Bim Döner Fiyatı 2022 – Et Döner, Tavuk Döner, Yaprak Döner

Bim Döner Fiyatı 2022 yılında oldukça yükselmiştir. Biz de bu fiyatları yakından takip ettiğimiz için Hem Bim Tavuk Döner Fiyatı hem de Bim Et Döner Fiyatı ile alakalı bulduğumuz tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Ülkemizin en önemli yemeklerinden olan, 7’den 70’e herkesin bayılarak yediği bu dönerler ne kadar oldu tüm detaylar yazımızda. Bunun yanında diğer yiyecek ve içeceklerin fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız da kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Bim Tavuk Döner Fiyatı 2022

Bim Tavuk Döner FiyatıPin
Bim Tavuk Döner Fiyatı

Günümüzde öğrencilerin ve de çalışan kesimin öğle arasında, iş ve okul sonrasındaki en sevdiği ve tercih ettiği yemek tavuk dönerdir. Hal böyleyken Bim Tavuk Döner Fiyatı 2022 yılı içerisinde de merak edilmektedir. Sizlere Bim’de satılan marka fiyatlarından örnekler vereceğiz:

  • Bgrill Tavuk Döner: 16.90 TL
  • Lezita Izgara Piliç Fileto 14.90 TL

Bim Yaprak Döner Fiyatı 2022

Sadece ekmek arasında değil tabakta porsiyon şeklinde de satılan bir ürün olan dönerin birçok haline ülke olarak çok aşinayız. Şimdi de en popüler yemeklerden Bim Yaprak Döner Fiyatı 2022 içinde yaklaşık — TL bandındadır.

Bunun yanında ilginizi çekerse Almanya Market Fiyatları yazımıza da göz atabilirsiniz.

Bim Hazır Döner Fiyatı

İşten çıktığınızda veya evde yemek yapmak istemediğinizde hazır satılan yiyeceklerden almak ve hemen pişirip yemek çok kolay gelmektedir. Sizlere en büyük market zincirlerinden olan Bim’de satılan dönerlerden bahsedeceğiz. Hem uygun hem de lezzetli olan Bim Hazır Döner Fiyatı 14 TL ile 30 TL arasındadır.

Döner ÇeşidiFiyatı (₺)
Bgrill Tavuk Döner14.90 ₺
Lezita Tavuk Döner16.90 ₺
Lezita İskender Soslu Döner29.90 ₺
Emin Et Döner26,90 ₺

Bim Et Döner Fiyatı 2022

Bim Et Döner FiyatıPin
Bim Et Döner Fiyatı

Zaman zaman ev yemeklerinden sıkılanlar ve farklı lezzet arayanlar için harika alternatifler listemizde et döner de vardır. Özellikle de en çok tercih edilen marketler arasında yerini alan Bim’de de bulunmaktadır. Bim Et Döner Fiyatı 2022 yılında 26.90 TL’dir. Sizlere detaylı olarak aşağıda gösterdik:

Bim et döner 300 gramlık paketlerde satılmaktadır. Ve de fiyatı 26.90 TL’dir.

Emin Döner Bim Fiyat

Türkiye’nin en fazla satılan ve de en büyük market zincirinde bulunan er markası Emin, birçok çeşit ürünüyle raflarda yerini almaktadır. Bunun yanında bu ürünler arasında fiyat performansı en yüksek olan ise tabi ki Emin Döner Bim Fiyat skalası ile ilk sıralardadır. Şimdi sizlere Emin et ürünlerinin fiyatlarını listeleyeceğiz:

  • Emin Et Döner: 26.90 TL

Bunun yanında ilginizi çekerse Polonya Market Fiyatları yazımıza da göz atabilirsiniz.

Bim İskender Fiyatı

Ülkemizde bir restorana gidildiğinde ilk akla gelen yemek veya en sevdiğiniz yemek nedir sorusuna en çok verilen cevap iskender olarak bilinmektedir. Peki Bim’den aldığınız bu iskender ile şahane yemekler yapabilirsiniz. Bim İskender Fiyatı ise sanıldığından çok daha uygundur.

  • Bim İskender Fiyatı: 29.90 TL

Ayrıca Bim Tavuk Döner Fiyatı 2022 ile alakalı sıkça sorulan sorular ile karşınızdayız.

Son olarak Bim Et Döner Fiyatı 2022 yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Aşağıda da Bim Döner Fiyatı ile alakalı hem keyifli hem de bilgilendirici bir video bıraktık. Dilerseniz izleyebilirsiniz.

YouTube video

Ayrıca fiyatları ile alakalı diğer yazılarımıza aşağıdan erişebilirsiniz.

Bunun yanında ana sayfamızı da ziyaret etmek isterseniz bizdekalmasin.com bağlantısından ulaşabilirsiniz.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın