Xvg Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Oldukça popüler olan coinler arasındaki Xvg Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Xvg Coin Geleceği 2022 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Xvg Coin nedir?

Verge kripto para birimi, merkezi olmayan, açık kaynaklı bir dijital para birimidir. Gizlilik madeni parası, tüm işlemleri izlenemez ve anonim hale getirmeyi amaçlar. Verge, 2016 yılında Verge olarak yeniden markalaşmadan önce 2014 yılında DogeCoinDark olarak hayata başladı. Bu, onu bugün mevcut olan en eski anonim madeni paralardan biri yapıyor. Dash’e çok benzeyen Verge, başlangıçta gizlilik için oluşturulmamıştı, yani çekirdek protokolü, işlem karıştırma yoluyla işlemleri ve birden çok yönlendirme katmanı aracılığıyla IP adreslerini gizler. Diğer kripto para birimleri gibi Verge de farklı cüzdanlar ve borsalar arasında para göndermek ve almak için kullanılabilir. Madeni paranın nihai hedefi, küresel bir ödeme sistemi olarak kullanılmaktır. Bir kullanıcı Verge kullanarak para transfer edecek olsaydı, transferin ulaşması sadece 30 saniye sürerdi. Verge kripto para birimi, merkezi olmayan, açık kaynaklı bir dijital para birimidir. Gizlilik madeni parası, tüm işlemleri izlenemez ve anonim hale getirmeyi amaçlar.

Verge (Xvg) Özellikleri

 • Gizlilik protokolü oluşturmayı amaçlar.
 • Birden çok yönlendirme katmanı ile IP gizlemesi yapar.
 • Bunun yanında açık kaynaklıdır.
 • Ayrıca merkezi olmayan bir yapıya sahiptir.

Xvg Coin Sahibi Kim?

Verge coin’in sahibi Justin Sunerok’tur. Bu coin gizlilik amaçlıdır ve oldukça yaygın ve bilindiktir. Bunun yanında 30 saniyelik bir blok süresine sahiptir. Ayrıca oldukça iyi bir süre olan bu zaman kullanıcılar tarafından kullanışlı bulunmaktadır.

Bu içeriğimize benzer olan Rsr Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Xvg (Verge) Coin Geleceği 2022-2030

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Xvg Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

Xvg Coin Geleceği

Verge coin ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20220.0250.0260.030
20230.0370.0380.043
20240.0550.0570.064
20250.0780.0810.096
20260.110.120.14
20270.170.180.20
20280.230.240.29
20290.350.360.40
20300.530.540.61

Xvg Coin Geleceği 2022

Şimdi 2022 yılından bahsetmişken, o zaman fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz ve her seviyenin ötesinde çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksiniz. Ayrıca madeni para bu yıl maksimum 0,026 dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Xvg Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 0,038$ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

Verge Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 0,057$ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

Xvg Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 0,081$ değerine ulaşacak.

Verge Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Xvg için 2030 yılında en düşük 0,54$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan MLN Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Xvg Coin Yorum 2022

Önce Xvg Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, Verge, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, Verge projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Xvg Hangi Borsalarda Var?

Xvg Coini aşağıdaki borsalarda listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • Kucoin
 • Gate io
 • Crypto.com
 • Uniswap
 • Mexc
 • AscendEX
 • CoinEX
 • Hotbit

Xvg Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Xvg Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden Xvg Coin ara ara olsa da düşüyor.

Xvg (Verge) Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Xvg Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Xvg ile Alakalı Sıkça Sorulan Sorular:

Son olarak aşağıda sizler için Xvg ile alakalı sıkça sorulan soruları derledik, umarız sizler için açıklayıcı ve faydalı olur.

Bizdekalmasin.com ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak Xvg Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.8/5 - (6 Oy)
Yorum yapın