Ana Sayfa » Fiyatları » Makedonya Airpods Fiyatları 2023 – Güncel Airpods Fiyat Listesi!

Makedonya Airpods Fiyatları 2023 – Güncel Airpods Fiyat Listesi!

Makedonya Airpods Fiyatları yazımız ile karşınızdayız. Ülkemizdeki hemen hemen her ürünün fiyatları günden güne artmaktadır. Hal böyleyken de diğer ülkelerdeki bilgisayar, telefon, Apple Watch ve Airpods gibi teknolojik cihazların fiyatlarını yakından takip ediyoruz. Sizlere yazımızda Makedonya’da airpods fiyatları hakkında bilgi vereceğiz.

Makedonya Airpods Fiyatları 2023 ?

Hepimizin de bildiği üzere son zamanlarda airpods fiyatları çok yükselmiş durumdadır. Bu durumda insanlar da farklı ülkelerden daha uygun fiyatlara bu tür teknolojik aletleri getirmenin bir yolunu arıyorlar. Makedonya Airpods Fiyatları 2023 yılında da ülkemize nazaran oldukça uygundur ve aşağıdaki gibidir. Bunun yanında Airpods ürünlerini kullanmanız için Makedonya’daki iPhone fiyatlarına da bakabilirsiniz. İlgili yazıya gitmek için Makedonya Telefon Fiyatları bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Airpods ModeliFiyatı
AirPods 2. Nesil10.890 МКД = 176 €
AirPods 3. Nesil13.990 МКД = 227 €
AirPods Pro16.990 МКД = 275 €
AirPods Pro 2. Nesil22.090 МКД = 358 €
AirPods Max46.690 МКД = 758 €
Makedonya Airpods Fiyatları

Makedonya’da Airpods Fiyatları

Ülkemizde elektronik ürünlerin fiyatları arttığı gibi Airpods kulaklıkların da fiyatları artıyor. Hal böyle olunca insanlar yurt dışındaki teknolojik aletlerin fiyatlarını merak ediyor. Yukarıdaki tabloda da bahsettiğimiz gibi Makedonya’da Airpods Fiyatları hakkındaki detaylı araştırmamız sonucunda güncel fiyatlar görüldüğü gibidir.

En popüler Airpods kulaklı hangisidir diye soracak olursanız eğer, gürültülü bir ortamda bulunuyorsanız ve kulaklık taktığınızda gürültüden dolayı herhangi bir şey duyamıyorsanız Airpods Pro kulaklık tam size göre olacaktır. Airpod Pro 2. nesil fiyatı da 22.090 МКД = 358 € şeklindedir.

Bunun yanında Gürcistan Airpods Fiyatları ile alakalı yazımıza da göz gezdirebilirsiniz.

Makedonya’da Airpods Ne Kadar?

Makedonya'da Airpods Ne Kadar
Makedonya’da Airpods Ne Kadar?

Airpods ürünleri de tıpkı dizüstü bilgisayarlar ve telefonlar gibi pahalı olmuşlardır. Pahalılığın sebebi daha ergonomik olması ve de benzer özellikteki ürünlerin daha ufak ve maliyetli üretilmesinden kaynaklıdır. Bunun yanında Makedonya’da Airpods Ne Kadar? sorusu sıkça sorulmaktadır. Bunun sebebi ise ülkemizden daha da uygun olduğundan dolayı yurtdışından getirtmeyi insanlar daha çok tercih etmektedir.

Airpods Makedonya fiyatı konusunda tek bir fiyat vermek mümkün değildir. Çünkü bir çok versiyonu vardır. Ancak en popüler Airpods modellerinin sıfır fiyatlarını ve ikinci el fiyatlarını sizler için paylaşalım.

  • Airpods 2. Nesil sıfır ürün için 10.890 МКД = 176 € olmaktadır.

Airpods Pro Makedonya Fiyatı

Apple markasının ürettiği popüler bir ürün olan Airpods Pro, genellikle en çok kullanılan airpods ürünüdür. Türkiye’deki fiyatların sürekli pahalanması sebebiyle vatandaşlar diğer ülkelerdeki ürünlerin fiyatlarını merak ediyorlar. Hal böyle olunca biz de Airpods Pro Makedonya Fiyatı hakkında fiyat araştırması yaptık.

  • Airpods Pro Makedonya Fiyatı = 16.990 МКД = 275 € şeklindedir.

Airpods 2 Makedonya Fiyatı

Apple markasının şuan resmi sitesinde satışta olan kulaklıklar arasındaki en ekonomik ürün olarak adını korumaktadır. Sürekli bir üst modeli çıkan Airpods kulaklıkların teknolojisi de sürekli gelişmektedir. Kısacası Airpods 2 Makedonya Fiyatı ise 176 € şeklindedir.

Bunun yanında Bulgaristan Airpods Fiyatları ile alakalı yazımıza da göz gezdirebilirsiniz.

Makedonya Apple Kulaklık Fiyatları

Bluetooth kulaklıklar artık hayatımızın bir parçası olmaya başladı. Apple markasının bu ürünleri gerçekten kaliteli olduğu için insanlar tarafından beğeniliyor. Fakat ülkemizdeki fiyat artışlarından dolayı bu kulaklıkların yurt dışındaki fiyatları konusunda insanlar merak ediyor. Biz de sizlere Makedonya Apple Kulaklık Fiyatları hakkında bilgiler verelim.

AirPods Max ürünü son çıkan modellerden birisidir. Bu kulaklığın diğer kulaklıklardan farkı ise kulaç içi değil kulak üstü kulaklık olmasıdır. Tabi ki gelişen teknoloji ile beraber daha da kaliteli bir hal alıyor. Makedonya’da AirPods Max fiyatı 46.690 МКД = 758 € şeklindedir.

Son olarak Makedonya Airpods Fiyatları ile alakalı merak edilen soru ve cevapları sizler için derledik, aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Ayrıca diğer fiyatları ile alakalı içeriklerimize de aşağıdan erişebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamıza ulaşabilirsiniz.

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın