Ana Sayfa » Fiyatları » İran Airpods Fiyatları 2023 – Airpods Pro Fiyatı

İran Airpods Fiyatları 2023 – Airpods Pro Fiyatı

İran Airpods Fiyatları yazımız ile karşınızdayız. Kulaklık takmak insanlar için çok iyi bir araçtır. Çünkü insanlar telefonda konuştukları zaman elleriyle telefonu kulağında tutmaktan bir hayli sıkılmıştır. Bu yüzden kulaklıklar sayesinde istediğiniz oyunu, videoyu toplum içinde kulaklığınızı takarak açabilirsiniz. Kimseyi rahatsız etmeden doya doya oynayabilir veya izleyebilirsiniz. Fakat son zamanlarda çıkan kablosuz kulaklıklar oldukça revaçtadır. Ülkemizde de oldukça sevilen ve kullanılan bu cihazların yurtdışı fiyatı oldukça merak edilmektedir. Yazımız içerisinde sizlere İran’da Airpods fiyatları hakkında bilgiler vereceğiz:

İran’da Airpods Fiyatları 2023🎧

Harika bir teknolojik alet olan airpodslar birçok özelliği de içinde barındırmaktadır. Özellikle yanınızda küçük bir kutuda taşınmasıyla çok rahat istediğiniz yere götürebilirsiniz. Bununla birlikte kulaklığı kulağınıza taktığınız zaman otomatik olarak çalmaya başlar ve siz çıkardığınız zaman durur. Kulaklığa iki kere dokunarak siri’yi de aktifleştirebilirsiniz. İşte İran’da Airpods fiyatları 2023 şu şekildedir:

  • Apple Airpods Pro Kulaklık = 6.000.000 İran Riyali
  • Apple Airpods 2 Yeni Nesil Kulaklık = 4.100.000 İran Riyali
  • Apple Airpods 3. Nesil Kulaklık = 6.800.000 İran Riyali

İran’da Airpods Ne Kadar?

İran'da Airpods Ne Kadar?
İran’da Airpods Ne Kadar?

Sayamayacağımız kadar birçok özelliği olan airpodsların en güzel özelliklerinden biri şüphesiz dokunarak ses açma ve şarkı değiştirmedir. Eğer müzik dinlerken kulaklığınıza 2 kere tıklarsanız bir sonraki şarkıya geçebilirsiniz. Üç kez tıklarsanız şarkının başına dönebilir. Bunun dışında tekrar 3 kez tıklarsanız önceki şarkıya dönebilir. Çok fazla merak edilen İran’da Airpods Ne Kadar? Sorusunun cevabı ise 3.700.00 İran Riyali‘dir.

İran Airpods Pro Fiyatı

Airpord kulaklığınız kulağınızdayken arama gelirse kulaklığınıza bir kere dokunup cevaplayabilirsiniz. Bunun dışında şarjı azaldığı zaman kutusuna koyup şarj edebilirsiniz. İran Airpods Pro Fiyatı 6.000.000 İran Riyali’dir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Makedonya Airpods Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Airpods 2 İran Fiyatı

Ülkemizde oldukça çok satılan Airpods 2 İran’da biraz daha uygun fiyata satılmaktadır. Bu yüzden insanlar buradan Airpods almanın yollarını düşünmektedir. Sayısız birçok özelliği ile kullanıcısına fayda sağlayan bu cihaz’ın Airpods 2 İran Fiyatı 4.100.000 İran Riyali’dir. Bununla birlikte Tahran Airpods fiyatları da çok uygun fiyata satılmaktadır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Sırbistan Airpods Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Ayrıca diğer fiyatları ile alakalı içeriklerimize de aşağıdan erişebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Son olarak İran Airpods Fiyatları yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın