Ana Sayfa » Fiyatları » Bulgaristan Airpods Fiyatları 2023 – Airpods Pro Ucuz Mu?

Bulgaristan Airpods Fiyatları 2023 – Airpods Pro Ucuz Mu?

Bulgaristan Airpods Fiyatları yazımız ile karşınızdayız. Ülkemizdeki hemen hemen her ürünün fiyatları günden güne artmaktadır. Hal böyleyken de diğer ülkelerdeki bilgisayar, telefon ve Airpods gibi teknolojik cihazların fiyatlarını yakından takip ediyoruz. Sizlere yazımızda Bulgaristan‘da airpods fiyatları hakkında bilgi vereceğiz.

Bulgaristan Airpods Fiyatları 2023 🎧

Hepimizin de bildiği üzere son zamanlarda airpods fiyatları çok yükselmiş durumdadır. Bu durumda insanlar da farklı ülkelerden daha uygun fiyatlara bu tür teknolojik aletleri getirmenin bir yolunu arıyorlar. Bulgaristan Airpods Fiyatları 2023 yılında da ülkemize nazaran oldukça uygundur ve aşağıdaki gibidir. Bunun yanında Airpods ürünlerini kullanmanız için Bulgaristan’daki iPhone fiyatlarına da bakabilirsiniz. İlgili yazıya gitmek için Bulgaristan Telefon Fiyatları bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Airpods ModeliFiyatı
AirPods 2. Nesil319 лв = 163 €
AirPods 3. Nesil419 лв = 214 €
AirPods Pro 2. Nesil594 лв = 303 €
AirPods Max1299 лв = 664 €
Bulgaristan Airpods Fiyatları

Bulgaristan‘da Airpods Fiyatları

Ülkemizde elektronik ürünlerin fiyatları arttığı gibi Airpods kulaklıkların da fiyatları artıyor. Hal böyle olunca insanlar yurt dışındaki teknolojik aletlerin fiyatlarını merak ediyor. Yukarıdaki tabloda da bahsettiğimiz gibi Bulgaristan‘da Airpods Fiyatları hakkındaki detaylı araştırmamız sonucunda güncel fiyatlar görüldüğü gibidir.

En popüler Airpods kulaklı hangisidir diye soracak olursanız eğer, gürültülü bir ortamda bulunuyorsanız ve kulaklık taktığınızda gürültüden dolayı herhangi bir şey duyamıyorsanız Airpods Pro kulaklık tam size göre olacaktır. Airpod Pro 2. nesil fiyatı da 594 лв = 303 € şeklindedir.

Bunun yanında Almanya Telefon Fiyatları ile alakalı yazımıza da göz gezdirebilirsiniz.

Bulgaristan‘da Airpods Ne Kadar?

Bulgaristan'da Airpods Ne Kadar
Bulgaristan’da Airpods Ne Kadar

Airpods ürünleri de tıpkı dizüstü bilgisayarlar ve telefonlar gibi pahalı olmuşlardır. Pahalılığın sebebi daha ergonomik olması ve de benzer özellikteki ürünlerin daha ufak ve maliyetli üretilmesinden kaynaklıdır. Bunun yanında Bulgaristan‘da Airpods Ne Kadar? sorusu sıkça sorulmaktadır. Bunun sebebi ise ülkemizden daha da uygun olduğundan dolayı yurtdışından getirtmeyi insanlar daha çok tercih etmektedir.

Airpods Bulgaristan fiyatı konusunda tek bir fiyat vermek mümkün değildir. Çünkü bir çok versiyonu vardır. Ancak en popüler Airpods modellerinin sıfır fiyatlarını ve ikinci el fiyatlarını sizler için paylaşalım.

  • Airpods 2. Nesil sıfır ürün için 319 лв = 163 € Euro olmaktadır.

Bunun yanında Gürcistan Telefon Fiyatları ile alakalı yazımıza da göz gezdirebilirsiniz.

Airpods Pro Bulgaristan Fiyatı

Apple markasının ürettiği popüler bir ürün olan Airpods Pro, genellikle en çok kullanılan airpods ürünüdür. Türkiye’deki fiyatların sürekli pahalanması sebebiyle vatandaşlar diğer ülkelerdeki ürünlerin fiyatlarını merak ediyorlar. Hal böyle olunca biz de Airpods Pro Bulgaristan Fiyatı hakkında fiyat araştırması yaptık.

  • Airpods Pro Bulgaristan Fiyatı (2. Nesil) 303 € şeklindedir.

Airpods 2 Bulgaristan Fiyatı

Apple markasının şuan resmi sitesinde satışta olan kulaklıklar arasındaki en ekonomik ürün olarak adını korumaktadır. Sürekli bir üst modeli çıkan Airpods kulaklıkların teknolojisi de sürekli gelişmektedir. Kısacası Airpods 2 Bulgaristan Fiyatı ise 163 € şeklindedir.

Bulgaristan Apple Kulaklık Fiyatları

Bluetooth kulaklıklar artık hayatımızın bir parçası olmaya başladı. Apple markasının bu ürünleri gerçekten kaliteli olduğu için insanlar tarafından beğeniliyor. Fakat ülkemizdeki fiyat artışlarından dolayı bu kulaklıkların yurt dışındaki fiyatları konusunda insanlar merak ediyor. Biz de sizlere Bulgaristan Apple Kulaklık Fiyatları hakkında bilgiler verelim.

AirPods Max ürünü son çıkan modellerden birisidir. Bu kulaklığın diğer kulaklıklardan farkı ise kulaç içi değil kulak üstü kulaklık olmasıdır. Tabi ki gelişen teknoloji ile beraber daha da kaliteli bir hal alıyor. Bulgaristan’da AirPods Max fiyatı 1299 лв = 664 € şeklindedir.

Son olarak Bulgaristan Airpods Fiyatları ile alakalı merak edilen soru ve cevapları sizler için derledik, aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Ayrıca diğer fiyatları ile alakalı içeriklerimize de aşağıdan erişebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamıza ulaşabilirsiniz.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın