Ana Sayfa » Fiyatları » Sarı Zeybek Rakı Fiyatı 2024 – En Güncel!

Sarı Zeybek Rakı Fiyatı 2024 – En Güncel!

Sarı Zeybek Rakı Fiyatı 2024 yazımız ile sizlerleyiz. Türk rakılarının en popüler markalarından biri olan Efe Sarı Zeybek, özellikle Ege bölgesinde yoğun olarak tüketilmektedir. Fakat vergilerin artması nedeniyle sürekli tüketen kişiler fiyat araştırması yapmaktadır. Bizler de güncel olarak satışı yapılan Efe Sarı Zeybek rakı için fiyatları listeledik. Ayrıca fiyatları kategorimizden de benzer yazılara göz atabilirsiniz.

Sarı Zeybek Rakı Fiyatı

Rakı, anason bitkisi ve diğer baharatların damıtılması yoluyla elde edilen bir tür Türk alkollü içkisidir. Sarı Zeybek ise, bir marka adıdır ve aynı zamanda Türkiye’de üretilen bir çeşit rakıdır. Sarı Zeybek Rakı Fiyatı tıpkı diğer rakılarda olduğu gibi boyutlarına göre değişmektedir. Ortalama olarak 600 TL ile 1400 TL aralığında değişmektedir. Her biri farklı olması nedeniyle 35’lik, 50’lik, 70’lik ve 100’lük için fiyatlar şu şekildedir:

Ayrıca dilerseniz Migros Rakı Fiyatları yazımızı da bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz.

Sarı Zeybek 35’lik Fiyatı

En az 35’lik olarak satışa sunulan Sarı Zeybek rakı için fiyatlar, her gün gün ne yazık ki artmaktadır. Ortalama bir buçuk su bardağı ölçüsündedir. Sarı zeybek rakının üç farklı çeşidi bulunmaktadır. Bu rakı çeşitleri ve hatta fiyatları damıtma, fıçılarda bekletme, alkol oranları ve daha birçok özelliğe göre değişkenlik göstermektedir. Sarı Zeybek 35’lik fiyatı şu şekildedir:

  • 35’lik Original : 625 TL
  • 35’lik Yaş Üzüm : 670 TL
  • 35’lik Meşe : 670 TL

Sarı Zeybek 50’lik Fiyatı

Birçok farklı işlemden geçerek tüketicilere ulaşan Sarı Zeybek rakının serüveni oldukça ilginçtir. Aynı zamanda birden fazla çeşit olarak üretim şekilleri mevcuttur. Bu çeşitler genellikle meşe fıçılarda bekletme ve iki kez damıtma özelliklerinde ayrışmaktadırlar. Sıklıkla tüketilen Sarı Zeybek 50’lik Fiyatı şu şekildedir:

  • 50’lik Yaş Üzüm : 829 TL

Sarı Zeybek Rakı 70’lik Fiyatı

Sarı Zeybek Rakı 70’lik Fiyatı
Sarı Zeybek Rakı 70’lik Fiyatı

Tüketicilerin en ama en çok tercih ettikleri rakı şişesi boyutu 70’lik boyut olmaktadır. Sarı Zeybek rakının 70’lik boyutu da üretilmektedir. Tadım notlarında oldukça iyi yorumlara rastlamak mümkündür. Bu nedenle kişiler fiyatını daha çok merak etmektedir. Fiyat konusunda bilgi verecek olursak güncel Sarı Zeybek Rakı 70’lik Fiyatı listesi şu şekildedir:

TürFiyat
70’lik Original1060 TL
70’lik Yaş Üzüm1150 TL
70’lik Meşe1150 TL

Ayrıca dilerseniz Yeni Rakı Müzeyyen Fiyat yazımızı da bağlantıdan görüntüleyebilirsiniz.

Efe Rakı Sarı Zeybek 100’lük Fiyatı

Sarı zeybek, tüketicilerin çok severek tükettiği, fiyat-performans ürünü olarak kabul edilmektedir. Fiyatları diğer rakı çeşitlerine oranla daha uygundur ve 600-1400 TL civarı arasında değişkenlik göstermektedir. Uygun olmasına rağmen sıklıkla tüketilen ve beğenilen bir rakı türü olmaktadır. Efe Rakı Sarı Zeybek 100’lük Fiyatı şu şekildedir:

  • 100’lük Yaş Üzüm : 1450 TL

Son olarak Sarı Zeybek Rakı 70’lik Fiyatı ile alakalı merak edilen soru ve cevaplar sizlerle:

Sarı Zeybek Rakı Fiyatı 2024 yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Ayrıca diğer fiyatları yazılarımızı da aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Bunun yanında bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın