Ana Sayfa » Fiyatları » Tayland Telefon Fiyatları 2023 – Tayland iPhone Fiyatı – Güncel!

Tayland Telefon Fiyatları 2023 – Tayland iPhone Fiyatı – Güncel!

Tayland Telefon Fiyatları adlı yazımız ile sizlerle birlikteyiz. Birçok insan tarafından tatil ülkesi olarak bilinen Tayland için teknoloji fiyatlarının nasıl olduğu hakkında bilgiler vereceğiz. Ekonomiden dolayı insanlar başka bir ülkeye tatile veya herhangi bir sebeple ziyarete gittiğinde Tayland’dan telefon getirmek maliyetli olur mu gibi soruların cevabını aramaktadırlar. Bu nedenle güncel fiyatlar ile birlikte Tayland gibi bir ülkede yerliler hangi telefonları kullanıyor ve telefon satış fiyatları hakkında bilgileri sizler için derledik. Aynı zamanda diğer Fiyatları kategorisindeki yazılarımıza da bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Tayland iPhone Fiyatları 

Tayland iPhone Fiyatları 
Tayland iPhone Fiyatları 

Ülke tam anlamıyla turizm cenneti olarak bilinmektedir. Bu nedenle ülkeye gelen turistler Tayland üzerinde teknolojik fiyat araştırmasına da girmektedir. Özellikle tüm dünyada ünlü olan iPhone fiyatları da fazlaca ilgi görmektedir. Fakat yerliler bu fiyatlardan yararlanmakta zorlanmaktadır. Bu nedenle iPhone 7 kullanımı ülke içerisinde oldukça fazladır.

iPhone 7 Tayland Fiyatı

Yerlilerin oldukça sık kullanmış olduğu iPhone 7 modeli çok fazla satışa sunulmaktadır.

 • iPhone 7 Modelinin Fiyatı: 5314 Tayland Bahtı

Tayland iPhone 11 Fiyatları

Bilindiği üzere tüm dünya üzerinde 11 modeli oldukça fazla satılmıştır. Aynı zamanda aktif olarak da kullanılmaktadır. Bu durum sayesinde Tayland üzerinde de satışlar turistler için ve yerliler için gerçekleştiriliyor.

 • Mağazalarda iPhone 11 Pro Max Fiyatları: 20,000 Tayland Bahtı

iPhone 12 Tayland Fiyatları

Son modellere örnek olarak iPhone 12 de turistler tarafından oldukça ilgi görüyor. Bu nedenle ünlü teknoloji markaları dahil yerel marketlerde de iPhone 12 ‘ye kolayca ulaşabilirsiniz.

 • Ülke içerisinde iPhone 12 Fiyatı: 26,000 Tayland Bahtı

Tayland iPhone 13 Fiyatları

Tüm dünya tarafından 14 ile arasında fark görülmeyen iPhone 13 fiyatlarını da sizler için derledik.

 • iPhone 13 Fiyatı: 29,900 Tayland Bahtı

Tayland iPhone 14 Fiyatları

Son modeller de turist cenneti Tayland üzerinde çok fazla aranmaktadır. Popüler şehirler içerisinde teknolojik marketlerde satılmaktadır. Bu sayede kolaylıkla iPhone 14 modelini bulabilirsiniz.

 • Teknoloji mağazalarında iPhone 14 Fiyatı: 41,900 Tayland Bahtı

Tayland Samsung Telefon Fiyatları 

Ülkede bir çok telefon markasının satışı olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle rekabet olarak da fazla bir rekabet vardır. Aynı Apple markasının satışlarının olduğu gibi teknolojik marketlerde Samsung marka telefonları da görebilmeniz mümkündür. Aynı zamanda fiyatları kontrol ederek kendi ülkenizde satılan Samsung marka telefondan daha ucuza bulabilirsiniz.

 1. Samsung Galaxy S24 Fiyatı 30,000 Tayland Bahtı
 2. Samsung Galaxy Zero Fiyatı 33,000 Tayland Bahtı
 3. Samsung Galaxy Z Flip 5 Fiyatı 49,000 Tayland Bahtı

Tayland Telefon Siteleri

Elektronik ürünleri aynı zamanda internet sayfaları üzerinden de alabilmektesiniz. Güvenilirlik konusunda herhangi bir garanti sağlayamadığımız gibi teknoloji olarak Tayland üzerinde de internetten satışlar mevcuttur. Aşağıda da Tayland üzerinde telefon satan birkaç siteyi sizler ile paylaştık.

 • thaimobilecenter
 • thailand.mymobilemarket
 • mobileinto

Aynı zamanda bu yazımıza benzer olan Romanya Telefon Fiyatları yazımızı da bağlantıdan inceleyebilirsiniz.

Tayland Ucuz Mu?

Tayland baktığımız zaman mükemmel bir tatil yeri diyebiliriz. Tatil yeri olmakla beraber ülkede yiyecek, elektronik ve konaklama gibi seçeneklerin de çok ucuza satıldığını görebiliriz. Siz de ucuz bir tatile ihtiyacınız varsa Tayland’ı tercih etmenizi tavsiye ederiz. Aynı zamanda Tayland üzerinde gezilecek çok güzel doğa ile iç içe bir tatil yaşayabilirsiniz.

Ayrıca diğer Fiyatları kategorisindeki yazılar için aşağıdan dilediğiniz konuları inceleyebilirsiniz.

Tayland Telefon Fiyatları adlı yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Aynı zamanda ana sayfamız olan bizdekalmasin.com adresinden de diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Takip etmeyi unutmayın.

4.7/5 - (4 Oy)
Yorum yapın