Ana Sayfa » Coin Geleceği » Slp Coin Yorum – Smooth Love Potion Coin Geleceği 2022

Slp Coin Yorum – Smooth Love Potion Coin Geleceği 2022

En çok merak edilen kripto paralardan olan Slp Coin nedir, Smooth Love Potion Coin geleceği 2022, gibi sorulara değineceğiz. Özellikle Slp Coin Yorum ve fiyat tahminleri ile birlikte gelecek tahminleri, grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Çeşitli büyük borsalarda listelenen ve oldukça fazla yatırımcısı ve kitlesi olan Slp, coin yorum araştırmalarımız arasında son derece önemli olan coinlerden bir tanesi. Son olarak şunu belirtip yazımızın devamına geçelim. Bu yazımızda geçen coin veya herhangi kripto para ile alakalı olan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizdekalmasin.com ekibi yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

Slp (Smooth Love Potion) Coin Nedir?

Smooth Love Potion (SLP), popüler blockchain tabanlı oyun metaverse Axie Infinity’nin oyun içi varlığı olan bir ERC-20 belirtecidir . Bu oyunda oyuncular , diğer oyunculara karşı savaşta üretebilecekleri, satabilecekleri veya konuşlandırabilecekleri, değiştirilemeyen jetonlar (NFT’ler) ile temsil edilen Axies adlı benzersiz dijital evcil hayvanlar toplar. Axie Infinity oyunu çok jetonlu bir ekonomiye sahiptir ve ekosistemi için bir yönetişim jetonu olarak Axie Infinity Shards (AXS) adlı başka bir ERC-20 jetonunu kullanır .

Smooth Love Potion Coin Projesi Nedir?

Projenin amacı: SLP, Axie Infinity oyunlarını biraz para kazanmak yada DeFi’ye katılmak isteyen oyuncular içinde popüler hale getiren Play-to-kazan konseptinin yolunu açıyor. Nguyen, Axies’in yetişkinliğe yetişme şansları olacaksa nasıl beslenmeleri gerektiği sebebiyle öteki takas edilemeyen belirteçlerden farklı bulunduğunu söylüyor. 

Slp Coin Sahibi – Kurucusu Kimdir?

Slp coinin sahibi ve kurucusu ile alakalı bilinen veri şu şekilde, Şirketin CEO’su Trung Nguyen, projeye odaklanmak için ABDdeki yazılım mühendisliği işini bıraktı. Nguyen’e bakılırsa, blok zincirinin oyun potansiyeli sıklıkla üstünde çalışmış olduğu blok zincirine bağlıdır.

Bu tarz yazılarımızın benzerlerini görmek için Coin Geleceği kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Slp Coin Yorum

Smooth Love Potion Coin ile alakalı bir yorum yapmak gerekirse, Yılın başlarında SLP madeni para, oyunun işleyişine yapılan bir güncellemenin ardından yükseldi ve enflasyonu düşürmek için milyonlarca madeni parayı yaratımdan alan bir SLP yakma gibi görünüyordu. 

Piyasadaki konumu açısından kripto, kendisini CoinGecko’daki en kabul edilen kripto para birimlerinden biri olarak konumlandırıyor.

SLP’nin önünde 2022’de mükemmel bir gelecek var. SLP ekosisteminde ve genel kripto pazarında devan eden gelişmelerle birlikte, SLP’nin yeni zirvelere ulaştığını görebiliriz. SLP’nin yükseliş fiyatı tahmini 0,4002 dolar.

Smooth Love Potion Coin Uzman Yorumları

Birkaç uzmanın Smooth Love Potion hakkında coin yorumları sizlerle. İşte Slp coin ile alakalı uzman görüşleri;

İlginç bir şekilde, yaş açısından, birbirleriyle bilgisayar düzeyinde etkileşime giren nesil gençleşiyor ve hayran ürünleri satın alma daha erişilebilir hale geliyor.

Bu ödül yapısıyla benimseme, proje için uzak ulaşılabilir bir hedef değildir. Bu da projenin daha iyi likidite elde etme amacını tamamlıyor.

Gelecek vadeden bir coin son zamanlarda daha çok dikkatimi çekti. Kesinlikle bakılması gerekiyor.

Slp (Smooth Love Potion) Coin Geleceği

Slp Coin Geleceği

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Slp coin fiyat tahmini sizlerle… Böylece Slp Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız. Ayrıca verdiğimiz değerler dolar bazlı olduğunu hatırlatalım.

Coin ile alakalı gelecek yılların Slp coin fiyat tahmini ile karşınızdayız. Böylece Smooth Love Potion Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız.

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20220.0250.0260.030
20230.0360.0380.045
20240.0530.0550.062
20250.0780.0810.093
20260.100.120.13
20270.160.160.20
20280.250.250.30
20290.340.360.43
20300.5490.520.61

Smooth Love Potion Coin Geleceği 2022

Smooth Love Potion Coin Geleceği hakkında yorum yapmak gerekirse, özellikle 2022 yılında büyük bir sıçrama öngörülmektedir. Uzmanlar ve çeşitli yorumcular Slp ilerleyen zaman diliminde artacağını düşünmektedir. Ayrıca madeni paranın bu yıl içerisinde 0.026$ seviyelerine ulaşacağı öngörülmektdir. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Slp Geleceği 2023

Bu Token teknik detayı ve özellikleri uzmanlar tarafından bu şekilde yorumlanmıştır. 2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu coinde böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat bakımından konuşacak olursak da, bu coinin 0.038$ fiyat seviyesine ulaşacağını ve belki de kıracağını söyleyebiliriz. 

Smooth Love Potion Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında, tahminlere göre madeni para hakkında büyük bir ilgi ve alaka görebilirsiniz. Ayrıca, fiyatın yıl içinde 0.055$ seviyelerine ulaşacağı söylenmektedir.

Smooth Love Potion Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru baktığımızda o zaman kripto paraların büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici zamanları görmek mümkün. Özellikle coin’in piyasa değeri çok fazla büyüyebilir ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme görebilirsiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz var ve fiyat 0.081$ değerine ulaşabilir.

Slp Coin Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Smooth Love Potion için 2030 yılında en düşük 0.52$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Orchid Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Smooth Love Potion Coin Güvenilir mi?

Smooth Love Potion coin güvenilir mi sorusuna cevap bulmak istiyorsanız eğer listelediğimiz bu dört maddeyi detaylı inceledikten sonra bir coinin güvenilir olup olmadığını da rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Kısacası Slp Coin de bu maddeleri sağlıyorsa oldukça güvenilir bir coindir diyebiliriz.

 • Coin ekibini incelemek
 • Yatırımcı veya topluluk iştahı
 • Hacim ve teknik analizi
 • Slp coin projesi

Smooth Love Potion Coin Hangi Borsalarda Var, Nereden Alınır?

Aşağıdaki borsalarda Slp Coin listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • Gate.io
 • KuCoin
 • FTX
 • Gemini
 • Bybit
 • Gemini
 • Bitstamp
 • Okx
 • Crypto.com

Bu içeriğimize benzer olan SelfKey Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Smooth Love Potion Coin Nasıl Alınır?

Slp Coin, Birçok kripto para borsasında satışta mevcut. Biz hacmi en yüksek olan ve birçok pariteye sahip Borsalar üzerinden anlatımını gerçekleştireceğiz. Bu adımları takip ederek Smooth Love Potion coin alımını gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Arzu ettiğiniz borsadan alım yapmak için bir üyelik oluşturunuz.
 2. Ardından borsadaki bakiyenize para yükleyiniz.
 3. Almak istediğiniz Slp Coin Fiyatını giriniz.
 4. Kaç adet Smooth Love Potion alabileceğinizi panelden görüntüleyiniz.
 5. Toplam ne kadar ödemeye yapacağınızı gösteren panele bakınız.
 6. Burada Slp Al butonuna tıklayarak işleminizi bitirebilirsiniz.
 7. Ayrıca aynı işlemlerin Satış kısmı da bu panelden yapılıyor.

Bu içeriğimize benzer olan Bnx Coin Yorum  yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Smooth Love Potion Coin Hedef Fiyat

Kripto para piyasasının gözdelerinden birisi olan Slp , oldukça fazla konuşulan ve sevilen coinler arasındadır. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak Smooth Love Potion Coin Hedef Fiyat, 2022 yılı için 0.026 dolar seviyelerinde diyebiliriz. Elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir tahminde de zarar görmek mümkündür. Dikkatli olmanız ve de ona göre hareket etmeniz gerekmektedir.

Slp Yükselir Mi, Düşer Mi?

SlpCoin yükselir mi düşer mi sorusunu bir çok kişi merak edip araştırmaya koyulmaktadır. Özellikle Kripto para sektörünün bir çok dezavantajı ve avantajı mevcuttur. Dezavantajlarından birisi ise fazla volativitedir. Özellikle kısa vadede ciddi bir fiyat hareketi olduğundan dolayı anlık yükseliş ve düşüş olması çok normal.

Smooth Love Potion Coin baktığımız zaman ise bu değişimin çok olduğunu görebiliyoruz. İlerleyen zaman diliminde ise yükseleceğini veya düşeceğini beraber deneyimleyeceğiz. Uzun vade veya kısa vade yatırımının en büyük farkı da sizin yatırım şekliniz ve o paraya ihtiyacınız ile alakalı olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

Slp Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların iştah seviyeleri mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerlerini sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Bu yüzden Slp Coin’de de aynı durum söz konusudur.

Smooth Love Potion Coin Haberleri Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi ARV Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak Slp Coin Haberleri gibi bir çok coinin son dakika haberlerini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak Slp Coin Yorum – Smooth Love Potion Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir, herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

Slp coin hakkındaki düşünceleriniz nelerdir, aşağıdaki yorum alanında bize bu coin hakkında düşüncelerinizi ve analizlerinizi paylaşabilirsiniz.

4.5/5 - (15 Oy)
Yorum yapın