Ana Sayfa » Fiyatları » Ekomini Market Bayilik Fiyatı 2024

Ekomini Market Bayilik Fiyatı 2024

Ekomini Market Bayilik Fiyatı, Ekomini market bayiliği almak isteyenlerin, 2023 yılı için yaklaşık olarak 50.000 TL ile 150.000 TL arasında bir rakamı hazırda bulundurmaları gerekmektedir. Bu maliyet, mağazanın boyutuna ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebiliyor. Özellikle Ekomini Market bayiliği almak için daha fazla bilgi almak adına Ekomini Market’in resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ekomini Market Bayilik Yorumları

Özellikle ekomini market bayiliği hakkında çeşitli yorumlar bulunmaktadır.Bunun yanında bazı kullanıcılar, Ekomini bayiliğinin maddi ve manevi destek sağladığını belirtirken, bazıları ise bayilik başvurusu sürecinde yeterli bilgi alamadıklarını ifade etmiştir.

Ekomini Bayilik Ücreti 2024

2024 yılı için Ekomini market bayilik ücreti, genellikle 50.000 TL ile 150.000 TL arasında değişmektedir. Bu maliyet, mağazanın boyutuna ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebiliyor.

Ekomini Market Aylık Kazanç

Ekomini marketlerin aylık kazancı hakkında yapılan bir değerlendirmede, büyük şehirlerdeki bir Ekomini bayiliğinin günlük olarak 15.000 TL kazanç elde ettiği belirtilmiştir. Ayrıca Küçük şehirlerde ise ortalama günlük kazancın 6.000 TL civarında olduğu ifade edilmiştir. Ancak bu rakamlar, mağazanın konumuna, büyüklüğüne ve işletme performansına bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor.

🚀 Daha fazla bilgi ve eğlence için şu yazımıza da mutlaka göz atın!

A101 Kapıda Müşteri Hizmetleri – Telefon Numarası

Ekomini Tekel Bayilik Şartları

Özellikle Ekomini tekel bayiliği almak isteyenlerin yerine getirmesi gereken bazı şartlar bulunmaktadır. Bu şartlar arasında aşağıdakiler bulunmaktadır:

  • Ekomini market için 30 – 100 m2 büyüklükte bir dükkana ihtiyaç vardır.
  • Açılacak olan Ekomini market haftanın 7 günü saat 00:00’a kadar açık kalmalıdır.
  • Ekomini market açacak olan kişinin market işleteceği konusunda bilinçli olması gerekiyor.
  • Belirlenen ürünlerin markette bulundurulması gerekir.
  • Ekomini açılacak olan dükkanın Yapı kullanım belge bulunurluğu olması gerekmektedir. Yani market açılacak olan yer için iskan alınmış olmalı.
  • Ayrıca Ekomini açılacak olan yer için 100 metre mesafe yazısı alınmalıdır.

SIK SORULAN SORULAR

🚀 Sevgiyle hazırladık, BizdeKalmasin ekibi 🎮 | bizdekalmasin.com

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın