Ana Sayfa » Fiyatları » Champix Sigara Bırakma İlacı Fiyatı 2024 – Champix Fiyat Güncel

Champix Sigara Bırakma İlacı Fiyatı 2024 – Champix Fiyat Güncel

Champix Sigara Bırakma İlacı Fiyatı yazımız ile karşınızdayız. Bu yazımızda oldukça popüler olan bir sigara bırakma ilacından bahsedeceğiz. Sigarayı bırakmak isteyenler fakat bir türlü başaramayanlar için, içerdiği etken madde nedeniyle fazlasıyla yardımcı olmaktadır. Çok araştırılan ve merak edilen fiyat listesi sizlerle. Ayrıca fiyatları kategorimizde yer alan diğer ürünlere göz atmak için bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır.

Champix Sigara Bırakma İlacı Fiyatı 2024

Champix Sigara Bırakma İlacı Fiyatı 2024 yılı incelemesine geçmeden önce biraz ilaçtan bahsetmek isteriz. Öncelikle Champix, sigara içme isteğini azaltmaya yardımcı olmaktadır. Bununla birlikte sigara içildiğinde nikotinin ödüllendirici etkilerini bloke ederek sigarayı bırakmak için kullanılan bir ilaçtır. Champix’in içerdiği aktif madde vareniklindir. Çok etkili olduğu için sigarayı bırakmak isteyenler için popüler bir tedavi yöntemidir. Bu ilacı bir sigara içme programının parçası olarak kullanmak, bırakma şansınızı önemli ölçüde artırır.

Ayrıca dilerseniz Champix Kullananlar Yorumları yazımıza da bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Champix Fiyat

Champix Fiyat
Champix Fiyat

Her geçen gün ürünlere zam yapılmaktadır ve ne yazık ki bu zamlardan ilaçlar da nasibini almaktadır. Champix Fiyat değişkenlik göstermektedir. Bunun nedenleri arasında ise iki şekilde alınabiliyor olmasıdır. Eczanelerden temin edilebileceği gibi aynı zamanda Sağlık Bakanlığı vasıtasıyla da alınabilmektedir. Eczanelerden satın alabileceğiniz Champix ilaç fiyat şu şekildedir:

  • Champix 1 Mg 56 Tablet Fiyatı : 2005.05 TL
  • Champix 0.5 mg 11+1 mg 42 Tablet Fiyatı : 2005,05 TL
  • Champix 0.5 mg 11+1 mg 98 Tablet Fiyatı : 3.265,56 TL

Champix Başlangıç Paketi Fiyatı

İlacın kullanımında bazı hususlar vardır. Azaltarak bırakmak, tek seferde bırakmak gibi farklı opsiyonlarla birlikte kullanılabilmektedir. Champix başlangıç paketi fiyatı araştırması da bu nedenle yapılmaktadır. Başlangıç için 56 tabletlik ilaç uygundur ve Champix 1 Mg 56 Tablet Fiyatı : 2005.05 TL’dir.

Champix 2 Aylık Paket Fiyatı

İlacın önerilen kullanımı günde iki tanedir. 56 Tabletlik ilaçtan 2 adet alınması durumunda iki aylık tedaviyi tamamlamış olacaksınız. Champix 2 Aylık Paket Fiyatı 4.010 TL’ye tekabül etmektedir.

Son olarak Champix Fiyat ile alakalı çeşitli soruları sizler için yanıtlayacağız.

Ayrıca Champix Sigara Bırakma İlacı Fiyatı 2024 yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Eğer isterseniz fiyatları kategorimizdeki diğer yazıları da aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızdaki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

3.7/5 - (3 Oy)
“Champix Sigara Bırakma İlacı Fiyatı 2024 – Champix Fiyat Güncel” üzerine 6 yorum
Yorum yapın