Kıbrıs’ta Sigara Fiyatları 2022 – Güncel Puro Fiyatı Tam Liste!

Kıbrıs’ta Sigara Fiyatları 2022 yazımız ile karşınızdayız. Hepimiz biliyoruz ki Kıbrıs’ta sigaralar oldukça uygun fiyatlıdır. Bu sebeple oraya giden vatandaşlarımız gerek free shop’tan gerekse de marketlerden uygun fiyata sigara almaktadırlar. Bu alınan ürünleri de ülkemize getirmektedirler. En güncel ve doğru Kıbrıs Sigara Fiyatlarını yazımızdan öğrenebilirsiniz. Bunun yanında dilerseniz fiyatları kategorimizden diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

Kıbrıs Sigara Fiyatları 2022

Kıbrıs Sigara FiyatlarıPin
Kıbrıs Sigara Fiyatları

Bilindiği üzere ülkemizde sigara fiyatları oldukça yüksektir. Bu sebeple vatandaşlar Kıbrıs Sigara Fiyatları hakkında bilgi edinmek istemektedirler. Hatta Kıbrıs’a gidip karton karton sigara getirenler, sipariş alanlar ve oradaki fiyatları bilmek isteyenler mevcuttur. Şimdi sizlere en meşhur sigaraların fiyatlarını listeleyeceğiz:

 • Marlboro ve çeşitleri: 22 TL
 • Parliament ve çeşitleri: 22 TL
 • Muratti: 21 TL
 • L&M: 18.5 TL
 • Camel ve çeşitleri: 21 TL
 • Winston ve çeşitleri: 20 TL

İşte Kıbrıs’taki tütün ürünü fiyatları bu şekildedir. Bunun yanında ürünlerin uzun veya kısa olması, rengi ve farklı versiyonlarında 1-2 TL’lik oynamalar olmaktadır.

Ayrıca buna benzer olarak Kıbrıs Market Fiyatları yazımıza da göz atabilirsiniz.

Kıbrıs’ta Sigara Fiyatları (En Güncel)

Yavru vatanda sigara fiyatları oldukça uygundur. Özellikle geçen sene yarı yarıya fark eden bu sigara fiyatları şimdi her ne kadar daha yakın olsa da yine de ucuzdur. Arada %50lik bir fiyat farkının olması çoklu alımlarda avantaj yaratmaktadır. Şimdi Kıbrıs’ta Sigara Fiyatları hakkında farklı olanları sizlerle paylaşalım:

Sigara ÇeşidiFiyatı
Benson & Hedges ve çeşitleri23₺
Silk Cut ve çeşitleri23₺
Davidoff22.5₺
Monte Carlo20.5₺
Chesterfield20₺
LD20₺
Kent ve çeşitleri16₺
Viceroy ve çeşitleri16₺

Ayrıca buna benzer olarak Migros Rakı Fiyatları yazımıza da göz atabilirsiniz.

Kıbrıs Puro Fiyatları

Kıbrıs Puro FiyatlarıPin
Kıbrıs Puro Fiyatları

Komşumuz ve de yavru vatanımız olan Kıbrıs’ta sigaraların haricinde 2022 yılında puro da uygun fiyata satılmaktadır. Aşağıda sizlere birbirinden farklı Kıbrıs Puro Fiyatları hakkında bilgiler vereceğiz. Bu ürünler marketler ve çeşitli satan yerlerde farklılık gösterebilmektedir. Fakat ortalama bir fiyat vereceğimiz için aklınızda aşağı yukarı bir rakam oluşacaktır:

 • Al Capone Puro ve çeşitleri: 55 TL
 • Captain Black Puro ve çeşitleri 32.5 TL
 • Swisher Sweets Chocolate Puro: 65 TL

Bizim araştırdığımız üzere Kıbrıs’ta Puro Fiyatları bu şekildedir. Sizlerde ekstra bir fiyat bulabilirseniz aşağıda yorumlarda belirtebilirsiniz.

Kıbrıs Karton Sigara Fiyatları 2022

Karton sigaralar paket sigaralara göre daha uygun maliyetlidir. Zaten sigaraların uygun maliyetli olduğu Kıbrıs’ta başka bir ülkeye götürecekseniz karton sigara almak oldukça mantıklıdır. Ancak Türkiye’ye getirecekseniz unutmayın ki karton sigara getirme sınırınız vardır. Kıbrıs Karton Sigara Fiyatları 2022 incelediğimizde fiyatlar şöyledir.

Kent Switch Karton Sigara Fiyatı270 TL
Malboro Light Karton Sigara Fiyatı280 TL
Kısa Parliament Karton Sigara Fiyatı280 TL
Kıbrıs Karton Sigara Fiyatları 2022

Ayrıca buna benzer olarak Kıbrıs Rakı Fiyatları yazımıza da göz atabilirsiniz.

Kıbrıs Parliament Fiyatları

Ülkemizde ve Kıbrıs’ta en fazla tüketilen markalardan birisi olan Parliament, son derece meşhur ve merak edilen markalar arasındadır. Tabi ülkemize kıyasla oldukça ucuz fiyatı da bu ürünü cazip kılmaktadır. Şimdi Kıbrıs Parliament Fiyatları hakkında sizlere bilgi verelim:

 • Parliament: 22 TL
 • Parliament Midnight Blue: 22 TL

Kıbrıs Marlboro Fiyatları

Türkiye’de ve de dünyada en meşhur sigara markalarından olan Marlboro’da Kıbrıs’ın vazgeçilmez tütün ürünleri arasında yerini almaktadır. Oldukça fazla çeşidi bulunan bu ürün için fiyatlar her ne kadar değişiklik gösterse de Güncel Kıbrıs Marlboro Fiyatları aşağıdaki gibidir:

 • Marlboro Edge: 22 TL
 • Marlboro Edge Blue: 22 TL
 • Marlboro Edge Sky: 22 TL
 • Marlboro Touch Blue: 21 TL
 • Marlboro Touch Gray: 21 TL
 • Marlboro Touch White: 21 TL
 • Marlboro Red: 23 TL

Ayrıca buna benzer olarak Kıbrıs Telefon Fiyatları yazımıza da göz atabilirsiniz.

Kıbrıs Free Shop Sigara Fiyatları

Free Shop gümrüksüz satış mağazaları olarak bilinir. Ulusal vergilerden muaf olarak satılan ürünler bulunur. Sigaranın da vergilerinin ülkelerce oldukça yüksek olması sebebiyle Free Shoplar’da satılan sigaralar normal fiyatlara göre %50 daha ucuzdur. Siz de Kıbrıs’tan diğer ülkelere seyahat ederken sigara ihtiyacınızı Free Shoplar’dan karşılayabilirsiniz.

Kıbrıs Free Shop Sigara Fiyatları 2022 incelendiğinde Genellikle havaalanları veya limanlarda giriş çıkışlarda bulunan bu free shoplarda ürünler her zaman daha uygun fiyattadırlar. Bu sebeple turistler veya vatandaşlarımız oradan izin verildiği kadar sigara almaktadırlar. Peki bu Kıbrıs Free Shop Sigara Fiyatları nasıl? Gerçekten de uygun mu? Yakından bakalım:

Yukarıdaki listelerin aynıları olmakla beraber Kıbrıs’ta Free Shop Sigara Fiyatları 12 TL ile 24 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Kıbrıs Sigara Fiyatları 2022 ile alakalı birbirinden fazla merak edilen soru ve cevapları sizler için derledik:

Kıbrıs Puro Fiyatları İle alakalı da bilgilendirici bir video sizlerle:

YouTube video

Kıbrıs’ta Sigara Fiyatları 2022 yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederiz.

Ayrıca bizdekalmasin.com bağlantısı ile de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın