Ana Sayfa » Coin Geleceği » Ygg Coin Yorum – Yield Guild Games Coin Geleceği 2022

Ygg Coin Yorum – Yield Guild Games Coin Geleceği 2022

En çok merak edilen kripto paralardan olan Ygg Coin nedir, Yield Guild Games Coin Geleceği 2022, gibi sorulara değineceğiz. Özellikle Ygg Coin Yorum ve fiyat tahminleri ile birlikte gelecek tahminleri, grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Çeşitli büyük borsalarda listelenen ve oldukça fazla yatırımcısı ve kitlesi olan Ygg, coin yorum araştırmalarımız arasında son derece önemli olan coinlerden bir tanesi. Son olarak şunu belirtip yazımızın devamına geçelim. Bu yazımızda geçen coin veya herhangi kripto para ile alakalı olan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizdekalmasin.com ekibi yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

Ygg(Yield Guild Games) Coin Nedir?

Öncelikle Ygg Coin nedir sorusunu cevaplayalım. Yield Guild Games (YGG) , oynayarak kazanılan bir oyun loncasıdır. Merkezi olmayan özerk bir organizasyon olarak yapılandırılmıştır ve oyuncuların meta veri kaynaklarına yatırım yaparak getiri elde etmelerini sağlar.

Yield Guild Games, katılımcıları bir ödül programı ve YGG meta veri tabanındaki yönetim oylama süreçleri aracılığıyla teşvik eden yenilikçi bir oyun modeli sunma girişiminde, takas edilemeyen belirteçleri (NFT’ler) merkezi olmayan finans (DeFi) ile akıllıca birleştirir.

Proje, üyeler tarafından hem kendileri hem de lonca için kazanç sağlamak üzere kullanılabilecek oyunla ilgili NFT’ler, dijital varlıklar ve sanal gerçeklik (VR) arazi parsellerinden oluşan bir hazineyi yönetiyor

Ygg Coin Projesi Nedir?

Projenin amacı: Yield Guild Games (YGG’ler), sanal dünyadaki takas edilemez jetonlara (NFT’ler) yatırım yapan merkezi olmayan özerk bir organizasyondur ( DAO ). Kurulmasındaki amaç, dünyanın en büyük sanal ekonomisini geliştirmek, faydayı en üst düzeye çıkarmak ve gelirleri paydaşlarıyla paylaşmak için varlıklarını optimize etmektir.

Merkezi olmayan oyunlarda, Yield Guild Games, sanal dünyalarda ve blok zinciri tabanlı oyunlarda kullanılan NFT’lere yatırım yaparak para kazanan bir oyuncu ve yatırımcı topluluğu oluşturdu. Platformun popülaritesinin artmasına yardımcı olan pandemi nedeniyle insanlar oyna-kazan oyunlarına katılmaya daha istekli hale geldi.

Yield Guild Games – Kurucusu Kimdir?

Bu coinin sahibi ve kurucusu ile alakalı bilinen veri şu şekilde, Yield Guild Game’in arkasındaki şirket, Axie Infinity ve Yearn Finance Communities’i başlatan ekibin bir parçası olan Gabby Dizon ve Beryl Li tarafından kurulan Manila merkezli bir oyun stüdyosudur.

Bu içeriğimize benzer olan Kp3r Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Ygg Coin Yorum

Ygg Coin ile alakalı bir yorum yapmak gerekirse, Bu nedenle, gelecek için Ygg Coin umut verici görünüyor. Ancak yukarıdaki detaylar sadece yorumdur ve piyasanın oynaklığı göz önünde bulundurularak yatırım yapılırken dikkatli olunmalıdır.

Artık Yield Guild Games coin‘in ne olduğunu bildiğinize göre, muhtemelen yatırıma değip değmediğini merak ediyorsunuzdur. Yield Guild Games coin‘in özelliklerine daha yakından bakalım.

Kullanıcılar, Ygg projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Ygg(Yield Guild Games) Coin Uzman Yorumları

Birkaç uzmanın Yield Guild Games hakkında coin yorumları sizlerle. İşte Ygg Coin ile alakalı uzman görüşleri;

Son dönemlerde ilgimi çeken Ygg teknik açıdan da oldukça iyi.

Proje açısından son derece yenilikçi ve önü açık bir platform. Değerlendirmek gerekir.

Ygg oldukça başarılı ve son derece etkin bir proje. Takdir edilesi.

Teknik ve temel açıdan oldukça kaliteli ve yatırım olarak düşünülebilen kripto paralar arasındadır.

Ygg Coin Geleceği (Yield Guild Games)

Ygg coin geleceği
Ygg coin geleceği

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Yield Guild Games coin fiyat tahmini sizlerle… Böylece Ygg Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız. Ayrıca verdiğimiz değerler dolar bazlı olduğunu hatırlatalım.

Yield Guild Games ile alakalı gelecek yılların Ygg coin fiyat tahmini ile karşınızdayız. Böylece Ygg Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız.

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksmum Fiyat
20223.213.393.79
20234.905.075.65
20247.177.558.45
202510.7811.1112.67
202615.4515.9818.82
202723.1123.8726.07
202833.2234.4040.51
202947.0948.5556.28
203069.9971.9584.67

Ygg Coin Geleceği 2022

Ygg Coin Geleceği hakkında yorum yapmak gerekirse, özellikle 2022 yılında büyük bir sıçrama öngörülmektedir. Uzmanlar ve çeşitli yorumcular Ygg ilerleyen zaman diliminde artacağını düşünmektedir. Ayrıca madeni paranın bu yıl içerisinde 3.39$ seviyelerine ulaşacağı öngörülmektdir. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Ygg Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu coinde böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat bakımından konuşacak olursak da, bu coinin 5.07$ fiyat seviyesine ulaşacağını ve belki de kıracağını söyleyebiliriz. Bu Token teknik detayı ve özellikleri uzmanlar tarafından bu şekilde yorumlanmıştır.

Yield Guild Games Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında, tahminlere göre madeni para hakkında büyük bir ilgi ve alaka görebilirsiniz. Ayrıca, fiyatın yıl içinde 7.55$ seviyelerine ulaşacağı söylenmektedir.

Ygg Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru baktığımızda o zaman kripto paraların büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici zamanları görmek mümkün. Özellikle coinin piyasa değeri çok iyi büyüyebilir ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme görebilirsiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz var ve fiyat 11.11$ değerine ulaşabilir.

Yield Guild Games Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Yield Guild Games için 2030 yılında en düşük 71.95$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu tarz yazılarımızın benzerlerini görmek için Coin Geleceği kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Ygg Coin Güvenilir mi?

Yield Guild Games coin güvenilir mi sorusuna cevap bulmak istiyorsanız eğer listelediğimiz bu dört maddeyi detaylı inceledikten sonra bir coinin güvenilir olup olmadığını da rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Kısacası Ygg Coin de bu maddeleri sağlıyorsa oldukça güvenilir bir coindir diyebiliriz.

 • Coin ekibini incelemek
 • Yatırımcı veya topluluk iştahı
 • Hacim ve teknik analizi
 • Ygg coin projesi

Ygg Coin Hangi Borsalarda Var, Nereden Alınır?

Aşağıdaki borsalarda Ygg Coin listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • Gate.io
 • Huobi Global
 • KuCoin
 • Kraken
 • FTX
 • Poloniex
 • Phemex
 • LBank

Bu içeriğimize benzer olan Psg Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Ygg Coin Nasıl Alınır?

Ygg Coin, Birçok kripto para borsasında satışta mevcut. Biz hacmi en yüksek olan ve birçok pariteye sahip Borsalar üzerinden anlatımını gerçekleştireceğiz. Bu adımları takip ederek Yield Guild Games Coin alımını gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Arzu ettiğiniz borsadan alım yapmak için bir üyelik oluşturunuz.
 2. Ardından borsadaki bakiyenize para yükleyiniz.
 3. Almak istediğiniz Yield Guild Games Coin Fiyatını giriniz.
 4. Kaç adet Ygg alabileceğinizi panelden görüntüleyiniz.
 5. Toplam ne kadar ödemeye yapacağınızı gösteren panele bakınız.
 6. Burada Ygg Al butonuna tıklayarak işleminizi bitirebilirsiniz.
 7. Ayrıca aynı işlemlerin Satış kısmı da bu panelden yapılıyor.

Ygg Coin (Yield Guild Games) Fiyatı

Aşağıdaki grafikten Yield Guild Games Coin’in hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece YggCoin Yorum ve Geleceği 2022 hakkında daha doğru bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu içeriğimize benzer olan Utk Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Ygg Coin Hedef Fiyat

Kripto para piyasasının gözdelerinden birisi olan Yield Guild Games, oldukça fazla konuşulan ve sevilen coinler arasındadır. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak Ygg Coin Hedef Fiyat, 2022 yılı için 3.39 dolar seviyelerinde diyebiliriz. Elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir tahminde de zarar görmek mümkündür. Dikkatli olmanız ve de ona göre hareket etmeniz gerekmektedir.

Ygg Coin Grafik Yorum ve Analizi

Ygg Coin Grafik Yorum ve Analizi sizlerle… Son zamanlarda sıklıkla konuşulan coinlerden birisi olan Yield Guild Games Coin, 27 Ağustos 2021 tarihinde inanılmaz yükselişi ile yatırımcılarına çok ciddi miktarda kar sağlamıştır. Fakat sonrasındaki düşüş ile oldukça değer kaybetmiştir. Bundan sonraki zaman diliminde ne olacağı belli olacaktır.

Ygg(Yield Guild Games) Yükselir Mi, Düşer Mi?

Ygg Coin yükselir mi düşer mi sorusunu bir çok kişi merak edip araştırmaya koyulmaktadır. Özellikle Kripto para sektörünün bir çok dezavantajı ve avantajı mevcuttur. Dezavantajlarından birisi ise fazla volativitedir. Özellikle kısa vadede ciddi bir fiyat hareketi olduğundan dolayı anlık yükseliş ve düşüş olması çok normal.

Yield Guild Games Coin baktığımız zaman ise bu değişimin çok olduğunu görebiliyoruz. İlerleyen zaman diliminde ise yükseleceğini veya düşeceğini beraber deneyimleyeceğiz. Uzun vade veya kısa vade yatırımının en büyük farkı da sizin yatırım şekliniz ve o paraya ihtiyacınız ile alakalı olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

Ygg(Yield Guild Games) Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların iştah seviyeleri mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerlerini sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Bu yüzden Ygg Coin’de de aynı durum söz konusudur.

Ygg Coin Haberleri Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi YggCoin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak Ygg Coin Haberleri gibi bir çok coinin son dakika haberlerini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak Ygg Coin Yorum – Yield Guild Games Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir, herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

3.8/5 - (13 Oy)
“Ygg Coin Yorum – Yield Guild Games Coin Geleceği 2022” üzerine bir yorum
Yorum yapın