Ana Sayfa » Fiyatları » Sierra Tekila Fiyat – 2023 – 35, 50 ve 70’lik Güncel Fiyatları!

Sierra Tekila Fiyat – 2023 – 35, 50 ve 70’lik Güncel Fiyatları!

Sierra Tekila Fiyat hakkında en doğru ve güncel bilgiler ile sizlerleyiz. Hepimiz biliyoruz ki Sierra Tekila ülkemizde oldukça sık tercih ediliyor. Bunun sebepleri arasında içiminin keyifli olması ve fiyatlarının uygun olmasından kaynaklanmaktadır. Ancak 2023 yılında gelen son zamlarla birlikte Sierra Tekila Fiyatları değişti. Endişelenmeyin bu yazımızdan güncel fiyatları öğrenebileceksiniz.

Sierra Tekila Fiyat🍺

Sierra Tekila Fiyat
Sierra Tekila Fiyat

İlk olarak Sierra Tekila tercih eden tüketiciler fiyatların sürekli değişmesi sebebiyle sürekli fiyat araştırması yapmaktadır. Bu yüzden Sierra Tekila Fiyatları hakkında en güncel bilgiye erişmek istemektedirler. Biz de sizlere Silver ürün için Sierra tekila 35, 50 ve 70‘lik şişelerin en güncel fiyatlarını derledik:

35’lik Sierra Silver Tekila Fiyatı225₺
50’lik Sierra Silver Tekila Fiyatı315₺
70’lik Sierra Silver Tekila Fiyatı425₺
100’lük Sierra Silver Tekila Fiyatı595₺
Sierra Tekila Fiyat

Ayrıca benzer bir yazımız olan Migros Rakı Fiyatları içeriğimize de bakabilirsiniz.

Sierra Tekila Fiyatları

Bazı kullanıcıların tercihi ise Sierra Tekila Gold oluyor. İçimi daha sert ve ekşimsi olan özellikle Gold ürünün sevenleri oldukça fazla. Durum böyle olunca da güncel Sierra Tekila Fiyatı oldukça araştırılıyor. Son zamların da dahil edildiği haliyle Gold ürün için Sierra Tekila Fiyatları:

 • 35’lik Sierra Gold Tekila Fiyatı: 250 TL
 • 50’lik Sierra Gold Tekila Fiyatı: 350 TL
 • 70’lik Sierra Gold Tekila Fiyatı: 480 TL
 • 100’lük Sierra Gold Tekila Fiyatı: 675 TL

1 Bardak Sierra Tekila Ne Kadar?

1 Bardak Sierra Tekila fiyatı; ortalama 60 – 150 TL arasında değişecektir. Bu değişiklik ise mekanın fiyat listesine göre belirlenmektedir. O yüzden net bir fiyat vermek yanıltıcı olacaktır. Ancak ortalama fiyatlar bu şekildedir. Siz yine de mekanın fiyat listesine göz atmayı unutmayın.

Sierra Tekila Yorum

Ülkemizde en fazla tercih edilen tekilalardan biri olan Sierra içimi kolay ve lezzetli bir içecektir. Bu yüzden çok fazla insan satın almaktadır. Alkol içmeyi her ne kadar tavsiye etmesek de maalesef birçok insan içmektedir. Eğer sizde Sierra içmeden önce yapılan yorumları merak ediyorsanız aşağıdaki yorumları okuyabilirsiniz. İşte Sierra Tekila Yorumları şu şekildedir:

 • Arkadaşlar gerçekten tadı çok güzel. Fakat yanında limon kullanmanızı tavsiye ederim.
 • Her hafta en az bir kere denerim. Çünkü içimi hem kolay hem de damakta harika tat bırakıyor.

Sierra Tequila Fiyat

Son gelen zamlardan sonra insanlar Sierra tekila’nın ne kadar olduğunu merak etmektedir. Çünkü her geçen gün fiyatlar değişmektedir. Bu yüzden takip etmek zordur. Migros’da satılan Sierra Tequila Fiyat 35’lik 250 TL’dir. Fakat tekellerde bu fiyat biraz daha artmaktadır.

Sierra Tekila Nasıl İçilir?

Tekila öncelikle güçlü alkoller arasındadır. İçimi kısmen zordur. Ancak Sierra tekila için durum tam olarak böyle değil. Çünkü bu marka Alman şarap üreticileri tarafından içimi kolay olsun diye yaratıldı. Bunun yanında sierra markalı tekilanın kendine has bir tadı ve hoş bir aroması olan bir içkidir. Peki Sierra Tekila Nasıl İçilir? hemen açıklayalım.

İlk olarak içiş şeklinden başlayalım. Tekile içiş dozu yavaş olan bir içkidir. Özellikle üst üste içmeniz pek tavsiye edilmez. İçmek için klasik tekila içme yöntemleri ile içebilirsiniz.

Bu yöntemlerin en bilinenleri ise Limon ve tuz kombinasyonuyla içmektir. Bunun dışında Sierra Gold tekilayı portakalı içine atıp üzerine az miktarda tarçın dökerek de tüketebilirsiniz. Bunun dışında tekila birçok kokteyl ile birlikte de kullanılabilmektedir.

Tekila Markaları

Tekila ismini Meksika’nın Jalisco eyaletinde bir kasabadan olan bir içkidir. Sık tüketimin aksine Meksika’da Shot yapılmaz ve yavaş yavaş tadı çıkarılarak içilir. Bir yudum tekiladan sonra domates suyundan içilerek tüketilir. Bunun yanında içimi Türkiye’de ise çok farklıdır. Belki de eğlence mekanlarının değişmez içkisidir. İşte Türkiye’de en çok bilinen ve tercih edilen tekila markaları:

 • Sierra
 • Olmeca
 • Pueblo Silver
 • Cenote
 • Patron
 • Don Julio
 • El Jimador
 • Jose Cuervo
 • Tres Magueyes

Özellikle Sierra Tekila Fiyatları ile alakalı birbirinden fazla merak edilen soru ve cevapları sizler için derledik:

Fiyatları kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederiz.

Ayrıca bizdekalmasın.com bağlantısı ile de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

5/5 - (3 Oy)
Yorum yapın