Ana Sayfa » Fiyatları » Amerika Starbucks Fiyatları 2024 – Amerika’da Starbucks Maaşları

Amerika Starbucks Fiyatları 2024 – Amerika’da Starbucks Maaşları

Amerika Starbucks Fiyatları adlı yazımız ile sizlerle birlikteyiz. Starbucks dünya çapında ünlü olan bir Amerikan kahve şirketidir. Bu nedenle şirketin kendi ülkesinde açmış olduğu dükkanlar hakkında bilgiler merak edilmektedir. Şirket, tüm dünya üzerinde yüzlerce ülkede şubeleri bulunan bir şirkettir. Aynı zamanda fiyatlandırması da ülkelere göre farklılık göstermektedir. O yüzden insanlar Amerika’da olan Starbuckslar hakkında bilgileri merak etmektedir. Bu yazımızda da bu bilgilere değineceğiz. Aynı zamanda diğer Fiyatları kategorisindeki yazılarımıza da bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Amerika Starbucks Fiyatları🥤

Ülke genelinde yerliler açısından kahve kültürü oldukça fazladır. İnsanlar günün her saatinde kahve içmeye müsait durumdadır. Genellikle sabahları kahve içmeyi seven Amerika insanı, yolda yürürken de ellerinde kahve ile gezmekten hoşlanır. Bu nedenle Starbucks Amerika’da sevilmektedir.

Starbucks içinde sadece kahve satılmamaktadır. Dönem dönem farklı içecek seçenekleri ile de müşterilerinin dikkatini çekmektedir. Amerikada ortalama olarak bir kahve fiyatı 2$ civarındadır. Fakat bu fiyat seçmiş olduğunuz kahve boyutuna ve çeşidine göre farklılık göstermektedir. O yüzden Amerika Starbucks Fiyatları çok çeşitliliğinden ötürü değişim göstermektedir. Dünya genelinde ise en pahalı kahve şirketleri arasında yer almaktadır.

Amerika’da Starbucks Maaşları

Amerika'da Starbucks Maaşları
Amerika’da Starbucks Maaşları

Ülke’de bizim ülkemizden farklı bir çalışma sistemi işlemektedir. Bu nedenle genellikle ücretlendirme sistemi de saatlik olarak yönetilir. Bir çalışan saatlik ücret ile anlaşma yapar ve çalıştığı saatler boyunca fiyatını kendisi belirler. Para birimi dolar olduğundan dolayı dolar bazlı maaşlar verilmektedir. Bu nedenle saatlik olarak da kurdan dolayı ülkemizden fazla maaş verilmektedir.

  • Bir Amerika Starbucks Saatlik Ücret : 11-14 Dolar

Ülke genelinde tam zamanlı çalışan olduğu kadar part time çalışma sistemi de oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Amerika Starbucks Kahve Fiyatları

Kahvesiyle ünlenen Starbucks üzerinde çeşitli kahveler bulunmaktadır. Aynı zamanda kahve ile kalmayıp farklı içecek ve içeceklerin yanında gidebilen tatlı ve yiyecekler ile de hizmet vermektedirler.

Kahve fiyatları da her ülkede farklılık göstermektedir. Fakat en ucuz Starbucks kahvesi Amerika’da satılmaktadır. Bu durum şirketin Amerika’da kurulmasından kaynaklıdır. Starbucks dünyanın her yerinde şubesi olan bir kahve firmasıdır. Amerika Starbucks Kahve Fiyatları da aşağıda yer almaktadır.

Cappuccino3 Dolar
Latte2 Dolar
Mocha4 Dolar
Filter Coffee1,18 Dolar
White Chocolate Mocha2,14 Dolar
Flat White1,61 Dolar
Espresso1,02 Dolar
Americano1,39 Dolar

Amerika Starbucks Sayısı

Şirketin Amerika üzerinde kurulmasının avantajları mevcuttur. Bu nedenden dolayı Starbucks sayısı her ülkede farklılık göstermektedir. O yüzden Amerika ile diğer ülkeler arasında bulunan starbucks sayısında biraz fark vardır. Fiyatlandırmadan dolayı da şube sayısı o ülkenin ekonomisine göre açılabiliyor. Çünkü kar getirmeyen bir ülkede şube açılmıyor. Bu nedenle aşağıda bazı ülkelerin starbucks sayıları mevcuttur.

  1. Amerika Starbucks Sayısı : 15,222
  2. Çin Halk Cumhuriyeti Starbucks Sayısı : 4,704
  3. Güney Kore Starbucks Sayısı : 1,611
  4. Kanada Starbucks Sayısı : 1,335

Ayrıca dilerseniz bu yazımıza benzer olan Amerika Market Fiyatları adlı yazımıza da bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Berry Hibiscus Orta Boy Fiyat

Sadece kahve ile yetinmeyip sezonluk farklı içecekleri de müşterilerine sunan Starbucks, bazı içecekleri ile de popülerlik sağlamıştır. Bu nedenle insanlar yılın bazı dönemlerini starbucks için beklemektedir. O halde sizlere aşağıda bu içeceklerin bazılarının fiyatlarından bahsedelim.

  • Berry Hibiscus Orta Boy Fiyat: 2,25 Dolar
  • Orange Mango Fiyat : 2,25 Dolar
  • Cool Lime Fiyat: 2,25 Dolar
  • Iced Chai Tea Latte Fiyat: 2,09 Dolar
  • Pumpkin Spice Latte Fiyat: 2,46 Dolar

Ayrıca diğer Fiyatları kategorisindeki yazılar için aşağıdan dilediğiniz konuları inceleyebilirsiniz.

Amerika Starbucks Fiyatları adlı yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Aynı zamanda ana sayfamız olan bizdekalmasin.com adresinden de diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Takip etmeyi unutmayın.

3.7/5 - (3 Oy)
Yorum yapın