Ana Sayfa » Fiyatları » Noretisteron Adet Geciktirici Fiyat 2024 – Adeti Geciktirir Mi?

Noretisteron Adet Geciktirici Fiyat 2024 – Adeti Geciktirir Mi?

Noretisteron Adet Geciktirici Fiyat ve Noretisteron Nedir yazımız ile sizlerleyiz. Bu yazımızda popüler adet geciktiricilerden biri olan Noretisteronu ele alacağız. Fiyatı, içeriği yan etkileri gibi birçok farklı başlıkta inceleyeceğiz. Aslında birçok ilacın içerisinde noretisteron bulunmaktadır. Bununla birlikte bir ilacın ismi olarak da bilinir. Dilerseniz hiç vakit kaybetmeden yazımıza geçelim. Ayrıca fiyatları kategorimizde yer alan çeşitli yazılara da bağlantıdan göz atabilirsiniz.

Noretisteron Nedir?

Öncelikle Noretisteron Nedir ile başlayalım. Noretindron, yumurtlamayı ve menstrüasyonu düzenlemek için önemli olan, kadın hormonu progesteronun bir şeklidir. Noretindron, hamileliği önlemek için doğum kontrolünde de kullanılmaktadır. Bunun yanında adet düzensizlikleri, hormon dengesizliğinin neden olduğu bazı rahatsızlıkları tedavi etmek için de kullanılmaktadır. Noretisteron nedir diye soranlar için de; içeriğinde noretindron bulunduran bir ilaç olmasıyla bilinmektedir. Adet geciktirici ilaçlar kategorisindedir.

Noretisteron Fiyat 2024 ⭐

Noretisteron Fiyat
Noretisteron Fiyat

Bahsettiğimiz gibi Noretisteron Fiyat kategorisinde noretisteron içeren birçok ilaç bulunmaktadır. Fakat adı noretisteron olan ilaç ülkemizde satışta değildir. Bunun yerine Primolut N ülkemizde en çok tercih edilenler arasındadır. Noretisteron daha çok profesyonel bir ilaçtır ve kesinlikle doktor kontrolünde kullanılması gerekmektedir. İçerik olarak diğerlerinden daha farklıdır çünkü daha etkilidir. Noretisteron Adet Geciktirici Fiyat için yurtdışı satış fiyatı şu şekildedir:

  • Noretisteron Fiyat 2023 yılında 5 Mg = 48.75 ₺

Dilerseniz Primolut Adet Geciktirici Fiyat adlı yazımızı bağlantıya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Noretisteron Adet Geciktirici Fiyat 🌟

Öncelikle Noretisteron, piyasadaki açık ara en popüler adet geciktirme tabletidir. Hem güvenli hem de etkili olması nedeniyle dünya çapında doktorlar ve sağlık profesyonelleri tarafından güvenilmektedir. Bu nedenle Noretisteron adet geciktirici fiyat merak edilmektedir. Diğer birçok ilaç türü gibi; hamileyseniz, karaciğer veya böbrek problemleriniz varsa adet geciktirme tabletlerinden kaçınmalısınız. Ülkemizde noretisteron adıyla satılan bu ilaç ne yazık ki bulunmamaktadır. Fakat noretisteron içeren ilaçlar satılmaktadır. Noretisteron Adet Geciktirici Fiyat için yurtdışı bazlı fiyatları vermek mümkün olacaktır.

Dilerseniz Adet Geciktirici Hap Fiyatı adlı yazımızı bağlantıya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Noretisteron Yan Etkileri

İçerdiği etken maddeler nedeniyle Noretisteron yan etkileri başlığı altında birçok şeyi değerlendirebiliriz. Tıpkı diğer adet geciktirici ilaçlarda olduğu gibi şişkinlik, baş ağrısı gibi yan etkiler sık görülmektedir. Hormonlarda birtakım düzensizlikler yaratması nedeniyle bunlar normaldir. Fakat bunun dışında bazı etkiler daha bulunmaktadır. Bunları listeli şekilde belirtmek gerekirse Noretisteron yan etkileri şu şekildedir:

  • Ağır ve düzensiz geçen adet kanaması
  • Hassas veya şişkin göğüsler
  • Ciltte kaşıntılı alerjik reaksiyonlar
  • El ve ayaklarda ödem

Son olarak Noretisteron Adet Geciktirici Fiyat ile alakalı çeşitli soruları sizler için yanıtlayacağız.

Ayrıca Noretisteron Fiyat yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Eğer isterseniz fiyatları kategorimizdeki diğer yazıları da aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızdaki diğer yazılara göz atabilirsiniz.

4.6/5 - (5 Oy)
Yorum yapın