Ana Sayfa » Coin Geleceği » Xvg Coin Geleceği 2023 – Verge Coin Yorum 2025, 2030 – Artacak!

Xvg Coin Geleceği 2023 – Verge Coin Yorum 2025, 2030 – Artacak!

Oldukça popüler olan coinler arasındaki Xvg Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Xvg Coin Geleceği 2023 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Xvg Coin nedir?

Verge kripto para birimi, merkezi olmayan, açık kaynaklı bir dijital para birimidir. Gizlilik madeni parası, tüm işlemleri izlenemez ve anonim hale getirmeyi amaçlar. Verge, 2016 yılında Verge olarak yeniden markalaşmadan önce 2014 yılında DogeCoinDark olarak hayata başladı. Bu, onu bugün mevcut olan en eski anonim madeni paralardan biri yapıyor. Ayrıca Xvg Coin Geleceği 2023 yılında da çok yükseliş göstereceği bellidir. Dash’e çok benzeyen Verge, başlangıçta gizlilik için oluşturulmamıştı, yani çekirdek protokolü, işlem karıştırma yoluyla işlemleri ve birden çok yönlendirme katmanı aracılığıyla IP adreslerini gizler.

Diğer kripto para birimleri gibi Verge de farklı cüzdanlar ve borsalar arasında para göndermek ve almak için kullanılabilir. Madeni paranın nihai hedefi, küresel bir ödeme sistemi olarak kullanılmaktır. Bir kullanıcı Verge kullanarak para transfer edecek olsaydı, transferin ulaşması sadece 30 saniye sürerdi. Verge kripto para birimi, merkezi olmayan, açık kaynaklı bir dijital para birimidir. Gizlilik madeni parası, tüm işlemleri izlenemez ve anonim hale getirmeyi amaçlar.

Verge (Xvg) Özellikleri

 • Gizlilik protokolü oluşturmayı amaçlar.
 • Birden çok yönlendirme katmanı ile IP gizlemesi yapar.
 • Bunun yanında açık kaynaklıdır.
 • Ayrıca merkezi olmayan bir yapıya sahiptir.

Xvg Coin Sahibi Kim?

Verge coin’in sahibi Justin Sunerok’tur. Bu coin gizlilik amaçlıdır ve oldukça yaygın ve bilindiktir. Bunun yanında 30 saniyelik bir blok süresine sahiptir. Ayrıca oldukça iyi bir süre olan bu zaman kullanıcılar tarafından kullanışlı bulunmaktadır.

Bu içeriğimize benzer olan Rsr Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Xvg (Verge) Coin Geleceği 2023-2030

Aşağıdaki tablodan 2023 ve 2030 yıllarını arasında Xvg Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

Xvg Coin Geleceği

Verge coin ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20230.0500.0550.063
20250.0980.1210.158
20300.5320.5410.611

Xvg Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca Xvg Coin Geleceği ve fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 0,055$ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

Xvg Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle Xvg Coin Yorum için madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 0,121$ değerine ulaşacak.

Verge Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Xvg için 2030 yılında en düşük 0,532$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan MLN Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Xvg Coin Yorum 2023

Xvg Coin Yorum
Xvg Coin Yorum

Önce Xvg Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, Verge, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, Verge projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Xvg Coin Yorum 2023 yılında değerlenecek olursa bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın. Ayrıca Xvg Coin Yorum ile alakalı çeşitli örnekler sizlerle:

 • Son derece köklü ve eski bir coin portföyde gerekiyor.
 • Fiyatı şuan almak için uygun mu bilemiyorum ama gelecekte güzel yerlere geleceğini düşünüyorum.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Xvg Hangi Borsalarda Var?

Xvg Coini aşağıdaki borsalarda listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • Kucoin
 • Gate io
 • Crypto.com
 • Uniswap
 • Mexc
 • AscendEX
 • CoinEX
 • Hotbit

Xvg Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta Xvg Coin Yorum 2023 yılında RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Xvg Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden Xvg Coin ara ara olsa da düşüyor.

Xvg (Verge) Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Xvg Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Xvg ile Alakalı Sıkça Sorulan Sorular:

Son olarak aşağıda sizler için Xvg ile alakalı sıkça sorulan soruları derledik, umarız sizler için açıklayıcı ve faydalı olur.

Bizdekalmasin.com ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak Xvg Coin Geleceği 2023 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir, herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.6/5 - (8 Oy)
Yorum yapın