Ana Sayfa » Fiyatları » Kıbrıs iPad Fiyatları 2023 – KKTC iPad Fiyatları!

Kıbrıs iPad Fiyatları 2023 – KKTC iPad Fiyatları!

Kıbrıs iPad Fiyatları 2023 yazımız ile karşınızdayız. Ülkemizdeki hemen hemen her ürünün fiyatları günden güne artmaktadır. Hal böyleyken de diğer ülkelerdeki bilgisayar, telefon, Apple Watch, iPad ve Airpods gibi teknolojik cihazların fiyatlarını yakından takip ediyoruz. Sizlere yazımızda Kıbrıs’ta iPad fiyatları hakkında bilgi vereceğiz

Kıbrıs iPad Fiyatları 2023

Hepimizin de bildiği üzere son zamanlarda iPad fiyatları çok yükselmiş durumdadır. Bu durumda insanlar da farklı ülkelerden daha uygun fiyatlara bu tür teknolojik aletleri getirmenin bir yolunu arıyorlar. Kıbrıs iPad Fiyatları 2023 yılında da ülkemize nazaran oldukça uygundur ve aşağıdaki gibidir. Bunun yanında iPad ürünlerinin fiyatlarına bakarken Kıbrıs’taki iPhone fiyatlarına da bakabilirsiniz. İlgili yazıya gitmek için Kıbrıs Telefon Fiyatları bağlantısına tıklayabilirsiniz.

iPad ModeliFiyatı
iPad Pro 11” 128 GB WiFi$809
iPad Pro 11” 256 GB WiFi$1029
iPad Pro 12” 128 GB WiFi$1380
Apple 10.9” IPad Air 64 GB 4. Gen$709
Apple IPad (9. Nesil) 64 GB$529
Apple IPad Pro M1 11-Inch 128 GB$1069
Apple IPad Pro 11 (2020) 128GB$1090
Apple Ipad 7th Gen 10.2-Inch Wi-Fi 32 GB$498
Apple iPad Mini 2019$400

Kıbrıs’ta iPad Fiyatları

Ülkemizde elektronik ürünlerin fiyatları arttığı gibi iPad tabletlerin de fiyatları artıyor. Hal böyle olunca insanlar yurt dışındaki teknolojik aletlerin fiyatlarını merak ediyor. Yukarıdaki tabloda da bahsettiğimiz gibi Kıbrıs’ta iPad Fiyatları hakkındaki detaylı araştırmamız sonucunda güncel fiyatlar görüldüğü gibidir.

  • iPad Pro 11” 128 GB WiFi fiyatı da $809 şeklindedir.

Bunun yanında Kıbrıs Parfüm Fiyatları ile alakalı yazımıza da göz gezdirebilirsiniz.

KKTC iPad Fiyatları 🌟

KKTC iPad Fiyatları
KKTC iPad Fiyatları

iPad ürünleri de tıpkı dizüstü bilgisayarlar ve telefonlar gibi pahalı olmuşlardır. Pahalılığın sebebi daha ergonomik olması ve de benzer özellikteki ürünlerin daha ufak ve maliyetli üretilmesinden kaynaklıdır. Bunun yanında Kıbrıs’ta iPad Ne Kadar? sorusu sıkça sorulmaktadır. Bunun sebebi ise ülkemizden daha da uygun olduğundan dolayı yurtdışından getirtmeyi insanlar daha çok tercih etmektedir.

iPad Kıbrıs fiyatı konusunda tek bir fiyat vermek mümkün değildir. Çünkü bir çok versiyonu vardır. Ancak KKTC iPad Fiyatları konusunda en popüler iPad modelinin sıfır fiyatını paylaşalım.

  • Kıbrıs IPad Pro 11 (2020) 128GB sıfır ürün için $1090 olmaktadır.

Bunun yanında Kıbrıs’ta Sigara Fiyatları ile alakalı yazımıza da göz gezdirebilirsiniz.

KKTC iPad Pro Fiyatları

Apple markasının ürettiği popüler bir ürün olan iPad Pro, genellikle en çok kullanılan iPad ürünüdür. Türkiye’deki fiyatların sürekli pahalanması sebebiyle vatandaşlar diğer ülkelerdeki ürünlerin fiyatlarını merak ediyorlar. Hal böyle olunca biz de KKTC iPad Pro Fiyatları hakkında fiyat araştırması yaptık.

  • iPad Pro Kıbrıs Fiyatı (128 GB) = $1380 şeklindedir.

KKTC iPad Air Fiyatları

Apple markasının şuan resmi sitesinde satışta olan tabletler arasında yer alan iPad Air bir süredir herkesin aklında olan bir üründür. Sürekli bir üst modeli çıkan iPad tabletlerin teknolojisi de sürekli gelişmektedir. Kısacası KKTC iPad Air Fiyatlarına bakarsak Apple 10.9” IPad Air 64 GB 4. Gen ise $709 şeklindedir.

KKTC iPad Mini Fiyatları

Günümüzde gerek iş için gerek zevk için iPad kullanma ihtiyacı günden güne artıyor. Apple ürünlerinin çok tercih edilen modeli olan iPad Mini fiyatları hakkında bilgi verelim. İşte KKTC iPad Mini Fiyatları aşağıdaki gibidir.

  • iPad Mini Kıbrıs fiyatı (2019) : ortalama $400 şeklindedir.

Kıbrıs Apple Tablet Fiyatları

Akıllı tabletler artık hayatımızın bir parçası olmaya başladı. Apple markasının bu ürünleri gerçekten kaliteli olduğu için insanlar tarafından beğeniliyor. Fakat ülkemizdeki fiyat artışlarından dolayı bu tabletlerin yurt dışındaki fiyatları konusunda insanlar merak ediyor. Biz de sizlere Kıbrıs Apple Tablet Fiyatları hakkında bilgiler verelim.

iPad Pro ürünü sevilen modellerden birisidir. Tabi ki gelişen teknoloji ile beraber daha da kaliteli bir hal alıyor. Kıbrıs’ta iPad Pro 11 Fiyatı (256 GB WiFi) $1029 şeklindedir.

Son olarak Kıbrıs iPad Fiyatları ile alakalı merak edilen soru ve cevapları sizler için derledik, aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Ayrıca diğer fiyatları ile alakalı içeriklerimize de aşağıdan erişebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Kıbrıs iPad Fiyatları yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın