa » Coin Geleceği » OSMO Coin Yorum – Osmosis Geleceği 2024 – Binance Listeledi!

OSMO Coin Yorum – Osmosis Geleceği 2024 – Binance Listeledi!

OSMO Coin Yorum yazımızla karşınızdayız. Makale içerisinde OSMO Coin Nedir, OSMO Coin Geleceği, Osmosis Coin Amacı ve düşünceleri şu sıralar çok sık araştırılıyor. Bizde bugün OSMO Coin konusunu detaylı olarak ele alacağız. Amacımız Osmosis Coin Projesi hakkında merak ettiğiniz tüm cevapları sizlere sunmak. Bu tarz yazılarımız Coin Geleceği kapsamında detaylı olarak değerlendirilmektedir. Daha farklı yazılarımıza ulaşmak istiyorsanız eğer bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Önce hemen belirtelim. OSMO Coin çok bilinen coinlerden biri. Ayrıca Binance Listeledikten sonra yükselişe geçen coinlerdendir. Kuşkusuz bir coine yatırım yapmadan önce onu tanımanız iyi bir yoldur. Dolayısı ile önce OSMO Coin Nedir sorusunun cevabını vererek başlayalım. Böylece onu daha yakından tanımış olacaksınız.

OSMO Coin Nedir?

Osmosis Coin, merkezi olmayan borsa için üretilmiş bir kripto paradır.

Bunun yanında Osmosis, geliştiricilerin kendi özelleştirilmiş borsa tasarlamalarına, oluşturmalarına ve dağıtmalarına olanak tanıyan, Cosmos SDK kullanılarak oluşturulmuş zincirler arası bir otomatik piyasa yapıcı protokolüdür.

Osmosis Coin Projesi Nedir?

Projenin amacı: Osmosis, zincirler arası işlemleri kolaylaştırmak için Blok Zincirler Arası İletişim teknolojisini kullanır. Başka bir deyişle, Osmosis, gelecekte diğer blok zincirlerine haberleşme niyetiyle, özellikle Cosmos için tasarlanmış merkezi olmayan bir borsa olmayı amaçlıyor.

Protokolün hemen hemen her öğesinin, Osmosis’in bugün faaliyet gösteren en yenilikçi AMM platformu olma yolunda ilerlemesini sağlamak için gerektiği şekilde yükseltilmesi amaçlanıyor. Yatırımcılar oy verecek böylece yeni özelliklerin uygulanmasının planlanmasına yardımcı olmaları hedefleniyor.

Bu içeriğimize benzer olan Mdx Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

OSMO Coin Yorum 2024

OSMO Coin Yorum ve düşünceleri de belirtelim. Zira yorumlar son derece olumlu olduğunu belirtelim. OSMO henüz gelişiminin erken aşamalarında. Ancak proje yoğun ilgi görüyor.

Aşağıda alanında uzman kişilerin bu kripto para ile alakalı yaptıkları yorumları sizlerle:

 • WalletInvestor, OSMO’nun “uzun vadeli (bir yıllık) kötü bir yatırım” olduğunu ve bir yıl içinde 0,17 $ değerinde olacağını düşünüyor.
 • Gov Capital’in  de benzer şekilde düşüş eğilimi var. Site, kripto paranın önümüzdeki 12 ay içinde hiçbir değerinin olmayacağını tahmin ediyor.
 • DigitalCoinPrice, bu yıl OSMO’nun Eylül ayında 1,83 ABD Doları ve Aralık ayında 1,63 ABD Doları değerine ulaşabileceğini tahmin etmişti. Site, 2023’te ortalama 1,74 ABD doları tahmin ediyor.
 • Başka bir tahmincinin 2025 için Osmoz fiyat tahmini 2,39 ABD doları, ancak 2026’da 2,13 ABD doları. Daha sonra site, yıldan yıla genel bir yükseliş trendi öngörüyor ve 2030 için Osmoz fiyatı tahminini 5,56 ABD doları yapıyor.

OSMO Coin Geleceği

OSMO Coin Geleceği
OSMO Coin Geleceği

2024 yılından itibaren Osmosis Coin Geleceği hakkında yorum yapmadan önce şunu belirtelim. Özellikle 2024 yılında uzmanlar ve çeşitli yorumcular binance listelemesiyle birlikte coinin, ilerleyen süreçte artacağını düşünüyor.  Bu önemli. Coinin bu yıl içerisinde 2$ seviyelerine ulaşacağı da tahmin ediliyor.

OSMO Coin 2024 Fiyat Tahmini

2023 yılı için tahminler bu kripto para için büyük fırsatların olduğu yıl olarak düşünülmekte. Ayrıca fiyat bakımından da yorum yapalım. Coinin 2.60$ fiyat seviyesine ulaşacağını geçeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Konu uzmanlarının tahminleri bu yönde.

OSMO Coin Geleceği 2025

2025 yılı itibari ile kripto paraların büyümesi ve piyasa değerinin artacağına yönelik heyecan verici zamanları görmek mümkün. Uzun vadeli yatırım yapmak isteyenler için OSMO Coin ‘de olağanüstü bir artış yaşama ihtimali var. Zira fiyat 3.80$ değerine ulaşabilir.

