Ana Sayfa » Fiyatları » DSİ Misafirhanesi Fiyatları 2023 – Güncel Fiyatlar!

DSİ Misafirhanesi Fiyatları 2023 – Güncel Fiyatlar!

DSİ misafirhanesi fiyatları 2023, herkesin araştırma gereği duyduğu konular arasındadır. Devlet Su İşleri tarafından idame edilen bu konaklama alanlarının yeterli uygunluğa sahip olması da fiyatlara dair araştırmaları beraberinde getirmektedir. Bunun yanında vatandaşların ihtiyaçlarını karşılama konusunda da uygun fiyatlı çözüm önerileri gündeme gelmektedir.

Devlet Su İşleri nezdinde var olan misafirhaneler, kamu güvencesi altındadır. Ayrıca güvenlik koşullarıyla ilgi çeken bir yapıdadır. Bununla beraber gerek kamu görevlileri gerekse de sivil yurttaşlar için kullanıma uygun bir konumda kalmaktadır. Bunun yanında dilerseniz fiyatları kategorimizden diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

DSİ Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

DSİ Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?
DSİ Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Devlet Su İşleri’ne bağlı misafirhaneler; hem kamu görevlileri hem de sivil vatandaşlar tarafından tercih görecektir. Ayrıca DSİ misafirhanelerinde kimler kalabilir? sorusu da yaygın olarak gündeme gelmektedir. Ancak sivil vatandaşlarla kamu personellerinin konaklama ücretlerinin aynı olmayacağını bilmekte de fayda vardır.

 • Kamu personeli olanların yanı sıra ailesi (anne, baba, büyükanne, büyükbaba, eş, çocuklar, torunlar, eşin annesi ve eşin ebeveynleri) kamu tarifesiyle ücrete tabi olacaktır.
 • Kamu personeli olmayan vatandaşların kurum dışı fiyat tarifesinden ödeme yapması gerekecektir.

DSİ Misafirhanesinde Sivil Vatandaş Kalabilir Mi?

Devlet Su İşleri bünyesinde sivil vatandaşlar da konaklama hizmeti almaktadır. Ayrıca DSİ misafirhanesinde sivil vatandaş kalabilir mi? konusunda ücretler de farklılık gösterecektir.

DSİ Misafirhanesinde Televizyon Klima Var Mı?

Devlet SU İşleri bünyesinde var olan misafirhanedeki konaklama hizmetleri konumlara bağlı olarak farklı olacaktır. Ayrıca bazı tesislerde imkanlar farklılık göstermektedir. Bununla beraber DSİ misafirhanesinde televizyon klima var mı? durumu bazı tesisler içerisinde geçerli olacaktır. Ancak bu hususta ek ücretlerin alınması da söz konusudur.

 • Televizyon: 14 TL
 • Buzdolabı: 14 TL
 • Klima: 20 TL

Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Zeytinyağı Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Dsi Misafirhanesi Ücretleri

DSİ misafirhaneleri, Türkiye genelinde 97 farklı bölgede faaliyet göstermektedir. Sadece uygun fiyatlı konaklama hizmeti vermekle sınırlı kalmamasıyla beraber ayrıca kalite standartlarını da sağlamaktadır. Ayrıca konaklayanlar bu misafirhanelerden son derecede memnun kalacağı da garanti olacaktır.

Dsi Misafirhanesi Ücretleri
Dsi Misafirhanesi Ücretleri

Fethiye DSİ Misafirhanesi Fiyatları 2023

Ocak 2023’de Resmi Tebliğlerde belirlenen kamu sosyal hizmetler beyannamesinde 2023 yılı için geçerli misafirhane ücretlerinin taban fiyatları belirlendi. İşte o ücretler;

Oda TürüKamu Personeli Sivil
Tek Kişilik Oda130 TL190
Çift Kişilik Oda100 TL150
Üç Kişilik Oda90 TL120
Dört Kişilik Oda70 TL100

Gaziantep DSİ Misafirhanesi Fiyatları

Ocak 2023’de Resmi Gazete’de yayınlanan kamu sosyal hizmetler tebliğinde 2023 yılı için geçerli olan Gaziantep DSİ Misafirhanesi Fiyatları aşağıdaki tablodaki gibidir.

Oda TürüKamu Personeli Sivil
Tek Kişilik Oda155 TL230 TL
Çift Kişilik Oda180 TL275 TL
Üç Kişilik Oda100 TL (kişi başı)148 TL (kişi başı)
Dört Kişilik Oda85 TL (kişi başı)130 TL (kişi başı)

Sinop DSİ Misafirhanesi Fiyatları 2023

Ocak 2023’de Resmi Gazete’de yayınlanan kamu sosyal hizmetler tebliğinde 2023 yılı için geçerli olan Sinop DSİ Misafirhanesi Fiyatları 2023 aşağıdaki tablodaki gibidir.

Oda TürüKamu Personeli Sivil
Tek Kişilik Oda150 TL210 TL
Çift Kişilik Oda120 TL160 TL
Üç Kişilik Oda110 TL140 TL
Dört Kişilik Oda80 TL120 TL

Eskişehir DSİ Misafirhanesi Fiyatları

Ocak 2023’de Resmi Gazete’de yayınlanan kamu sosyal hizmetler tebliğinde 2023 yılı için geçerli olan Eskişehir DSİ Misafirhanesi Fiyatları aşağıdaki tablodaki gibidir.

Oda TürüKamu Personeli Sivil
Tek Kişilik Oda130 TL200 TL
Çift Kişilik Oda90 TL150 TL
Üç Kişilik Oda100 TL130 TL
Dört Kişilik Oda80 TL120 TL

2023 Devlet Su İşleri Sosyal Tesislerin Yemek Ücretleri Ne Kadar?

DSİ sosyal tesislerinde her gün yemek çıksa da belirli bir programa göre değişiklik gösterecektir. Ayrıca aynı şekilde yemek ücretleri de bu noktada farklılaşacaktır. Ancak ortalama olarak 55 ile 80 TL bandında bu fiyatlar ortaya çıkmaktadır. Ayrıca misafirhanelerin standartlarına bağlı olarak yemekler değişeceğinden dolayı fiyatlarda da farklılıklar ortaya çıkacaktır.

DSİ Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Kamu Personeli Fiyat Tarifesi 2023

Devlet Su İşleri kapsamında var olan misafirhanenin fiyat tarifesi kamu personellerine bağlı olarak da belirlenmiştir. Ayrıca DSİ misafirhanesi konaklama fiyatları kamu personeli fiyat tarifesi 2023 kapsamında da son derecede uygun olacaktır.

 • Duble yataklı tek kişilik oda: 154 TL
 • İki kişilik duble yataklı oda: 182 TL
 • 1 kişilik süit oda: 224 TL
 • 2 kişilik süit oda: 266 TL
 • 2 kişilik oda: Kişi başı 112 TL
 • 3 kişilik oda: kişi başı 98 TL
 • 4 kişilik oda: kişi başı: 84 TL

DSİ Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Sivil Fiyat Tarifesi 2023

Sivil vatandaşlar da DSİ misafirhanesinde konaklama hizmeti alma imkanına sahiptir. Ayrıca DSİ misafirhanesi konaklama fiyatları sivil fiyat tarifesi 2023 kapsamında da bu fiyatlar genel olarak aynı kalacaktır.

 • Duble yataklı tek kişilik oda: 231 TL
 • Duble yataklı iki kişilik oda: 273 TL
 • Suit oda 1 kişilik: 336 TL
 • Süit oda 2 kişilik: 399 TL
 • 2 kişilik oda: kişi başı 168 TL
 • 3 kişilik oda: kişi başı: 147 TL
 • 4 kişilik oda: kişi başı 126 TL

kfhslhfsl

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Fiyatları kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan bu yazılarımıza da kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Son olarak DSİ Misafirhanesi Fiyatları 2023 yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın