Ana Sayfa » Rehber » Clash Royale Ne Kadar İnternet Yer? – Kaç MB İnternet Yer?

Clash Royale Ne Kadar İnternet Yer? – Kaç MB İnternet Yer?

Clash Royale Ne Kadar İnternet Yer yazımızla karşınızdayız. Dünyanın çok sevilen sayılı şirketlerinden olan Supercell bünyesinde geliştirilen Clash royale, oyun dünyasının en popüler oyunlarından biri. Sürekli oyuncu sayısı da artmaktadır.

Bir oyuncu Clash Royale oynamaya başladığında bazen dalıp gidiyor. O kadar çok rekabete sahip olması ile sizi adeta oyuna kitliyor. Durum böyle olunca akıllara bir çok soru beraberinde geliyor. Bunların başında kısıtlı internet sorunu geliyor. Gerçekten sınırlı internetiniz varsa Clash Royale oynamak sizin için zor olabilir. İster evinizde Wifi ile bağlanın ister mobil verinizi kullanın Clash Royale Ne Kadar İnternet Yer hiç merak ettiniz mi? Bu miktarları öğrenmek için ne kadar internet yer bağlantısına tıklayıp diğer uygulamalar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Sadece merakınızdan olabilir veya internet paketiniz cidden az olabilir. O yüzden bu bilgileri öğrenmek sizin için oldukça önemli olabilir. Bunun yanında Clash Royale oynamaya başladığınızda internet harcama miktarı, oyunun uzama süresine göre ve kullandığınız cihaza göre değişiklik göstermektedir. Bu yazımızda Clash Royale Ne Kadar İnternet HarcarClash Royale Kaç Mb Yer gibi soruları öğrenmekle kalmayacak, aynı zamanda cihazınızda İnternet Kullanımı Azaltma yollarını sizlere anlatacağız.

Clash Royale Ne Kadar İnternet Yer?

İlk önce verdiğimiz değerler Clash Royale oyuncuları tarafından verilen ortalama değerlerdir. Her insana göre muhakkak değişiklik gösterebilir.

Genellikle yüzlerce hatta oyunlarla ilgilenen binlerce kişi tarafından Clash Royale kaç gb internet yer diye sorulup merak edilmekte ve gün geçtikçe sorulmaya devam etmektedir. Soruyu cevaplamaya gelirsek Piyasadaki diğer çevrimiçi oyunlarla karşılaştırıldığında, Clash Royale nispeten daha az miktarda internet verisi kullanır.

Clash Royale’ın internet kullanımı saatte 14 MB civarında internet yer. Daha uzun süreli oyunlar oynuyorsanız eğer, zaman zaman saatte yaklaşık 16 MB internet yiyebiliyor. Listelemek gerekirse eğer Clash Royale Ne Kadar İnternet Yer sorusunun cevabı:

  • Ortalama Süren Oyunlar: Saatte 10 – 14MB arası
  • Uzun Süren Oyunlar: Saatte 14 – 16MB arası

Bu içeriğimize benzer olan Brawl Stars Ne Kadar İnternet Yer yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Clash Royale Kaç Mb Yer?

Özellikle Clash Royale kaç mb yer sorusunu hala merak ediyor olabilirsiniz ve bu konuda daha detaylı bilgi istiyorsanız aşağıdaki tabloyu hızlı ve kolayca kullanabilirsiniz.

Günlük Oyun SüresiGünlük veri KullanımıHaftalık İnternet KullanımıAylık İnternet Kullanımı
1 saat14 MB98 MB420 MB
2 saat28 MB196 MB840 MB
3 saat42 MB294 MB1,23 GB
4 saat56 MB392 MB1.64 GB
5 saat70 MB490 MB2,05 GB
6 saat84 MB588 MB2,46 GB
7 saat98 MB686 MB2,87 GB
Clash Royale Ne Kadar İnternet Yer?

Clash Royale Ne Kadar İnternet Harcar?

Clash Royale Ne Kadar İnternet Harcar?
Clash Royale Ne Kadar İnternet Harcar?

Oldukça basit ve mantıklı bir şekilde oyunun süresi ne kadar fazla olursa, elbette o kadar büyük veri tüketimi olur. Clash Royale Ne Kadar İnternet Harcar sorusuna gelirsek, kısıtlı internetiniz var ise dediklerimize kulak vermeniz sizin için önemli olabilir.

Eğer kısıtlı internetiniz var ise daha az kaliteli gözüken oyunları oynamak iyi bir tercih olacaktır. Böylece internet harcama miktarını azaltma şansına sahip olmuş oluyorsunuz. Ancak bu seçeneği istemiyorsanız eğer kısıtlı internetle oynadığınız oyunlar Clash Royale’de günde 1 saat vakit geçirmek 14 MB civarında bir internet harcar. Bir hafta boyunca her gün bir saat Clash Royale oynarsanız, kullandığı toplam internet ise bir haftada 100 MB civarında bir internet harcar. 

Clash Royale 1 Saatte Kaç MB Yer?

Oldukça popüler bir oyun olan Clash Royale oyuncular tarafından çok sevilmektedir. Fakat kendi internetini kullanan kişiler tarafından sık sık Clash Royale 1 Saatte Kaç MB Yer? Sorusu karşımıza çıkmaktadır. 1 saat içerisinde 14 MB internetiniz gider. Fakat ne kadar fazla oynarsanız o kadar fazla internetiniz gidecektir. Ayrıca telefondan oynanan bir oyun olmasından dolayı internetinizin olduğu her durumda istediğiniz yerde oynayabilirsiniz. Bunun için ne kadar internetinizin olduğu çok önemlidir.

Bu içeriğimize benzer olan Spotify Ne Kadar İnternet Yer yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Clash Royale’in İnternet Kullanımı Azaltma

Clash Royale çok internet yiyor mu sorusu aklınızı kurcalıyorsa eğer artık Clash Royale‘İn ne kadar veri kullandığına dair ufaktan bir bilgimiz olduğunu düşünüyorum.

Şimdi ise Clash Royale‘in veri kullanımınızı önemli ölçüde düşürmeye çalışalım. Böylece daha az internet harcayarak oyunları oynayabilirsiniz. Kısacası bunları yaparak Clash Royale‘in İnternet Kullanımı Azaltma yollarını yapıp daha az veri ile oyunlar oynayabilirsiniz.

  • Yerleşik veri kullanımı izleme ve kontrol özelliği aracılığıyla arka plan veri kullanımını kontrol etmelisiniz.
  • Siz oyunu oynamadığınız zamanlarda bile arka planda veri kullandığından, bu ek internet kullanımına neden olabilir.
  • Düzgün ve stabil bir internet kullanın.
  • Otomatik güncelleştirmeleri kapatın.
  • Sınırsız hücresel veri paketi kullanabilirsiniz.
  • Oyun oynamak için WiFi kullanın.

Rehber kategorimize buradan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Clash Royale Ne Kadar İnternet Yer yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz.

4.7/5 - (14 Oy)
Yorum yapın