Osmosis Geleceği 2030

Hakkında oldukça çelişkili yorumlar da var.  Şunu tekrar hatırlatalım. OSMO Coin özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi.  Peki OSMO Coin 2030 yılında ne olur? Uzmanların tahmini 2030 yılında en düşük 15$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği yönünde.

Bu içeriğimize benzer olan MOVR Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

OSMO Coin Hangi Borsalarda Var, Nereden Alınır?

Aşağıdaki borsalarda Osmosis Coin bulabilirsiniz. Gerekli kayıt işlemlerinden sonra aşağıdaki borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirmeniz mümkün.

 • Binance
 • Osmosis
 • Sifchain
 • BKEX
 • MEXC
 • Bitget
 • DigiFinex

Osmosis Coin Sahibi – Kurucusu Kimdir?

OSMO Coin’in kurucusu ve CEO ’su sırasıyla Sunny Aggarwal ve Josh Lee tarafından kurulmuştur. Şirket olarak ise Osmosis Labs tarafından kurulmuştur.

Aggarwal, 2015 yılında California Üniversitesi, Berkeley, ABD’de mühendislik ve bilgisayar bilimi okumaya başladı. Ancak, kursu tamamlamadı ve 2017’de okulu bıraktı. Oradan, yazılım şirketi Tendermint’te araştırma bilimcisi olarak çalışmaya başladı ve bir yıl içinde haftalık blockchain podcast’i Epicenter’a da boy gösterdi. Ocak 2021’de Osmosis Labs’ı kurmadan önce, Kasım 2018’de blockchain altyapı işletmesi Sikka’yı da kurmuştu.

Güney Kore merkezli Lee, LinkedIn sayfasına göre, üniversite eğitimine Indiana, ABD’deki Anderson Üniversitesi’nde başladı. Ardından, Cosmos odaklı güncellemeler yayınlayan Lunamint için proje yöneticisi ve 2019’dan 2021’e kadar Tendermint için bir ekosistem geliştirme analisti olarak dahil olmak üzere çeşitli blok zinciri şirketlerinde çalıştı.

OSMO Coin Binance Listeledi Mi?

Oldukça potansiyeli olan Osmo Coin bekleneni verememişti. Nisan ayının başından itibaren neredeyse %90’a yakın değer kaybetmişti. Ancak Binance’ın Osmo Coinin listeleme yapacağı haberiyle birlikte tekrar yükselişte geçmiştir. Şimdi ise %30’a yakın yükseliş yaşamıştır. Alım için geç mi kalındı? Yorumlara bir bakalım.

OSMO Coin Fiyat Tahmini 2024 (Hedef Fiyat)

OSMO Coin Fiyat tahmini konusuna değinelim şimdi. Bunun yanında OSMO kripto para piyasasında sevilen coinlerden birisi. Özellikle Hakkında en fazla konuşulan coinler arasında yer alıyor. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak Osmosis Coin Hedef Fiyat, 2024 yılı için 2 dolar seviyelerinde diyebiliriz.

Feragatname:  Bunu belirtmemiz çok önemli. Elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir tahminde de zarar görmek mümkündür.  Dolayısı ile dikkatli olmanız ve bilerek hareket etmeniz gerekmekte. Sitemizdeki bilgiler sadece tanıtım ve bilgilendirme amaçlıdır. Asla bir yatırım tavsiyesi değildir.

OSMO Coin Yükselir mi?

OSMO Coin Yükselir mi sorusunun cevabını dünya çapında çok sayıda insan merak ediyor. Cevabı öğrenmek için yüzbinlerce araştırma yapılıyor.  Biz şu belirtelim. Özellikle Kripto para sektörünün bir çok dezavantajı ve avantajı vardır.

Dezavantajlarından birisi ise fazla aşağı yukarı oynamasıdır. Özellikle uzun vadeli düşünülen bir coin olduğu için anlık yükseliş ve düşüşler olması çok normaldir. Bir sonraki süreçte yükselip yükselmeyeceğini zaman gösterecektir diyebiliriz.

Bu içeriğimize benzer olan AGIX Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

OSMO (Osmosis) Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların iştah seviyeleri mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedeni de budur. O sebeple kripto paralarda genellikle alıcılar doyuma ulaştığında coin düşüşe geçer. Bu da OSMO neden düşüyor sorunuzun cevabıdır.

Osmosis Coin Hakkında Sık Sorulan Sorular

Özellikle OSMO Coin geleceği ile ilgili sorulan bazı sorulara aşağıda yanıt veriyor olacağız;

OSMO Coin Geleceği – Osmosis Coin Yorum 2024 makalemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz. Yukarıdaki sorular haricinde sizin de bir sorunuz varsa yorum bölümüne yazabilirsiniz. Detaylı olarak cevaplıyor olacağız. Ayrıca bu tarz yazıların devamını görmek için bağlantılara tıklayabilirsiniz.

🚀 Sevgiyle hazırladık, BizdeKalmasin ekibi 🎮 | bizdekalmasin.com 

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın