Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Redepra Kullananlar Yorumları

Redepra Kullananlar Yorumları

Redepra Kullananlar Yorumları yazımız ile karşınızdayız. Psikiyatrik rahatsızlıkların tedavisinde kimi zaman ilaçlara başvurulabilir. Redepra 30 ise bu hastalıklarda kullanılan ilaçlardan bir tanesidir. 15 mg, 30 mg ve 45 mg doz olmak üzere 3 çeşittir. Yazımız içerisinde bu ilacı kullananlar yorumlarından, ne olduğundan, ne işe yaradığından vb. bahsedeceğiz.

Redepra 30 Mg

Redepra 30 Mg‘ın içerisindeki etken madde mirtazapin’dir. Fakat antidepresan bir ilaç olduğu için kesinlikle doktorunuz önermediği sürece kullanmamalısınız. Bu ilacın bir diğer farklı dozu ise Redepra 15‘dir. Bu ilaç somon renginde, 14 veya 28 tabletlik kutularda bulunan ilaçtır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Fluzole Kullananlar Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Redepre Ne İşe Yarar?

Redepre Ne İşe Yarar?
Redepre Ne İşe Yarar?

Bu ilacı Redepra 15 mg kullananlar yetişkinlerde majör depresif bozukluğunu tedavi etmek amacıyla kullanmışlardır. Kısaca bu hastalık depresyon adıyla da bilinmektedir. Bu ilaç ise hastanın hem psikoloji hem de fiziksel sağlığını son derece de etkilemektedir. En önemlisi ise bu ilaç tüm bu belirtilerin önüne geçerek hastayı eskisi gibi yaşamdan zevk almasını sağlamaktadır. Redepre Ne İşe Yarar? Sorusunun cevabı bu şekildedir.

Redepra Ne İçin Kullanılır?

Son zamanlarda Redepra 30 mg ne için kullanılır? Sorusu oldukça fazla aratılmaktadır. Depresyona giren insanlar genellikle mutsuz, umutsuz ve hayattan zevk almayan insanlardır. Bunların yanında intihar düşüncesine de sahip olabilmektedirler. Fakat bu ilaç bu tüm bu belirtilerin iyileşmesine ve hastanın eskisi gibi yaşamasını sağlamaktadır. Uyku sorunu olan depresyondaki insanlara çok iyi gelecektir. Redepra Ne İçin Kullanılır? Sorusunun cevabı bu şekildedir.

Redepra Fiyat

Eczanelerde reçeteli olarak satılan Redepra 15 mg fiyat 109,42 TL‘dir. İlacı satın alırken açılmamış olduğundan ve kullanılmamış olduğundan emin olunuz. Antidepresan bir ilaç olduğu için doktorunuz önermediği sürece lütfen kullanmayınız. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Lipanthyl 267 Kullananlar Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Redepra 30 Mg Yan Etkileri

Her ilaçta olduğu gibi bu ilacın da yan etkileri bulunmaktadır. Bu yan etkilerden herhangi birini görürseniz lütfen ilacı kullanmayı bırakıp en yakınınızdaki hastaneye gidiniz. Bu ilaç ile ilgili Redepra yan etkileri yorumlar yapan insanlar çok nadir de olsa bu yan etkileri yaşamışlardır. İşte Redepra 30 Mg Yan Etkileri şunlardır;

 • Uyku hali
 • Kilo artışı
 • Baş ağrısı
 • Mide bulantısı
 • Kusma
 • İshal

Redepra 15 Mg Yorumları

Redepra 15 Mg Yorumları yapan hastalar bu ilaç ile ilgili genellikle olumlu yorum yapmışlardır. Fakat bazı hastalarda yan etkiler görüldüğü için olumsuz yorumlarda mevcuttur. İşte karşınızda Redepra 30 mg yorumları sizlerle;

Bir ay boyunca kullandım çok fazla kilo aldım ve sürekli uyuyordum.

Kullanıcı Yorumu

Depresyonda olduğum zaman doktorum önermişti, kısa sürede çok etkisini gördüm.

Kullanıcı Yorumu

Benimde iştahımı açıp, sürekli uyutan bir ilaçtı.

Kullanıcı Yorumu

Sağlık kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak Redepra Kullananlar Yorumları yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

4.3/5 - (7 Oy)
“Redepra Kullananlar Yorumları” üzerine 5 yorum
  • 4 gündür kullanıyorum aşırı iştah açıcı ve uyku yapıyor gün boyu yemek yiyip uyumak istiyorum aşırı halsizlik ağızda kuruluk yapıyor

   Cevapla
 1. Sadece yarım aldım 1 gun ful uyku halı ve basımı kaldıramadı ve suan 2.gün hala sersemim ve Halsızim enerjımı gucumu aldı resmen

  Cevapla
Yorum yapın