Ana Sayfa » Fiyatları » Almanya Airpods Fiyatları 2023 – Almanya’da Airpods Ucuz Mu?

Almanya Airpods Fiyatları 2023 – Almanya’da Airpods Ucuz Mu?

Almanya Airpods Fiyatları 2023 yazımız ile karşınızdayız. Ülkemizdeki hemen hemen her ürünün fiyatları günden güne artmaktadır. Hal böyleyken de diğer ülkelerdeki bilgisayar, telefon ve Airpods gibi teknolojik cihazların fiyatlarını yakından takip ediyoruz. Sizlere yazımızda Almanyada airpods fiyatları hakkında bilgi vereceğiz:

Almanya Airpods Fiyatları 2023 🎧

Hepimizin de bildiği üzere son zamanlarda airpods fiyatları çok yükselmiş durumdadır. Bu durumda insanlar da farklı ülkelerden daha uygun fiyatlara bu tür teknolojik aletleri getirmenin bir yolunu arıyorlar. Almanya Airpods Fiyatları 2023 yılında da ülkemize nazaran oldukça uygundur ve aşağıdaki gibidir. Bunun yanında Airpods ürünlerini kullanmanız için Almanya’daki iPhone fiyatlarına da bakabilirsiniz. İlgili yazıya gitmek için Almanya Telefon Fiyatları bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Airpods ModeliFiyatı (€)
AirPods 2. Nesil159 €
AirPods 3. Nesil209 €
AirPods Pro 2. Nesil299 €
AirPods Max629 €
Almanya Airpods Fiyatları

Almanyada Airpods Fiyatı

Ülkemizde elektronik ürünlerin fiyatları arttığı gibi Airpods kulaklıkların da fiyatları artıyor. Hal böyle olunca insanlar yurt dışındaki teknolojik aletlerin fiyatlarını merak ediyor. Yukarıdaki tabloda da bahsettiğimiz gibi Almanyada Airpods Fiyatı hakkındaki detaylı araştırmamız sonucunda güncel fiyatlar görüldüğü gibidir.

En popüler Airpods kulaklı hangisidir diye soracak olursanız eğer, gürültülü bir ortamda bulunuyorsanız ve kulaklık taktığınızda gürültüden dolayı herhangi bir şey duyamıyorsanız Airpods Pro kulaklık tam size göre olacaktır. Airpod Pro 2. nesil fiyatı da 299 Euro’dur.

Bunun yanında Almanya Telefon Fiyatları ile alakalı yazımıza da göz gezdirebilirsiniz.

Almanyada Airpods Ne Kadar? ⭐

Almanyada Airpods Ne Kadar
Almanyada Airpods Ne Kadar?

Airpods ürünleri de tıpkı dizüstü bilgisayarlar ve telefonlar gibi pahalı olmuşlardır. Pahalılığın sebebi daha ergonomik olması ve de benzer özellikteki ürünlerin daha ufak ve maliyetli üretilmesinden kaynaklıdır. Bunun yanında Almanyada Airpods Ne Kadar? sorusu sıkça sorulmaktadır. Bunun sebebi ise ülkemizden daha da uygun olduğundan dolayı yurtdışından getirtmeyi insanlar daha çok tercih etmektedir.

Airpods Almanya fiyatı konusunda tek bir fiyat vermek mümkün değildir. Çünkü bir çok versiyonu vardır. Ancak en popüler Airpods modellerinin sıfır fiyatlarını ve ikinci el fiyatlarını sizler için paylaşalım.

  • Airpods 2. Nesil sıfır ürün için 159 Euro olmaktadır.
  • AirPods (3. Nesil) Lightning Ladecase ile birlikte 209 Euro.
  • AirPods (3. Nesil) MagSafe Ladecase ile birlikte 219 Euro.

Bunun yanında Gürcistan Telefon Fiyatları ile alakalı yazımıza da göz gezdirebilirsiniz.

Airpods Pro Almanya Fiyatı

Apple markasının ürettiği popüler bir ürün olan Airpods Pro, genellikle en çok kullanılan airpods ürünüdür. Türkiye’deki fiyatların sürekli pahalanması sebebiyle vatandaşlar diğer ülkelerdeki ürünlerin fiyatlarını merak ediyorlar. Hal böyle olunca biz de Airpods Pro Almanya Fiyatı hakkında fiyat araştırması yaptık.

  • Airpods Pro Almanya Fiyatı (2. Nesil) 299 Euro şeklindedir.

Airpods 2 Almanya Fiyatı

Apple markasının şuan resmi sitesinde satışta olan kulaklıklar arasındaki en ekonomik ürün olarak adını korumaktadır. Sürekli bir üst modeli çıkan Airpods kulaklıkların teknolojisi de sürekli gelişmektedir. Kısacası Airpods 2 Almanya Fiyatı ise 159 Euro şeklindedir.

Almanya Apple Kulaklık Fiyatları

Bluetooth kulaklıklar artık hayatımızın bir parçası olmaya başladı. Apple markasının bu ürünleri gerçekten kaliteli olduğu için insanlar tarafından beğeniliyor. Fakat ülkemizdeki fiyat artışlarından dolayı bu kulaklıkların yurt dışındaki fiyatları konusunda insanlar merak ediyor. Biz de sizlere Almanya Apple Kulaklık Fiyatları hakkında bilgiler verelim.

AirPods Max ürünü son çıkan modellerden birisidir. Bu kulaklığın diğer kulaklıklardan farkı ise kulaç içi değil kulak üstü kulaklık olmasıdır. Tabi ki gelişen teknoloji ile beraber daha da kaliteli bir hal alıyor. Almanya’da AirPods Max fiyatı 629 Euro şeklindedir.

Son olarak Almanya Airpods Fiyatları ile alakalı merak edilen soru ve cevapları sizler için derledik, aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Ayrıca diğer fiyatları ile alakalı içeriklerimize de aşağıdan erişebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamıza ulaşabilirsiniz.

5/5 - (2 Oy)
Yorum yapın