Ana Sayfa » Rehber » Fatih İnternet Şifresi 2023 – Okul Wifi Şifresi

Fatih İnternet Şifresi 2023 – Okul Wifi Şifresi

Fatih İnternet Şifresi yazımız ile beraberiz. Fatih Projesi artık tüm okullarda kullanılmaya başlandı. Okullara akıllı tahta gelmesi ile birlikte hem öğretmenlerin işini kolaylaştırdı hem de derslerin verimliliği arttı. Bu akıllı tahta internete de bağlanabildiği için öğrenciler bu internet Fatih şifresini öğrenmek için arayış haline girdiler. Bu yazımızda sizlere okul internet şifresini nasıl öğrenebileceğinizi ve Okul internetine nasıl bağlanılır bunları aktaracağız. Daha Fazlasını Öğrenmek ve Keyifli Bir Okuma Deneyimi Yaşamak İçin İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımızı da Okuyabilirsiniz! 🌟

Okulda internete mi girmek istiyorsunuz? Fatih güncel internet nedir öğrenmek mi istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Burada istediğiniz bilgilere ulaşabileceksiniz.

Fatih İnternet Şifresi 2023

İlk olarak Fatih projesi sayesinde tüm öğrenciler için kullanıma açılan Fatih internet ağlarına girebilmenin yolu mutlaka güncel şifreleri bilmeniz ile olabilir. Fatih internetine sadece okuldaki akıllı tahtalardan değil mobil cihaz ve tabletlerden giriş yapabiliyorsunuz. Şimdi Fatih internet şifresi 2023 güncel listesini aşağıdaki listede bulabilirsiniz.

 • Şifre: !1qaz2WSX3edc4RFV%56 ( Güncel Şifre )
 • Şifre: F@M2015i#Eb23TC
 • Şifre: verdijm@n1453
 • Şifre: T1F0@7T1IH1Y4E5G3IMTEEBKC!0+R%U^9M£C
 • Şifre: 34i3s0t00
 • Şifre: {1!ASR$UAN*BG#AUC\RAL]YUI&9}
 • Şifre: f1@2t34ih5
 • Şifre: Fatih.1234

Yukarıda gördüğünüz fatih şifrelerini deneyebilirsiniz. Bu sistem ilk çıktığında şifresiz olarak girilebiliyordu fakat şimdi sadece şifreyi bilenler fatih ağı şifresini kullanabiliyor. Öğrenciler tarafından sıkça sorulan sorular ise fatihin şifresifatih wifi şifresi, okul wifi şifresi, fatih internet şifresi gibi sorulara cevap vermeye çalışıyoruz. Üstteki listede bulunan ilk şifre bütün okullarda kullanılan güncel şifre olmasına rağmen diğer şifreleri de denemeniz gerekebilir.

Güncel Fatih Wifi Şifresi 🤩

Fatih Wifi Şifresi
Fatih Wifi Şifresi

Bu proje 2017 yılından beri aktif olarak tüm okullarda kullanılmaya devam etmektedir. Fatih internet projesinin amacı, tüm öğretmen ve öğrencilerin günümüz teknoloji çağına ayak uydurmasını sağlayarak dersleri daha zengin içeriklerle birlikte işleyebilmelerini sağlamak için geliştirilmiştir.

Fatih wifi şifresi güncel listesinden bakıp ücretsiz internet erişimine sahip olabilirsiniz. Şunu belirtmek isteriz ki çok nadir de olsa fatih internet şifresi değişebilmektedir. Bu yüzden güncel şifreleri denemekten vazgeçmeyin.

Ayrıca, rehber kategorisine benzer bir yazımız olan iPhone Kayıtlı Şifreleri Görme içeriğimize de bakabilirsiniz.

Fatih Akıllı Tahta Şifresi

Millet Eğitim Bakanlığı tüm okullarda eğitimlerin daha verimli ve sağlıklı olması için sınıflara akıllı tahtalar verilmiştir. Dijital akıllı tahtalara bazı engellemeler ve kısıtlamalar getirilmesine rağmen Fatih güncel internet şifresini girerek fatih modem ağlarına bağlanabilirsiniz.

Akıllı tahtalar her sınıfta olduğu gibi her tahtanın internete bağlanabilmesi için bir şifreye ihtiyacı vardır. Fatih akıllı tahta şifresi için birkaç şifreyi sizler için bir araya getirdik.

 • Şifre : @U)eeAC&J8?p3#
 • Şifre : !Fatih.12-34
 • Şifre : K4<At2Md?d@5/Z
 • Şifre : Fa!u9PA}7’+zBS96
 • Şifre : ,Gu5%P5&?4#P~w
 • Şifre : raqxw:;4E:q&#J

Fatih Projesi Wifi Şifresi

Teknoloji çağının getirdiği bazı imkanlarla okullara kadar girmiş olan dokunmatik ekranlar ve internet sayesinde derslerin verimliliğini çok üst düzeye çıkardı. Hal böyle olunca öğrenciler internet erişimini istemekte çok haklı. Yukarıda bahsettiğimiz fatih projesi wifi şifresini akıllı tahtalarda, tabletlerde veya telefondan deneyerek internet ağına erişim sağlayabilirsiniz.

