Ana Sayfa » Fiyatları » THY Hisse Hedef Fiyat 2024 – THYAO Hisse Senedi Yorumları

THY Hisse Hedef Fiyat 2024 – THYAO Hisse Senedi Yorumları

THY Hisse Hedef Fiyat 2024 ve THYAO Hisse Senedi Yorumları yazımız ile karşınızdayız. Bu yazımızda ülkemizin en büyük değerlerinden birisi olan Türk Hava Yolları’nın yani THYAO’nun hedef fiyatı, temettü tahmini, bedelsiz verilme zamanını ve diğer bilgilerini paylaşacağız. Ayrıca sitemizde bulunan diğer hisse senedi ve emtia fiyatları hakkında da bilgi sahibi olmak istiyorsanız sitemizi inceleyebilirsiniz.

THY Hisse Hedef Fiyat 2024

Geçmişini incelediğimiz zaman 2017 yılından bu yana zaman zaman azalsa da artış göstermiştir. Özellikle de 2020 yılından sonra ciddi bir ivme kazanmıştır. 10-15 TL bandından 100 TL’nin üzerine çıkmıştır. Önce THY Hisse Hedef Fiyat 2023 yılında oldukça iyi bir artış sağlamıştır. Fakat asıl merak edilen THY Hisse Hedef Fiyat 2024 yılında çok daha iyi yerlere geleceği öngörülmüştür. Ve de 460-490 TL civarında olacağı tahmin edilmektedir.

THY Bedelsiz 2024 Ne Zaman Verecek?

THY Bedelsiz
THY Bedelsiz

2013 yılında inanılmaz bir bedelsiz sermaye artışı ile 180 milyondan 1.3 milyar liraya yükseliş göstermiştir. Bu gibi bir durum günümüze kadar bir daha olmamıştır. Fakat bu olmayacağı anlamı taşımamaktadır. 1997 yılından günümüze doğru baktığımızda sağlam bedelsiz oranları görmekteyiz.

Ayrıca dilerseniz Asuzu Hedef Fiyat yazımızı da inceleyebilirsiniz.

THY Hisse Temettü 2024 Tahmini

THY Hisse Temettü Tahmini
THY Hisse Temettü Tahmini

Büyük firmaların temettü yani kardan pay vermeleri çok karlı ve de sürekli uygulanan bir stratejidir. Türk Hava Yolları gibi inanılmaz büyük ve güçlü firmalar da son derece paylaşımcılardır. Hal böyleyken THY Hisse Temettü 2024 Tahmini mayıs ayı civarında olabilir.

Temettüsüz İşlem TarihiTemettüÖdeme TarihiT. Getirisi
30.05.20130,1403.06.20131,64%
21.05.20090,5625.05.20096,26%

Ayrıca dilerseniz Toaso Hedef Fiyat yazımızı da inceleyebilirsiniz.

THY Hisse Yorumları Son Dakika (Uzman Yorumları)

En çok konuşulan hisseler arasında olan ve adını özellikle şu son 1 yıldaki artışı ile altın harflerle yazdıran THYAO için yorumlar ile karşınızdayız. Ayrıca THY Hisse Yorumları Son Dakika olarak sizlere aktaracağımız görüşler oldukça yetkin insanlar tarafından yapılmıştır.

  • THY ülkemizin en büyük değerlerindendir. Sadece Türkiye’de değil tüm dünyada etkisini görebilirsiniz. Yatırım yapmak için mantıklı bir hisse.
  • Son derece etkili olduğunu söylememiz gerekmektedir. Çünkü hem teknik taraf hem de işletme olarak bakıldığında hem yenilikçi hem de uzun vade için karlı bir alternatiftir.

Ayrıca dilerseniz Ereğli Hedef Fiyat yazımızı da inceleyebilirsiniz.

THY Hissesi Uzun Vadede Ne Olur?

Bazen bir yatırım yaparken vadesine göre hareket etmek en doğru olandır. Alıp günler içerisinde veya 1-2 haftada satacaksanız bu kısa vade olur. Fakat 3-4 ay gibi bir süre tutmayı amaçlıyorsanız bu da orta vade olarak adlandırılmaktadır. Fakat sizler THY Hissesi Uzun Vadede Ne Olur? Derseniz de 460 TL bandını aşacağını bazı uzmanlarımız dile getirmektedir. Riskli bir piyasa olduğu için temkinli olmakta fayda vardır.

Bunun yanında THY Bedelsiz 2024 ile alakalı merak edilen ve akıllardaki soruları sizler için yanıtladık:

Feragatname: Yazımız içerisinde geçen herhangi bir terim yatırım tavsiyesi içermemektedir. Özellikle bu tarz işlemleri yaparken çok dikkatli olmalısınız. Bizdekalmasin.com herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

THY Hedef Fiyat 2024 yazımızın sonuna geldik. Yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederiz.

Dilerseniz aşağıdan diğer fiyatları kategorimizdeki yazıları da inceleyebilirsiniz:

Ayrıca bizdekalmasin.com adresi aracılığıyla ana sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın