Ana Sayfa » Coin Geleceği » QKC Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

QKC Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Oldukça popüler olan coinler arasındaki QuarkChain Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. QKC Coin Geleceği 2022 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

QKC Coin Nedir?

QuarkChain, ölçeklenebilir, esnek ve kullanıcı odaklı bir altyapı sağlamak için blok zinciri parçalama teknolojisini kullanan yenilikçi, izinsiz bir blok zinciri mimarisidir. Proje, zincir üzerinde saniyede en az 100.000 işlem gerçekleştiren bir halka açık zincir sağlayarak küresel ticari standardı karşılamayı hedefliyor. Ölçeği, hızı ve satın alınabilirliği QuarkChain’i ödeme, yüksek frekanslı ticaret, oyun, nesnelerin interneti ve dağıtılmış sosyal medya dahil olmak üzere bir dizi uygulama için uygun hale getiriyor.

QuarkChain (QKC) Özellikleri

Bir zincir içindeki her blok, iki temel işlevi yerine getirir. Öncelikle işlemler çok fazla veri gerektiren deftere yapılmalı ve kayıt altına alınmalıdır. İkinci olarak, bir saldırıyı ekonomik olarak verimsiz kılmak için gerekli zorluğu sağlamak için, defterden yapılan işlemlerin sonuçları onaylanmalı ve blok madenciliği yapılmalıdır. QuarkChain Ağı’nda bu işlevler iki ayrı katmana ayrılmıştır. Parça adı verilen bir dizi küçük blok zinciri, her biri tüm işlemlerin bir alt kümesini işler. Ağ ayrıca, işlemleri işlemeden onaylayan bir kök blok zinciri içerir. Kök blok zincirindeki işlemleri geri almak ekonomik olarak verimli olmaz ve bu da güvenlik sağlar. Bu arada, daha fazla işlemi gerçekleştirmek için hızlı ve kolay bir şekilde daha fazla parça eklenebilir ve bu da ölçeklenebilirlik sağlar.

  • İşbirlikçi Madencilik: Güvenlik ve ölçeklenebilirliğin yanı sıra QuarkChain, işbirlikçi madencilik yoluyla ademi merkeziyetçiliği başarır. Madenciler, kırıklarda mı yoksa kök zincirde mi madencilik yapılacağını seçebilir ve bunu madencilik havuzlarına katılmadan doğrudan yapabilir. Bu sistemin amacı, hash güçlerinin parçalar arasında eşit olarak dağıtılmasını sağlamak için teşvik mekanizmaları ve zorluk algoritmaları oluşturmaktır.

QKC Coin Kurucusu Kim?

QuarkChain, 2018 yılında CEO’su Qi Zhou tarafından kuruldu. Georgia Teknoloji Enstitüsü’nden Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği alanında doktora derecesini aldıktan sonra Zhou, QuarkChain’i kurmadan önce Google, Dell EMC ve Facebook’ta yazılım mühendisi olarak çalıştı.

QuarkChain’in test ağı ve QPocket cüzdanı, başlangıçta bir ERC-20 jetonu olarak dağıtılan QKC yardımcı programı jetonu gibi 2018’de piyasaya sürüldü. QuarkChain ana ağı 2019’da piyasaya sürüldü, ardından ERC-20 QKC’nin yerel QuarkChain ana ağı QKC’ye dönüştürülebilmesi ve bunun tersi için bir belirteç takası etkinleştirildi. Staking 2020’de tanıtıldı ve BigBang olarak adlandırılan QuarkChain ana ağı 2.0 2021’de piyasaya sürüldü.

Bu içeriğimize benzer olan Reef Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

QKC (QuarkChain) Coin Geleceği 2022-2030

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında QuarkChain Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

QKC Coin Geleceği

QuarkChain coin ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20220.0230.0240.027
20230.0320.0330.040
20240.0460.0470.056
20250.0680.0690.080
20260.0980.100.12
20270.140.150.17
20280.210.210.25
20290.290.300.35
20300.440.450.51

QKC Coin Geleceği 2022

Şimdi 2022 yılından bahsetmişken, o zaman fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz ve her seviyenin ötesinde çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksiniz. Ayrıca madeni para bu yıl maksimum 0.023 dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

QKC Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 0.040 $ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

QuarkChain Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 0.056 $ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

QKC Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 0.080$ değerine ulaşacak.

QuarkChain Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan QuarkChain için 2030 yılında en düşük 0.44$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Rvn Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

QKC Coin Yorum 2022

Önce QuarkChain Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, QKC, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, özellikle QKC projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Blockchain Trilemma uzun süredir kriptonun kitlesel olarak benimsenmesinin önünde bir engel olarak görülüyor, ancak QuarkChain bunu ağın yenilikçi iki katmanlı, parçalama tabanlı mimarisi aracılığıyla çözdüğünü iddia ediyor. Dahası, ağ esnektir: blok zinciri aynı ağ içinde birden fazla defteri, işlem modelini, belirteç ekonomisini ve fikir birliğini destekleyebildiği için bir dizi uygulama ve endüstrinin ihtiyaçlarını karşılayabilir. QuarkChain ayrıca Proof of Work ve Proof of Stake’in bir kombinasyonu olan benzersiz bir konsensüs mekanizması kullanır. Bu özellikler de coini oldukça potansiyelli bir coin yapıyor.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

QKC Hangi Borsalarda Var, Nereden Alınır?

QKC Coini aşağıdaki borsalarda listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca QKC almak veya işlem yapmak isterseniz, aşağıdaki borsaları kullanabilirsiniz.

  • Binance
  • Bithumb
  • Gate.io
  • KuCoin
  • MEXC
  • BitGlobal
  • WazirX
  • Upbit
  • CoinEx

QKC Coin Grafik Analiz

Oldukça fazla kişi tarafından bilinen ve sevilen bir coindir. 5 Haziran 2018’de oldukça fazla artış göstermiştir. Ve bununla beraber de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.35 dolara yaklaşmıştır. Ardından da aşırı bir düşüş sergilemiştir. Bu sebeple ciddi bir zarara sebebiyet vermiştir.

QKC Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. QuarkChain Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden QKC Coin ara ara olsa da düşüyor.

Bu içeriğimize benzer olan Ftm Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

QuarkChain Fiyat

Aşağıdaki tabloda QKC Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Ardr Coin Geleceği 2022 ve Yorum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

QuarkChain Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler sizlerle. Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi QuarkChain Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını kontrol etmeniz gerekiyor. Ayrıca herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Coin geleceği kategorimize buradan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak QKC Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.4/5 - (8 Oy)
Yorum yapın