Fatih Wifi Ağına Bağlanma 😍

Fatih wifi ağına bağlanmak istiyorum gibi sürekli öğrenciler tarafından sorular sorulmakta. Sizlere bu fatih wifi ağına bağlanma yolları hakkında bilgiler verelim.

Fatih internet ağına ücretsiz olarak bağlanmak için uygulamanız gereken ilk adım MEB tarafından yayınlanmış olan sertifikayı telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Ardından yapmanız gerekenleri aşağıdan takip edebilirsiniz.

 • Öncelikle MEB sayfasına girerek telefon veya mobil cihazınıza uygun sertifikayı indirmeniz gereklidir.
 • Telefonunuzda “Ayarlar > Wifi > f@tih” fatih ağını seçmeniz gerekiyor.
 • Daha sonra sizden şifre isteyecektir yukarıda vermiş olduğumuz şifrelerden birini deneyerek giriş yapabilirsiniz.

Bu işlem Iphone fatih şifresi içinde aynı şekilde geçerlidir.

İlk olarak kullanıcı adı: F@tih: Şifre: F@M2015i#Eb23TC şekilde nasıl gözüküyorsa öyle yazılmalıdır. Büyük ve Küçük harflere dikkat edilerek yazılmalıdır. Eğer bu şifre olmazsa yukarıda verdiğimiz diğer şifreleri teker teker denemelisiniz. Bu denediğiniz şifreler de olmuyorsa yorum kısmında paylaşılan şifreleri deneyebilirsiniz.

Ayrıca, benzer bir yazımız olan Lisede Devamsızlık Sildirme yazımıza da bakabilirsiniz.

Fatih İnternet Bağlantı Yok Hatası

Fatih ağı internet erişimi yok veya Fatih İnternet Bağlantı Yok Hatası gibi durumlarla karşılaşan insanlar oldukça fazladır. Bu genel bir sorundur endişelenmeyin. Hatayı düzeltmek için gereken yöntem ise DNS ayarlarında değişiklik yapmaktır.

İnternet yok, kısıtlı bağlantı veya internet bağlantısı sorunu yaşayanlar aşağıda belirttiğimiz DNS adreslerini uygulayarak değiştirdiğinizde bu sorun ortadan kalkacaktır.

 • 195.175.37.137
 • 195.175.37.138

Fatih İnternet Şifresi DNS Ayarları

Fatih şifre 2023 ile internet ağına girişte sorun yaşıyorsanız DNS ayarlarını değiştirerek bağlantı sorununu ortadan kaldırabilirsiniz. Aynı şekilde internet bağlantı sorunu yaşıyorsanız Fatih internet DNS ayarlarını değiştirerek sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Yukarıdaki DNS ayarları olmadıysa aşağıdaki ayarları deneyebilirsiniz. Fatih dns ayarları aşağıdaki gibidir. Ayrıca, okula gidenler için Sınıfta Oynanacak Oyunlar ilginizi çekebilir.

 • 195.175.39.39
 • 195.175.39.40

Fatih İnternet Şifresi İle Hangi Sitelere Girilir

Fatih şifresini ile evde kullandığınız internet gibi her yere girmeniz mümkün değildir. Buradaki amaç öğrencilerin daha iyi ve daha verimli bir eğitimi teknoloji ile buluşturmaktır. Bu internete bağlıyken internetten müzik dinlemek sosyal medya kullanmak mümkün olamıyor. Bunları yapabilmek için bir VPN’e ihtiyacınız vardır. Telefonunuza indireceğiniz VPN ile istediğiniz gibi internette dolaşabilirsiniz.

Fatih İnternet Engelini Kaldırma

Fatih internet engelini kaldırmak için en etkili ve kesin çözüm yollarından birisi VPN kullanmak olacaktır. Telefonunuza VPN yükleyerek sıkıntısız bir şekilde internet engelini ortadan kaldırabiliyorsunuz.

Okul Wifi şifresi Kırma uygulamaları kullanmak yerine VPN kullanarak bir çok internet sitesine ve sosyal medyada rahatlıkla girebilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda 2023 fatih şifresi ve okul şifresi konuları hakkında bilgi vermeye çalıştık. Eğer sorularınız varsa yorum kısmına yazarak diğer arkadaşlara yardımcı olabilirsiniz. Veya sağlıklı bir fatih şifresi biliyorsanız yorumlarda belirtirseniz ihtiyacı olan kişiler doğrudan sonuca ulaşmış olur.

Fatih Okul Şifresi

Akıllı tahtaların okullara gelmesi ile birlikte teknolojinin eğitim ile buluşup öğrencilerin daha verimli bir şekilde öğrenebilmesi sağlanmıştır. Fatih okul şifresi hem akıllı tahtalar için hem de öğrencilerin internetten faydalanabilmesi konusunda büyük önem taşımaktadır. Şifreleri yukarıdaki başlıklarda paylaştık. Yukarıdaki şifreleri deneyebilirsiniz.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

5/5 - (3 Oy)
Yorum yapın