Ana Sayfa » Coin Geleceği » Nu Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Nu Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Oldukça popüler olan coinler arasındaki Nu Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Nu Coin Geleceği 2022 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Nucoin yorum araştırmalarımız arasında son derece önemli olan coinlerden bir tanesi. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Nu Coin nedir?

NuCypher diğer adıyla da Nu Coin, dApp’lerin (merkezi olmayan uygulamalar) ve genel ağların bir şifreleme sistemine gerek kalmadan koruma katmanına ulaşmasını sağlar. Nu Coin, merkezi olmayan anahtar yönetim sistemine sahip. Bu sistem kullanıcıların özel ve şifrelenmiş verilerini güvenle ve rahat bir şekilde depolamasını, taşımasını ve de değiştirmesini sağlar. Ayrıca Nu, ERC-20 altyapısını kullanan bir yardımcı programdır.

Haziran başında Binance borsasında listelenen Nu Coin, merkezi olmayan anahtar sistemine sahip. Ayrıca verdiği çeşitli ağ teşvikleri ile rakiplerinden ayrılıyor. Bunların yanında birde biriktirme yaparak kazandıran ender uygulamalardan bir tanesi.

Nucypher (Nu) Özellikleri

 • Ağ teşvikleri mevcuttur. Yani ağ katılımcıları, ağ üzerinde anahtar yönetim hizmetleri veya erişimi iptal etme, etkinleştirme işlemlerine teşvik ediliyor.
 • Bunun yanında biriktirme ile de kazanç mümkün.  Fazladan Nu Coin veya Ethereum kazanmak için Nu coinlerinizi kullanarak ve biriktirerek daha çok kazanç elde edebilirsiniz.  

Bu içeriğimize benzer olan Perl Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Nu (Nucypher) Coin Geleceği 2022-2030

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Rep Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

Nu Coin Geleceği

Nucypher coin ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20221.031.061.27
20231.511.551.77
20242.172.232.62
20253.193.283.75
20264.684.815.62
20276.596.798.12
20289.219.4911.40
202913.6714.0516.36
203020.3221.0224.31

Nu Coin Geleceği 2022

Şimdi 2022 yılından bahsetmişken, o zaman fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz ve her seviyenin ötesinde çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksiniz. Ayrıca madeni para bu yıl maksimum 1,06 dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz. Bununla beraber hepinizin bildiği gibi bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesinde ve sürekli büyüyen birçok altcoin ve Defi coin var. Yani bu coin fiyatında muhteşem bir büyüme göreceksiniz.

Nu Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 1,55$ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

Nucypher Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 2,23$ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

Nu Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 3,28$ değerine ulaşacak.

Nucypher Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Nu için 2030 yılında en düşük 21,02$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Matic Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Nu Coin Yorum 2022

Önce Nu Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, Nucypher, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, Nucypher projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Nu Hangi Borsalarda Var?

Nu Coini aşağıdaki borsalarda listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • Coinbase
 • Bithumb
 • Huobi
 • Bybit
 • Gate io
 • Kucoin
 • Coinlist
 • Crypto.com

Nu Coin Grafik

Haziran başlarında piyasaya sürülen ve yaklaşık olarak $0.35’dan işlem gören Nu Coin, temmuz ortalarına doğru ciddi bir değer kaybı yaşamıştır. Ve $0.174 seviyelerini görmüştür. Fakat daha sonra eylülün ilk haftasındaki yükseliş furyasına katılarak $0.5 seviyelerini bir buçuk aylık bir süreçte görmüş oldu.

Nu Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Nu Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden Nu Coin ara ara olsa da düşüyor.

Bu içeriğimize benzer olan Mir Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz

Nu (Nucypher) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda Nu Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Nu Coin Geleceği 2022 ve Yorum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nu (Nucypher) Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Nu Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Coin geleceği kategorimize buradan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz.

Son olarak Nu Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.4/5 - (18 Oy)
Yorum yapın