Ana Sayfa » Fiyatları » Ukrayna Araba Fiyatları 2023 – Ukrayna Araba Kiralama Fiyatları

Ukrayna Araba Fiyatları 2023 – Ukrayna Araba Kiralama Fiyatları

Ukrayna Araba Fiyatları yazımı ile karşınızdayız. Bu yazımızda bir araba almak istediğimizde ülkemize kıyasla Ukrayna’da arabalar ne kadar ve Ukrayna Araba Kiralama Fiyatları Ne Kadar bu soruların cevaplarını bulacağız. Ukrayna’da son modelden en düşük modele kadar birçok araba ile karşılaşabilirsiniz. Ülkemize kıyasla kur bakımından ve vergilendirme bakımından Ukrayna’da araba fiyatlarının daha ucuz olduğunu söyleyebiliriz.

Ukrayna Araba Fiyatları 2023 🚗

Vizesiz gitme imkanımızın olduğu ve çoğu zaman insanlar çeşitli ürünler almak için uğrak noktalarından birisi olan Ukrayna Araba Fiyatları 2023 yılında bizim ülkemize nazaran çok daha uygundur. Bunun yanında birde Rus ve Kuzey Avrupa menşeili arabaların buraya daha kolay bir şekilde getirilmesi sebebiyle de bir uygunlu durumu mevcuttur.) Şimdi sizlere Ukrayna Araba Fiyatları 2023 yılında ne durumda onu aktaracağız:

Araba Marka ve ModelleriFiyat ($)
BMW X7 2019105000 $
AUDI Q7 45TDI S LINE 201973000 $
JEEP WRANGLER SPORT 201847500 $
HONDA ACCORD OFFICIAL PREMIUM 201318900 $
TOYOTA VENZA 201417900 $
TESLA MODEL S 90D 201536000 $

Ukrayna Kiralık Araba Fiyatları 🚘

Ukrayna Kiralık Araba Fiyatları
Ukrayna Kiralık Araba Fiyatları

Ülkede bir çok Avrupa ülkesinde yayın bir şekilde kullanılan Uber olmasına rağmen arabalar kiralık olarak da sunuluyor. Genel olarak ülkeye gelen turistler tarafından ilgi gören kiralık arabaları almak için bir çok acente bulunmaktadır. Ukrayna’da Kiralık Araba Fiyatları günlük olarak türk lirası bazında 1.400₺’den başlayıp haftalık fiyatı 9.900₺ olarak belirginlik gösteriyor. Bu fiyatlar ile birlikte Ukrayna araç fiyatları ne kadar ucuz ne kadar pahalı birlikte anlıyoruz.

Ukrayna’da Sıfır Araba Fiyatları

Ukrayna para birimi Türk lirası ile baktığımız zaman ne kadar değersiz gözükse de bir ticaret gerçekleştirirken vergilendirme sisteminde Türkiye’den daha iyi bir konumda olduğunu görüyoruz. Özellikle Türkiye’de sıfır araba fiyatlarına kıyasla Ukrayna’da Sıfır Araba Fiyatları yarı yarıya düşüş gösteriyor. Bu sebepten ötürü Ukrayna’da Araba Fiyatları ucuz mu sorumuzun cevabına olumlu yanıt verebiliriz. Fiyatlar 5.000$ ile 1000$ dolar aralığındadır.

 • Toyota Marka Araç Fiyatları : Ortalama 30.000-35.000$
 • BMW Marka Araç Fiyatları : Ortalama 20.000$ ‘dan başlıyor.
 • Volkswagen Marka Araç Fiyatları : Ortalama 30.000-70.000$
 • Skoda Marka Araç Fiyatları : Ortalama 5.000$ ‘dan başlıyor.

Diğer ülkeler ile kıyaslamanız adına dilerseniz Rusya Araba Fiyatları yazımıza bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İkinci El Araba Fiyatları Ukrayna

Avrupa’ya yakın olmasından dolayı Ukrayna’ya vergisiz olarak birçok araba giriyor. Çeşitlilik ve sayı olarak fazla olduğundan dolayı Avrupa’da İkinci El Araba Fiyatları Ukrayna bakımından çok rağbet gören bir ülke diyebiliriz.

Gelgelelim Ukrayna’dan ikinci el araba alıp Türkiye’ye getirmek doğru olmayabilir. Çünkü ülkemize girerken yine Ukrayna’dan almış olduğumuz ikinci el arabanın vergisini ödemek zorunda kalıyoruz. Bu yüzden Ukrayna’da araba satın almak ne kadar doğru olur size kalmış. Ayrıca ikinci el araba piyasasında ülkemizin de kullanmış olduğu sahibinden sitesi gibi örnek siteler mevcuttur. Bunlardan bazıları;

 • Ooyyo 
 • Autoskola Autogalaktika
 • Autosite

Ukrayna Araba Markası

Pek sık duyulmasa da Ukrayna’da da üretimi yapılan bazı araç markaları vardır. Özellikle Ukrayna halkı tarafından pek sık kullanılmamakla beraber fabrikalarda birden fazla markanın montajları yapılmaktadır. Bunun yanında markaları sizler için derledik.

 • Lada markasıyla bilinen AvtoVAZ
 • Granta
 • Xray Crossover
 • Largus Station Wagon
 • Niva SUV

Ayrıca Ukrayna’da Araba Fiyatları ile alakalı çeşitli soru ve cevapları aşağıdan bulabilirsiniz.

Ayrıca Güney Kore’li şirket Kia ve Çek şirketi Skoda markasının da Ukrayna’da montaj fabrikaları bulunmaktadır.

Bu yazımızdan farklı olarak başka fiyatları yazılarımızı okumak isterseniz aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bu tarz yazıların devamı için bizdekalmasin.com adresi üzerinden ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın