Ana Sayfa » Coin Geleceği » Flm Coin Geleceği 2024, 2025, 2026, 2027, 2030

Flm Coin Geleceği 2024, 2025, 2026, 2027, 2030

Oldukça popüler olan coinler arasındaki Flm Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Flm Coin Geleceği 2024 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Flm Coin nedir?

Flamingo , çok işlevli bir merkezi olmayan finans (DeFi) platformudur. Ethereum ağını kullanan çoğu DeFi projesinin aksine Flamingo, Neo blok zinciri üzerine kuruludur ve Poly Network birlikte çalışabilirlik protokolünü kullanır.

Özellikle Flamingo, kıdemli bir blockchain geliştiricisi ve kripto girişimcisi olan Da Hongfei tarafından kuruldu . Da Hongfei, esas olarak Flamingo DeFi ekosistemi tarafından kullanılan teknolojik olarak gelişmiş ve yenilikçi blok zinciri Neo’yu yaratmasıyla tanınır. Ayrıca Flamingo ile ilgili en ilginç şey, tek bir amacı yerine getiren basit bir DeFi çözümü olmak yerine, çeşitli merkezi olmayan finans araçlarından oluşan eksiksiz bir ekosistem olmaya çalışmasıdır.

Flamingo (Flm) Özellikleri

Şimdiye kadar, Flamingo platformunun ana bileşenleri arasında bir zincir üstü likidite havuzu (farklı kripto varlıkları arasında anında takasa izin veren), zincirler arası bir varlık ağ geçidi (farklı blok zincirleri arasında dijital varlıkların ticaretini sağlayan), özellikle sürekliliği hedefleyen bir ticaret platformu yer alıyor. sözleşmeler ve Flamingo ekosisteminin merkezi olmayan, demokratik ve topluluk odaklı bir şekilde gelişmeye devam edeceğini garanti eden Flamingo DAO (merkezi olmayan özerk kuruluş).

Flm Coin Sahibi Kim?

Flamingo’nun kurucusu, Ethereum’un ana rakiplerinden biri olan Flamingo’nun temel aldığı blok zinciri ağı Neo’nun kurucu ortaklarından biri olarak bilinen Çinli bir girişimci olan Da Hongfei’dir.

Bu içeriğimize benzer olan Bake Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Flm (Flamingo) Coin Geleceği 2024-2030

Aşağıdaki tablodan 2024 ve 2030 yıllarını arasında Flm Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

Flm Coin Geleceği

Flamingo coin ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20240.971.001.19
20251.431.471.69
20262.122.202.46
20272.903.013.56
20284.024.175.05
20295.856.067.21
20308.308.5510.18
203112.1112.5414.27

Flm Coin Geleceği 2024

Şimdi 2024 yılından bahsetmişken, o zaman fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz ve her seviyenin ötesinde çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksiniz. Ayrıca madeni para bu yıl maksimum 0,47 dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Flm Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 0,68 $ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

Flamingo Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 1 $ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

Flm Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 1,47 $ değerine ulaşacak.

Flamingo Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Flm için 2030 yılında en düşük 12,54 $ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Orchid Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Flm Coin Yorum 2022

Önce Flm Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, Flamingo, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, Flamingo projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Flm Hangi Borsalarda Var?

Flm Coini aşağıdaki borsalarda listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Binance
  • Gate io
  • Okex
  • Mexc
  • Lbank
  • Tokocrypto
  • Coindcx
  • Pionex
  • Hotbit

Flm Coin Grafik

Flamingo Coin bisan ayındaki ekstra yükselişinde 1.20 doları aşarak rekor seviyeye ulaşmıştır. Fakat ardından çok ciddi düşüş ile 0.3 dolar seviyelerinde seyretmiştir. Birçok yatırımcıyı zarara uğratmıştır. Bunun yanında tekrar yükselişe geçen Flm eski seviyelerine ulaşamamıştır.

Flm Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Flm Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden Flm Coin ara ara olsa da düşüyor.

Flm (Flamingo) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda Flm Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Flm Coin Geleceği 2024 ve Yorum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Flamingo Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Flm Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Coin geleceği kategorimize buradan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak Flm Coin Geleceği 2024 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.9/5 - (12 Oy)
Yorum yapın