Ana Sayfa » Fiyatları » Sırbistan Sigara Fiyatları 2024 – Elektronik Sigara Fiyatları

Sırbistan Sigara Fiyatları 2024 – Elektronik Sigara Fiyatları

Sırbistan Sigara Fiyatları yazımız ile karşınızdayız. Her ne kadar içmesi zararlı olsa da sigara ülkemizde çok fazla tüketilmektedir. Bunun sebebi olarak ise her ne kadar dert veya stres söylense de maalesef sigara bağımlılık yapan bir tütün ürünüdür. Bu yüzden hiç denemediyseniz kesinlikle içmenizi tavsiye etmeyiz. Ülkemizde sigaralara gelen zamlardan sonra insanlar yurt dışındaki sigara fiyatlarını merak etmektedir. Bunun yanında dilerseniz fiyatları kategorimizden diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

Sırbistan’da Sigara Fiyatları 2024⭐

Sırbistan'da Sigara Fiyatları
Sırbistan’da Sigara Fiyatları

Sigara içmek sağlığınıza zarar verdiği gibi maddi olarak da çok büyük zararlar vermektedir. Örnek vermek gerekirse en ucuz sigarayı günde bir paket içen bir kişi ayda yaklaşık olarak 600-700 TL para harcamaktadır. Bu fiyat her ne kadar azmış gibi görünse de bazı insanlar için oldukça yüksek bir meblağdır. Eğer sizde Sırbistan’da Sigara Fiyatlarını merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. İşte o fiyatlar şu şekildedir:

 • Marloboro = 5.00€
 • Parliament = 4.50€
 • Switch = 4.00€
 • Winston = 3.75€
 • Pall Mall = 3.20€

Sırbistan Parliament Sigara Fiyatları

Her ne kadar küçükken ebeveynler çocuklarını sigara konusunda uyarsa da maalesef çevresel faktörlerden dolayı veya kendi isteğiyle sigara içmeye başlayabilirler. Yalnızca aileler değil, okulda öğretmenler bile her ne kadar ikaz etse de maalesef sigaraya bir kez başlayan kişiler bağımlı olabiliyor. Ülkemizde en pahalı sigara markası olan Parliamaent markasının Sırbistan’da fiyatı oldukça merak edilmektedir. Çok fazla merak edilen Sırbistan Parliament Sigara Fiyatları 4.50€‘dur.

Sırbistan’da Sigara Ne Kadar?

Özellikle insanların kalp-damar ve akciğer rahatsızlıklarında başrol kesinlikle sigaradır. Çünkü çok fazla zararı bulunmaktadır. Hatta doktora bu şikayetlerden dolayı gittiğinizde bile ilk sorulan soru sigara, alkol tüketiyor musunuz sorusudur. Bunun cevabı evet ise size bunlardan uzak durmanız gerektiğini söyleyeceklerdir. Sırbistan’da Sigara Ne Kadar? Sorusuna cevap vermek gerekirse ortalama olarak 3€‘dan başlamaktadır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Sırbistan Market Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Sırbistan’da Sigara Kaç Euro?

En zor terk edilen alışkanlıklardan biri şüphesiz sigaradır. Her ne kadar tedavi görseniz bile maalesef bırakamayabilirsiniz. Bunun için birçok yol vardır. Fakat herkes başarılı olamayabilir. Özellikle sigarayı bırakmak için sakız çiğnemek önerilmektedir. Bunun dışında ilaçlarla da bırakma gibi tedavi yöntemi vardır. Sırbistan’da sigaralar ortalama olarak 3€‘dan başlamaktadır. Böylece Sırbistan’da Sigara Kaç Euro? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Sırbistan Sigara Markaları

Sigara içen insanlar sadece ülkemizde değil dünya da da çok fazladır. Bırakılması her ne kadar zor olsa da sevdikleriniz ve kendi sağlığınız için kesinlikle bırakmanız gerekir. Çünkü sizleri akciğer kanseri yapabilir. Ayrıca hiç başlamamış olan insanlar kesinlikle bir kez olsun denemelidir. İşte Sırbistan Sigara Markaları şunlardır:

 • Marlboro
 • Parliament
 • Kent
 • Switch
 • Davidoff
 • Winston
 • Pall Mall
 • Ronhill
 • Sobranie

Sırbistan Elektronik Sigara Fiyatları

Ülkemizde sigara fiyatlarına gelen son zamlardan sonra insanlar sarma içmeye başlamışlardır. Daha ekonomik olarak gözüken sarmanın tadı tabi ki daha kötü ve daha zararlıdır. Bu yüzden bazı insanlar elektronik sigaraya başlamayı düşünmektedir. Karşılaştırma yapmak için Sırbistan Elektronik Sigara Fiyatlarını merak ediyorsanız 8-9 Euro arasında değişmektedir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Gürcistan Sigara Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com bağlantısı ile de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Son olarak Sırbistan Sigara Fiyatları yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederiz. Takipte kalın.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın