Ana Sayfa » Coin Geleceği » Slp Coin Geleceği 2023, 2024, 2025, 2030

Slp Coin Geleceği 2023, 2024, 2025, 2030

Oldukça popüler olan coinler arasındaki Slp Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Slp Coin Geleceği 2023 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Slp Coin nedir?💰

Fungible olmayan token (NFT) yaratıcıları, ortaya çıkan her yeni projeyle kutunun dışında düşünmeye devam ediyor. Kripto ve NFT’lerin nasıl harmanlanacağı konusunda alandaki en büyük yenilikçilerden biri Smooth Love Potion (CCC:SLP-USD). SLP belirteci, şu anda başka hiçbir yerde sunulmayan bir ürünle NFT trendinden yararlanan en büyük alt kriptolardan biridir. Ağın etkileşimli modeli ve potansiyel olarak kazançlı değeri göz önüne alındığında, yatırımcıların kendi Pürüzsüz Aşk İksiri (SLP) kriptolarını nereden satın alacaklarını aramalarına şaşmamalı.

[ays_poll id=25]


Smooth Love Potion’u anlamak için önce Axie Infinity’nin (CCC:AXS-USD) ne olduğunu bilmelisiniz. Axie Infinity, kullanıcıların diğer oyuncularla savaşabilecekleri “Axies” adlı yaratıkları toplayıp takas ettikleri çevrimiçi, arena-savaş tarzı bir oyundur. Ayrıca oyunla ilgili çok ilginç olan şey, NFT tabanlı olması ve kullanıcıların oynayabilecekleri tamamen benzersiz öğelere sahip olmalarına izin vermesidir.

Bu içeriğimize benzer olan Jasmy Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz

Smooth Love Potion (Slp) Özellikleri

Her Axie’nin kendi NFT’si olması onu tamamen ona sahip olan oyuncuya özel kılar. Bu Eksenler, AXS jetonları kullanılarak bir piyasada takas edilir. Bunun yanında eksenler oyunun can damarıdır; oyuncular, hazine avı gibi diğer aktiviteleri yaparken onları savaş için eğitir. Axies antrenman yaparken, kullanıcılar SLP jetonları kazanır.

Slp Coin Sahibi Kim?

İlk önce eskiden Küçük Aşk İksiri olarak bilinen ERC-20 jetonu Smooth Love Potion, bu talebi karşılamak için yaratıldı. Axie Edge, Smooth Love Potion (SLP) oyun jetonunu yarattı.

Bu içeriğimize benzer olan Rsr Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Slp (Smooth Love Potion) Coin Geleceği 2023-2030

Aşağıdaki tablodan 2023 ve 2030 yıllarını arasında Slp Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

Slp Coin Geleceği

Smooth Love Potion coin ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20230.0030.0040.004
20240.0050.0050.006
20250.0070.0080.008
20260.0090.0100.010
20270.0130.0150.016
20280.0190.0200.023
20290.0300.0310.032
20300.0420.0460.049

Slp Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 0.004$ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

Smooth Love Potion Geleceği 2024

İlk önce 2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 0.005$ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

Slp Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 0.008$ değerine ulaşacak.

Smooth Love Potion Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Slp için 2030 yılında en düşük 0.046$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan MLN Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Slp Coin Yorum 2023

Önce Slp Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, Smooth Love Potion, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Ayrıca kullanıcılar, Smooth Love Potion projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bunun yanında coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Slp Hangi Borsalarda Var?

Slp Coini aşağıdaki borsalarda listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Balancer
  • ApeSwap
  • PancakeSwap
  • UniSwap

Slp Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Slp Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden Slp Coin ara ara olsa da düşüyor.

Slp Coin Artar Mı?

Slp Coin Artar Mı? Sorusu son zamanlarda sık sık karşımıza çıkmaktadır. Fakat bir coin’in artıp artmayacağı hiçbir zaman belli değildir. Bu yüzden gerekli tedbirleri aldıktan sonra oynamanız gerekmektedir. Uzun vadede de ne olacağını hepimiz göreceğiz. Bu yüzden beklemeniz gerekmektedir.

Slp (Smooth Love Potion) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda Slp Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Slp Coin Geleceği 2023 ve Yorum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Slp (Smooth Love Potion) Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Slp Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Coin geleceği kategorimize buradan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak Slp Coin Geleceği 2023 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.5/5 - (11 Oy)
“Slp Coin Geleceği 2023, 2024, 2025, 2030” üzerine bir yorum
  1. Merhaba, nasılsınız? Farklı web sitelerinden SLP Coin tahminlerini ve yorumlarını okudum ve her ne kadar bunların hepsi tahmin olsa da genelde 2030 yılı için 1 doları bile göremeyeceğini öngörüyorlar. Oysa bu sayfada 11 dolar civarlarında olacağı yazıyor. Ve bu sebeple kime inanacağımızı bilemez duruma düşüyoruz. Umarım tahminlerinizde yanılmaz, başarı kaydedersiniz.

    Cevapla
Yorum yapın