Ana Sayfa » Fiyatları » Uğur Okulları Fiyat 2024 – Yıllık Ücretler

Uğur Okulları Fiyat 2024 – Yıllık Ücretler

Uğur Okulları Fiyat 2024 en merak edilen konulardan biridir. Çünkü 2024 yılının ocak zammı ile birlikte özel okullarda bu zamdan nasibini alanlar arasında oldu. Dolayısıyla Uğur okullarının yeni fiyatları en merak edilen konular arasındadır. Yazımız içerisinde sizlere bu fiyatlardan bahsedeceğiz. Ayrıca diğer okulların fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız da kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Uğur Okulları Fiyat Listesi 2024🟢

Fiyatları belirtmeden önce hemen Uğur okulları hakkında kısaca siz değerli okuyucularımıza bilgi vermek istiyoruz. Uğur okulları fiyat 2024 oranlarının yükselmesinin yanı sıra alanda kaliteli ve tecrübeli öğretmenleriyle 49 yıl önce kurulan okullar arasındadır. STEM ve erken STEM metot kodlarıyla insanların aklında yer eden Uğur okulları, Anaokulundan Lise bölümüne kadar faaliyet gösteren, alanında uzman öğretmen kadrosuyla dikkat çeken okuldur. İşte Uğur Okulları Fiyat Listesi 2024 şu şekildedir:

SınıflarFiyatlar
Lise Hazırlık 🔴344.000 TL
9. Sınıf 🟡335.000 TL
10. Sınıf 🟣335.000 TL
11. Sınıf 🟠336.000 TL
12. Sınıf 🟤336.000 TL

Uğur Okulları Yıllık Ücret🔵

Uğur Okulları Yıllık Ücret
Uğur Okulları Yıllık Ücret

Ülkemizde önemli özel okullardan biri olan Uğur okullarında yabancı dil çok önemlidir. Bu yüzden 5. sınıftan itibaren öğrencilere yoğun bir şekilde İngilizce eğitimi verilmektedir. Bu eğitim lise sonuna kadar devam edecektir. Böylece okullarından mezun olan öğrenciler İngilizceyi ana dili gibi konuşuyor olacaktır. Ortalama olarak Uğur Okulları Yıllık Ücret lisede 332.000 TL ile 342.000 TL arasında değişmektedir.

Uğur Okulları Fiyatları 2023-2024

Devlet okullarına göre daha fazla imkanı olan özel okullarda laboratuvar, spor tesisleri başta olmak üzere birçok imkan bulunmaktadır. Özellikle son zamanlarda çoğu ebeveyn çocuklarını özel okula göndermek istemektedir. Fakat hangisinin daha uygun olduğunu öğrenmek için araştırma yapmaktadırlar. Oldukça popüler olan Uğur Okulları Fiyatları 2023-2024 330.000 TL‘den başlamaktadır.

Uğur Okulları Lise Fiyat

Ortaokuldan liseye geçecek öğrenciler için Uğur Okulları Lise Fiyatları her sınıf için hemen hemen aynıdır. 9. 10. 11. ve 12. sınıflardaki fiyatlar birbirine çok yakındır. Yemekle beraber bu fiyatlar en fazla bin TL oynamaktadır. Yalnız lise hazırlık diğer sınıflara göre daha pahalıdır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Vesikalık Fotoğraf Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz. İşte fiyatlar şu şekildedir:

 • Lise hazırlık KDV ve yemek ücreti dahil 344 bin TL
 • Lise 9. Sınıf KDV ve yemek ücreti dahil 335 TL
 • Lise 10. Sınıf KDV ve yemek ücreti dahil 335 bin TL
 • Lise 11. Sınıf KDV ve yemek ücreti ve sınav-bilişim ücreti dahil 336 bin TL
 • Lise 12. Sınıf KDV ve yemek ücreti dahil 336 bin TL

Uğur Okulları Kimin?

Uğur Okulları Kimin? Bu kadar günümüzde en çok adını duyuran Uğur Okulları hakkında merak edilen konular arasında kurucusu kimin olduğudur. Çok fazla sevilen Uğur Okullarının kurucusu Enver Yücel’dir. Enver Yücel’in, İstanbul Laleli’de açtığı 3 odalı Uğur Dershanesi Türkiye’nin 52 ilinde 112 okul ve 127 kurs merkezine dönüştü.

Türkiye sınırlarını aşan Enver Yücel bugün dünyada 4 kıtada, 9 ülkede, 6 üniversitesi, 6 dil okulu ve tüm kademelerde eğitim veren okulları bulunan BAU Global Eğitim Ağı’nın Başkanıdır. Başarılı çalışmalarıyla öne çıkan Enver Yücel 2019 yılında Birleşmiş Milletler tarafından “Birleşmiş Milletler Eğitim ve Araştırma Enstitüsü Uluslararası Eğitim Merkezi Türkiye Başkanı” olarak onurlandırıldı.

Uğur Okulları Yorumları

Uğur Okulları Yorumları insanların baktığı ve tercih etmek için önemli kara mekanizması olarak başvurduğu yöntemlerden biridir. Bu konuda Uğur okullarının yorumları incelendiğinde her bakımdan olumlu ve güzel sonuçlarla karşılaşacaksınız. İnsanların beklentilerini karşılayan ve en önemlisi öğrencilerle bireysel olarak ilgilenen okullar arasındadır. Dolayısıyla sizde kaliteli eğitim almak istiyorsanız Uğur okullarını tercih edebilirsiniz.

Spordan, sanata, eğitimden aktivitelere kadar her şeyin tek bir okulda toplandığı Uğur okulları öğrencileri ve veliler memnun etmeye devam etmektedir. İnsanların en çok merak ettiği konuya gelecek olursak; Uğur okulları fiyatları hiçbir yerde yer almamaktadır. Bu anlamda sadece 2024 yılın ocak ayı zammı ile ilgili Uğur okullarının da nasibi aldığı ve öğrenime %100 zam yapıldığı bilinmektedir.

Uğur Okulları Bursluluk Sınavları

Uğur Okulları Bursluluk Sınavları 2024 yılının zammı ile en çok araştırılan konulardan biri olmuştur. Her şeye gelen zam ile birlikte Uğur okulları da bu zamdan nasibi alan okullardan biri olmuştur. Bu yüzden Uğur okullarının bursluluk sınavları hakkında bilgi vermek ve siz değerli okuyucuları bu konuda aydınlatmak istiyoruz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Amerika Starbucks Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Genellikle yıl sonu kendi web sitesinden bursluluk sınavı ile bilgi veren Uğur okulları, her yıl sınav yapmaya devam ediyor. Her sınıftan başarılı öğrencilerin içerisinden belirli sayıda kişiler alıyor. Sınavı kazanamayan öğrenciler burs alamıyor. Bu anlamda Uğur okullarının belirlediği ve Bursluluk Sınavı hakkında bilgileri paylaşmaktadır.

 • Seçilmiş olan sınıf / seans / sınav bilgilendirmesi tercihe göre SMS (‘SMS ile bilgilendirilmek istiyorum’ seçeneği işaretlenmelidir.) ile veli ve öğrenciye Uğur Okulları tarafından yapılır.
 • Ayrıca Mail adresini sisteme giren öğrenci ve veliye “Sınava Giriş Belgesi” mail olarak da gönderilir.
 • Kayıt formu tamamlandığında çıkan “Sınava Giriş Belgesi” öğrenci tarafından indirilir ve çıktısı alınır.
 • Bununla birlikte Uğur Okullarından sınava başvuran öğrencilerden TC kimlik numarası ve iletişim bilgileri istenir. 

Uğur Okulları Fiyat yazımızın sonuna geldik. Yazımızı okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederiz.

Dilerseniz aşağıdan diğer fiyatları kategorimizdeki yazıları da inceleyebilirsiniz:

Ayrıca bizdekalmasin.com adresi aracılığıyla ana sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

1/5 - (1 Oy)
“Uğur Okulları Fiyat 2024 – Yıllık Ücretler” üzerine bir yorum
 1. Veliler lütfen okulların o yıl kaç öğrenciyi hangi okulları kazandırarak mezun ettiğini, iyi okulları kazanan çocukların gerçekten kendi okulundan mı eğitim alarak kazandığını, okuldan mezun olan çocukların girdikleri sınavların (mebe bağlı) ortalama puanını araştırarak karar verin. Tuzla civarında mı oturuyorsunuz? Paranız mı fazla? Her yıl sınıfta en kotu öğrenci bile teşekkur mu alsın beklentisindesiniz.? Çocuğum özel okulda diyerek çevrenize havamı atmak istiyorsunuz? Müjde o zaman Tuzla Uğur Okullarına gönderin o zaman.

  Cevapla
Yorum yapın