Ana Sayfa » Fiyatları » Talisker Viski Fiyatları 2024 – Talisker Skye Fiyatları

Talisker Viski Fiyatları 2024 – Talisker Skye Fiyatları

Talisker Viski Fiyatları yazımız ile karşınızdayız. Hemen hemen her insan içtiği alkolün içerisindeki alkol miktarını aroma çeşitlerini vb. özelliklerini merak etmektedir. Talisker marka viski de çok merak edilen özelliklere sahip bir viskidir. Özellikle içildiği zaman insanın burnunda ve genizinde hafif bir yanma bırakmaktadır.

İçerisinde birçok farklı aroma bulunmaktadır. Bu yüzden birçok insanın hoşuna bu durum gitmemektedir. Yazımız içerisinde sizlere Talısker viski fiyatlarından bahsedeceğiz. Ayrıca bunun gibi çeşitli alkol fiyatları için bağlantıya tıklayarak diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Talisker Viski Fiyatları 2024 Güncel 🥃

Talisker Viski Fiyatları Güncel
Talisker Viski Fiyatları Güncel

Özellikle Talisker, tek bir malt olarak o kadar değerlidir ki, adı sadece viski tutkunları arasında bilinen o damıtma tesislerinden biri değil, bunun yerine büyük Glenfiddich ve Glenlivet çiftinden sonra sıradan viski içenlerin bildiği bir avuç içkiden biridir. Sebebin bir kısmı Talisker’in viskilerinin kalitesinde yatmaktadır, ancak bir kısmı da Talisker’in efsanevi Skye Adası’nda bulunan tek içki fabrikası olmasından kaynaklanmaktadır. İşte Talisker viski fiyatı şu şekildedir:

 • 70’lik Talisker Storm Viski Fiyatı = 2000 TL
 • Talisker Port Ruighe Port Finish = 1950 TL
 • Talisker 2011 Distillers Edition = 2150 TL
 • Talisker 2024 Viski Fiyat = 3500 TL
 • Talisker 25 Year Old = 8450 TL

Talısker Viski Fiyat 🌟

Talisker, üzeri folyo ve mantar tıpa ile doldurulmuş şeffaf bir cam şişede ve Skye Adası haritasıyla mürekkeplenmiş klasik etiketle gelir. Viski %46 abv’de değil, %45.8’de şişelenir. Bardakta, bu tek malt elma suyunun parlak, derin altın rengine sahiptir. Burun, hoş kokulu, yağlı, dumanlı, baharatlı bir viski kokusu için bir klasik, pratikte referans noktasıdır. Yeşil elma ve deniz spreyi kokuları biraz karmaşıklık katar ve bardağı her yudumladığınızda koklamanız için bir şeyler verir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Grants Viski Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz. İşte Talısker Viski Fiyat şu şekildedir:

 • Talisker Viski Fiyat = 11000 TL
 • Talisker 10 Year Old Dry Bag Gift Set = 2220 TL
 • Talisker Skye Viski Fiyat = 1760 TL

Talisker Skye Fiyat

Kokladığınız anda içinizi ısıtacak keskin bir alkol kokusuna sahiptir. Ada etkisini tuz, yosun ve istiridye notalarıyla hissediyoruz. Portakal ile hafif tatlı, ardından yoğun meşe. Dolgun ve yağlı doku. Alkolün burundaki etkisi damakta azalır ve daha dengeli bir düzeye ulaşır. Doğrudan dumanlı ve tuzlu aromalar, ardından meşe ve karabiber aldım. Karamel ve yanmış esmer şeker ile tatlılık. Ağızda hafif metalik bir tat hissetmek mümkündür. İşte Talisker Skye Fiyat şu şekildedir:

 • Talisker Skye Fiyat = 1760 TL

Talisker Viski 10 yıllık Fiyat

Talisker viski genellikle sek içilmesi tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise viskinin tadını ve kokusunu net bir şekilde hissedebilmek için yalnızca buz ile tüketilmesi gerekmektedir. Tabi ki bu damak zevkinize göre yanınızda bir şeyler yemenize engel değildir. İsterseniz yanında füme peynir veya füme deniz pastırmasıyla da tüketebilirsiniz. İşte Talisker Viski 10 yıllık Fiyat şu şekildedir:

 • 70’lik 10 yıllık Talisker Fiyatı = 2200 TL

Talisker Dark Storm Fiyat

Viski sevenler için çok iyi bir tercih olan Talisker Dark Storm İrlanda ve İskoçya’da yaşam suyu anlamına gelmektedir. Ülkemizde çok fazla tercih edilmese de deneyenlerin hoşuna giden Talisker Dark Storm Fiyat 3250 TL‘dir. Sek içilebildiği gibi yanında da buz veya başka içecekle de tüketebilirsiniz.

Talisker Single Malt Fiyat

Sert bir tada sahip olan Talisker Single Malt ülkemizde popülerliği oldukça az olan bir viskidir. Özellikle tadını tam almak için sek içmeniz gerekir. Fakat yanında bir şey tüketmek istiyorsanız buz tercih edebilirsiniz. Çünkü tadını bozmadan beraber tüketebilirsiniz. Ülkemizde az satılan Talisker Single Malt Fiyat 2100 TL‘dir.

Talisker 18 Fiyat

İlk içildiği zaman boğazda hafif bir yanma bırakan Talisker yanında daha çok füme peynir ve füme deniz pastırması ile tercih edilmektedir. İçerisindeki alkol oranı yüksek olduğu için sizi kısa sürede sarhoş edebilir. Bu yüzden çok fazla içmemenizi tavsiye ederiz. Çok fazla merak edilen Talisker 18 Fiyat 4200 TL‘dir.

Talisker 10 Yıllık Fiyat

Talisker, İskoçya’nın Skye adasında yer alan bir viski destillerisinden üretilen bir viskidir. Genellikle Talisker viskileri kavrulmuş undan, tuzlu deniz kokularından ve ağaç notalarından oluşan bir profil sunar. Viskinin tat ve aroma özellikleri, malzemelerinin seçimi ve destilasyon süreci ile doğal olarak ortaya çıkar. Talisker viskisi, tat severler arasında oldukça popüler bir viskidir ve sıcak ve kıvrımlı bir içki olarak tanımlanır. Sık sık sorulan Talisker 10 Yıllık Fiyat 2200 TL‘dir.

Talisker 25 Fiyat

Talisker viski, dünya çapında birçok alkollü içki satış noktasında bulunur. Fakat bulunabildiği yerler farklı ülkeler ve bölgelerde farklılık gösterebilir. Bunun dışında Talisker viski, özel alkollü içki mağazaları, marketler ve online e-ticaret siteleri gibi farklı satış noktalarında bulunabilir. Ayrıca, restoranlar, barlar ve publar gibi içki servisi yapan mekanlar da Talisker viskisi sunmaktadır. En iyi Talisker viskisi satın alabileceğiniz yer, size en yakın olan alkollü içki satış noktası veya en iyi fiyat ve kalite oranına sahip olan satış noktası olur. İşte severek tüketilen Talisker 25 Fiyat 20.500 TL‘dir.

Talisker Viski 70’lik Fiyat

Talisker viskisinin tat profili, baharatlı ve tuzlu notaların yanı sıra ağaç ve kavrulmuş undan oluşan bir yapıya sahiptir. Genellikle undan, deniz tuzlu notalarından ve ağaç notalarından oluşan bir profil sunar. Talisker viskilerinin tatları, destilasyon süreci ve malzemelerinin seçimi tarafından belirlenir ve viskinin kalitesi ve tat profili, yerel çevre faktörleri ve depolama koşulları gibi birçok faktör tarafından etkilenebilir. Viskinin tadı, kişisel zevklere ve tercihlere göre farklı olabilir, ancak genellikle Talisker viskisi, tatseverler arasında kaliteli bir viski olarak kabul edilir. Son zamanlarda çok fazla merak edilen Talisker Viski 70’lik Fiyat 2200 TL‘dir.

Talisker Viski Çeşitleri

Özellikle İrlanda ve İskoçya dillerinde yaşam suyu anlamına gelmektedir. Çünkü bu gibi ülkelerde viski üretimi yaygın olduğundan dolayı insanlar bu şekilde betimleme yapmaktadır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Hıbıkı Viski Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz. İşte Talisker Viski Çeşitleri şunlardır:

 • Talisker 8 Special Release
 • Talisker 43 Xpedition Oak
 • Talisker 25 Cask Strength
 • Talisker Skye
 • Talisker Port Ruighe
 • Talisker 10 Year
 • Talisker Dark Storm

Ayrıca bizdekalmasin.com bağlantısından da ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Fiyatları kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Talisker Viski Fiyatları yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederiz.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın