Ana Sayfa » Fiyatları » Gürcistan Sigara Fiyatları 2024 – Batum’da Sigara Ucuz Mu?

Gürcistan Sigara Fiyatları 2024 – Batum’da Sigara Ucuz Mu?

Gürcistan Sigara Fiyatları 2024 yazımız ile karşınızdayız. Hepimiz biliyoruz ki Gürcistan’da sigaralar oldukça uygun fiyatlıdır. Bu sebeple oraya giden vatandaşlarımız gerek free shop’tan gerekse de marketlerden uygun fiyata sigara almaktadırlar. Bu alınan ürünleri de ülkemize getirmektedirler. İnsanlar Gürcistan’dan sigara almadan önce Batum’da sigara kaç Lari? veya Gürcistan’da sigara kaç Lari? gibi soruları sürekli sormaktadır. En güncel ve doğru Gürcistan Sigara Fiyatlarını yazımızdan öğrenebilirsiniz. Bunun yanında dilerseniz fiyatları kategorimizden diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz.

Gürcistan Sigara Fiyatları 2024

Bilindiği üzere ülkemizde sigara fiyatları oldukça yüksektir. Bu sebeple vatandaşlar Gürcistan Sigara Fiyatları 2024 yılındaki ücretler hakkında bilgi edinmek istemektedirler. Hatta Gürcistan’a gidip karton karton sigara getirenler, sipariş alanlar ve oradaki fiyatları bilmek isteyenler mevcuttur. Şimdi sizlere en meşhur sigaraların fiyatlarını listeleyeceğiz:

 • Marlboro ve çeşitleri: 50 – 60 TL
 • Parliament ve çeşitleri: 45 – 55 TL
 • Muratti: 40 – 50 TL
 • West: 35 – 45 TL
 • Camel ve çeşitleri: 35 – 45 TL
 • Winston ve çeşitleri: 35 – 45 TL

İşte Gürcistan’daki tütün ürünü fiyatları bu şekildedir. Bunun yanında ürünlerin uzun veya kısa olması, rengi ve farklı versiyonlarında 4-5 TL’lik oynamalar olmaktadır.

Ayrıca buna benzer olarak Gürcistan’da Satılık Karavan Fiyatları yazımıza da göz atabilirsiniz.

Batum Sigara Fiyatları 2024 🚬

Batum Sigara Fiyatları
Batum Sigara Fiyatları

Sınır komşumuz olan Gürcistan’da bazı teknolojik cihazlar ve sigara alkol gibi ürünler ülkemize kıyasla daha ucuza satılmaktadır. Özellikle geçen sene yarı yarıya fark eden bu sigara fiyatları şimdi her ne kadar daha yakın olsa da yine de ucuzdur. Aradaki bu ucuzluk farkının olması çoklu alımlarda avantaj yaratmaktadır. Şimdi Batum Sigara Fiyatları 2024 yılındaki fiyatları sizlerle paylaşalım:

Sigara ÇeşidiFiyatı
Marlboro ve çeşitleri50 – 60 TL
Kent ve çeşitleri40 – 50 TL
Davidoff55 – 65 TL
Pall Mall35 – 45 TL
Parliament45 – 55 TL
Winston35 – 45 TL
Karelia Slims50 – 60 TL

Ayrıca buna benzer olarak Kıbrıs’ta Sigara Fiyatları yazımıza da göz atabilirsiniz.

Gürcistan Puro Fiyatları

Gürcistan Puro Fiyatları
Gürcistan Puro Fiyatları

Sınır komşumuz olan Gürcistan’da sigaraların haricinde 2024 yılında puro da uygun fiyata satılmaktadır. Aşağıda sizlere birbirinden farklı Gürcistan Puro Fiyatları hakkında bilgiler vereceğiz. Bu ürünler marketler ve çeşitli satan yerlerde farklılık gösterebilmektedir. Fakat ortalama bir fiyat vereceğimiz için aklınızda aşağı yukarı bir rakam oluşacaktır:

 • Villiger Puro: 25 TL – 35 TL
 • Villiger Puro (15 Adet Büyük) =350 TL – 450 TL
 • Toscano Toscanino = 40 TL – 50 TL
 • Toscano Toscanello = 60 TL – 70 TL

Bizim araştırdığımız üzere Gürcistan’da Puro Fiyatları bu şekildedir. Sizlerde ekstra bir fiyat bulabilirseniz aşağıda yorumlarda belirtebilirsiniz.

Gürcistan Karton Sigara Fiyatları 2024

Karton sigaralar paket sigaralara göre daha uygun maliyetlidir. Zaten sigaraların uygun maliyetli olduğu Gürcistan’da başka bir ülkeye götürecekseniz karton sigara almak oldukça mantıklıdır. Ancak Türkiye’ye getirecekseniz unutmayın ki karton sigara getirme sınırınız vardır. Gürcistan Karton Sigara Fiyatları 2024 incelediğimizde fiyatlar şöyledir.

Kent Switch Karton Sigara Fiyatı275 TL
Malboro Light Karton Sigara Fiyatı275 TL
Kısa Parliament Karton Sigara Fiyatı280 TL
Pall Mall Karton Sigara Fiyatı 334 TL
Camel Karton Sigara Fiyatı 216 TL
Davidoff Karton Sigara Fiyatı305 TL
Karelia Slims Karton Sigara Fiyatı196 TL
Winston Karton Sigara Fiyatı275 TL
West Karton Sigara Fiyatı118 TL
Gürcistan Karton Sigara Fiyatları 2024

Ayrıca buna benzer olarak Gürcistan Airpods Fiyatları yazımıza da göz atabilirsiniz.

Gürcistan Parliament Sigarası Fiyatı

Ülkemizde ve Gürcistan’da en fazla tüketilen markalardan birisi olan Parliament, son derece meşhur ve merak edilen markalar arasındadır. Tabi ülkemize kıyasla oldukça ucuz fiyatı da bu ürünü cazip kılmaktadır. Şimdi Gürcistan Parliament Sigarası Fiyatı hakkında sizlere bilgi verelim:

 • Parliament: 45 – 55 TL
 • Parliament Midnight Blue: 45 – 55 TL

Batum’da Sigara Kaç Lari?

Gürcistan’ın başkenti Batum’da sigara fiyatları en ucuz 27 TL’den başlamaktadır. Bu da 2.50 Gürcistan Larisi’ne denk gelmektedir. Bunun yanında Kısa Parliament Karton Sigara Fiyatı 280 TL’dir. Ayrıca dilerseniz sizde Gürcistan’dan en fazla 3 karton sigara getirebilirsiniz. Böylece Batum’da Sigara Kaç Lari? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Gürcistan Marlboro Fiyatları

Türkiye’de ve de dünyada en meşhur sigara markalarından olan Marlboro’da Gürcistan’ın vazgeçilmez tütün ürünleri arasında yerini almaktadır. Oldukça fazla çeşidi bulunan bu ürün için fiyatlar her ne kadar değişiklik gösterse de Güncel Gürcistan Marlboro Fiyatları aşağıdaki gibidir:

 • Marlboro Edge: 37 TL
 • Marlboro Edge Blue: 37 TL
 • Marlboro Edge Sky: 37 TL
 • Marlboro Touch Blue: 36 TL
 • Marlboro Touch Gray: 36 TL
 • Marlboro Touch White: 36 TL
 • Marlboro Red: 38 TL

Ayrıca buna benzer olarak Gürcistan Telefon Fiyatları yazımıza da göz atabilirsiniz.

Gürcistan Free Shop Sigara Fiyatları

Free Shop gümrüksüz satış mağazaları olarak bilinir. Ulusal vergilerden muaf olarak satılan ürünler bulunur. Özellikle sigaranın da vergilerinin ülkelerce oldukça yüksek olması sebebiyle Free Shoplar’da satılan sigaralar normal fiyatlara göre %50 daha ucuzdur. Siz de Gürcistan’dan diğer ülkelere seyahat ederken sigara ihtiyacınızı Free Shoplar’dan karşılayabilirsiniz.

Gürcistan Free Shop Sigara Fiyatları 2024 incelendiğinde genellikle havaalanları veya limanlarda giriş çıkışlarda bulunan bu free shoplarda ürünler her zaman daha uygun fiyattadırlar. Bu sebeple turistler veya vatandaşlarımız oradan izin verildiği kadar sigara almaktadırlar. Peki bu Gürcistan Free Shop Sigara Fiyatları nasıl? Gerçekten de uygun mu? Yakından bakalım:

Yukarıdaki listelerin aynıları olmakla beraber Gürcistan’da Free Shop Sigara Fiyatları “Lari” hesabına göre 24 TL ile 57 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Gürcistan Elektronik Sigara Fiyatları

Gürcistan, son yıllarda elektronik sigara kullanımının arttığı ülkelerden biridir. Bu nedenle Gürcistan’da çeşitli markaların elektronik sigara modelleri bulunmaktadır ve fiyatlar da markaya, modele ve satış noktasına göre değişebilmektedir. İşte bazı Gürcistan Elektronik Sigara Fiyatları için örnekler:

 1. Joyetech eGo AIO D22 XL: 150 GEL civarında
 2. Eleaf iStick Power Nano Kit: 200 GEL civarında
 3. Smok Stick V8 Baby Kit: 250-300 GEL arasında
 4. Aspire Pockex Pocket Aio Starter Set : 120 -150 GEL arasında
 5. Innokin Endura T18 II kit : 160-200 GEL arasında

Özetlemek gerekirse, Gürcistan’da elektronik sigara fiyatları farklı markalara, modellere ve satış noktalarına göre değişmektedir ancak genel olarak diğer ülkelere kıyasla daha uygun olduğu söylenebilir. 

Batum Sigara Fiyatları ile alakalı birbirinden fazla merak edilen soru ve cevapları sizler için derledik:

Ayrıca bizdekalmasin.com bağlantısı ile de ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Son olarak Gürcistan Sigara Fiyatları yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederiz. Takipte kalın.

5/5 - (2 Oy)
“Gürcistan Sigara Fiyatları 2024 – Batum’da Sigara Ucuz Mu?” üzerine bir yorum
Yorum yapın