Ana Sayfa » Fiyatları » Vesikalık Fotoğraf Fiyatları 2023 – 4 Adet Ne Kadar? – Güncel!

Vesikalık Fotoğraf Fiyatları 2023 – 4 Adet Ne Kadar? – Güncel!

Vesikalık Fotoğraf Fiyatları 2023 ve 4 Adet Vesikalık Fotoğraf Ne Kadar? yazımız ile sizlerleyiz. Hemen hemen her sokakta ve mahallede fotoğrafçılar bulunmaktadır. Vesikalık fotoğraflar ise her resmi kurumda, şirket açmada, çeşitli kayıt hallerinde sizden istenmektedir. Hâl böyleyken merak edilen noktalardan biri de Vesikalık Fotoğraf Fiyatlarıdır. Şimdi sizlere yazımızda Vesikalık Fotoğraf Çoğaltma Ücreti, Vesikalık Fotoğraf Ne Kadar? gibi tüm sorulara yazımızda yanıt verdik. Bunun yanında farklı ürün fiyatlarını kategorimizin bağlantısından inceleyebilirsiniz.

Vesikalık Fotoğraf Fiyatları 2023

Vesikalık Fotoğraf Fiyatları 2023 yılında her geçen gün değişmektedir. Fotoğrafçılar fiyatlara maliyetlerine oranla ekleme yapmaktadırlar. Tabi dükkanın bulunduğu konum, müşteri portföyü ve çeşitli etmenler fiyat değişikliğine sebep olmaktadır. Şimdi Vesikalık Fotoğraf Fiyatları:

  • 4 Adet Vesikalık Fotoğraf 75 lira bandındadır.
  • 8 Adet Vesikalık Fotoğraf 110 lira seviyelerindedir.
  • 12 Adet Vesikalık Fotoğraf 150 lira civarındadır.

Ato’nun (Ankara Ticaret Odası) belirlediği fiyatlar sabittir. Geçen yıla oranla pek fiyat farkı yoktur. Ama her ürüne gelen zamdan dolayı fiyatlarda değişiklik olmuştur. 2 adetten 20 adete kadar çektirebileceğiniz fiyatlar 60 TL ile 150 TL arası değişiklik göstermektedir.

Vesikalık Fotoğraf Ne Kadar? 

Vesikalık Fotoğraf Ne Kadar 
Vesikalık Fotoğraf Ne Kadar 

Şehirlere ve çeşitli etmenlere göre değişen fiyat skalaları, ATO’nun kararı ile %71 zamlanmıştır. Çeşitli devlet kurumlarına olan kayıtlarda, tapu idarelerinde, kimlik ve ehliyet kayıtlarında vesikalık fotoğraf istenmektedir. Bunun haricinde kimliklerde vesikalık fotoğraf kullanılmamaktadır. Sıklıkla sorulan Vesikalık Fotoğraf Ne Kadar?  sorusunun cevabı ise adetine bağlı olarak 60 TL ile 150 TL arasındadır.

2 Adet Vesikalık Fotoğraf Ne Kadar?

Hemen hemen her şehirde benzer fiyatta olan 2 Adet Vesikalık Fotoğraf Fiyatı 40 TL‘dir.

4 Adet Vesikalık Fotoğraf Ne Kadar?

Genelde en fazla tercih edilen adet olan 4 Adet Vesikalık Fotoğraf Fiyatı 75 TL civarındadır. Bunun yanında bu fiyat şehirlere ve fotoğrafçının kalitesine göre de değişmektedir.

6 Adet Vesikalık Fotoğraf Ne Kadar?

Devlet dairelerinde ve okul kayıtlarında ciddi önem taşıyan ve gerekli olan 6 Adet Vesikalık Fotoğraf Fiyatı 80 TL bandındadır.

8 Adet Vesikalık Fotoğraf Ne Kadar?

Devamlı olarak fotoğraf çektirmek istemeyen ve ev işleri için doğalgaz, elektrik açtırmak için fotoğrafa ihtiyaç duyan kişiler için 8 Adet Vesikalık Fotoğraf Fiyatı 110 TL‘dir.

12 Adet Vesikalık Fotoğraf Ne Kadar?

Fazla adette fotoğraf ilerleyen dönemde de işinize yarayabilir bu gibi durumlar için 12 Adet Vesikalık Fotoğraf 130 TL gibi bir ücretlendirmesi bulunmaktadır.

20 Adet Vesikalık Fotoğraf Ne Kadar?

Bir kere fotoğraf çektireyim, daha sonra uzun bir süre bu işle uğraşmayım diyen kişiler için 20 Adet Vesikalık Fotoğraf 150 TL‘dir. Çektirdiğiniz fotoğraf adeti arttıkça tane başı ödediğiniz fiyat düşmektedir.

Vesikalık Fotoğraf Nasıl Olmalı

Genelde fotoğrafçılar sizi bu konuda yönlendirmektedir. Vesikalık Fotoğraf Nasıl Olmalı derseniz de genelde arka planla aynı renk giyilmemesi gerekmektedir. Bunun yanında çok olmamak kaydıyla hafif gülümseyebilirsiniz. Ayrıca dik durmak ve fazla eğik çekilmemek de önemlidir. Zaten fotoğrafçılar siz gittiğinizde sizi yönlendireceği için bir problem olmayacaktır.

Vesikalık Fotoğraf Çoğaltma Ücreti

Vesikalık Fotoğraf Çoğaltma Ücreti
Vesikalık Fotoğraf Çoğaltma Ücreti

Daha önce çektirdiğiniz bir fotoğraf, fotoğrafçı kayıtlarında bulunmaktadır. Bu sebeple tekrar çektirmek zorunda kalmayacaksınız. Vesikalık Fotoğraf Çoğaltma Ücreti ise genelde tane başı 8-10 TL arasında değişiklik göstermektedir. İlla orada kayıtlı olması da gerekmek yanınıza dijital halde bulunan bir fotoğrafı da çoğaltabilirsiniz.

Ayrıca 4 Adet Vesikalık Fotoğraf Ne Kadar? ile alakalı çeşitli soru ve cevaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Fiyatları kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Bizdekalmasin.com adresi üzerinden ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Vesikalık Fotoğraf Fiyatları 2023 yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

5/5 - (4 Oy)
Yorum yapın