Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Donaxyl Kullananlar Yorumları

Donaxyl Kullananlar Yorumları

Donaxyl Kullananlar Yorumları nasıl? diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Bu içeriğimizde hem Donaxyl nedir? yan etkileri nelerdir? Gibi sorularınızın cevaplarını bulacaksınız hem de genel anlamda kullanıcı görüşlerinin nasıl olduğunu öğreneceksiniz. Bunun yanında diğer önemli ilaçlar için Kullananlar yorumları neler olduğunu ve bu tarz yazıların daha fazlasını görmek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Donaxyl Nedir?

Donaxyl’deki aktif madde olan Decvalinium klorür, anti-enfektif ve antiseptik ilaçlar ailesine aittir. Decvalinium klorür, bakteriyel vajinozise neden olan bakterilere karşı aktiftir.

Donaxyl, bakteriyel vajinozu tedavi etmek için kullanılır. Enfeksiyon bölgesinde tedavi için vajinaya yerleştirilir.

Donaxyl’de bulunan dequalinium klorür, bu ürün bilgisinde belirtilmeyen diğer durumların tedavisi için de onaylanabilir. Başka sorularınız varsa doktorunuza, eczacınıza veya diğer sağlık uzmanınıza sorun ve her zaman talimatlarına uyun.

Donaxyl Ne İşe Yarar?

Çok merak edilen Donaxyl Ne İşe Yarar? sorusunun cevabı şu şekildedir;

Fitiller: Fitiller vajinal mantar enfeksiyonlarına karşı etkili bir çözümdür. Fitil tedavisinde fitil vajinaya sokulur ve bir süre sonra kendi kendine erir. Çözünmüş fitil çözülürken, ilaç da çözüleceğinden daha güçlü bir deşarj gözlemlenebilir.

Donaxyl Fiyat

Eczanelerde reçeteli olarak verilen Donaxyl Fiyatı 46.80 TL‘dir. Bunun yanında ilacı satın alırken kullanılmamış ve açılmamış olduğundan emin olunuz. Kontrol etmeden lütfen satın almayın.

Eğer dilerseniz Terbisil Kullananlar Yorumları yazımıza da göz atabilirsiniz.

Donaxyl Yan Etkileri

Donaxyl yan etkileri, içerisindeki yardımcı veya etken maddelere karşı duyarlı olan kişilerde görülmektedir. Bunlar şöyledir:

Donaxyl Yan Etkileri
Donaxyl Yan Etkileri
  • Deri döküntüleri,
  • Nefes darlığı,
  • Vajinada şiddetli kaşıntı, yanma ve kızarıklık,
  • Vajina yüzeyinde yaralar,
  • Ateş,
  • Akıntı

Donaxyl Vajinal Tablet Kullananların Yorumları

Donaxyl kullananların yorumları, bu ilacı alıp almamak hususunda kararsızlık yaşamanıza yol açabilmektedir. Malum bunun yanında pek çok kişi hastalığını önce internetten araştırıp kendi kendine teşhis koymaya çalışır. Doktor bir ilaç verdiğinde ilk olarak yan etkilerine bakma ihtiyacı duyar.

Fakat yorumların tıbbi bir değer taşımadığını, bunun yanında sadece hastaların tecrübelerinden ibaret olduğunu unutmayın.

Ben iki defa kullandım. Enfeksiyon, ağrı ve bulantı yapıyor, çok rahatsız ediyor. Ayrıca erken doğuma da neden olabiliyormuş.

Gamze

Ben bu ilacı vajinal mantara yakalandığım için kullanmıştım ama hiç bir etkisini de zararını da görmedim. Sonrasında daha etkili bir vajinal tablet yazdı hemen kesti her şeyi çok şükür.

Defne Hanım

Donaxyl Hakkında En Sık Sorulan Sorular

İnsanlar Donaxyl kullananlar yorumları ile genellikle şu sorulara cevap aramaktadırlar:

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Sağlık kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Donaxyl Kullananlar Yorumları yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz.

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın