Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Lifta Kullananların Yorumları 

Lifta Kullananların Yorumları 

Lifta kullananların yorumları genellikle iyi olup, bu ilacı kullanan pek çok kişi sonuçtan memnun kaldıklarını ifade etmiştir. Kısacası Lifta erkeklerin cinsel yaşamlarında fayda sağlayan bir ilaç olup, iktidarsızlık sorunu yaşayan erkeklerin tedavisinde doktor tarafından hastalara reçete edilmektedir. Lifta eczanelerde satılan bir ilaç olmaktadır. 

Cinsel gücü arttırmak için kullanılan bir ilaç olan Lifta, her zaman doktorun tavsiye ettiği dozlarda alınması gereken bir ilaç olmaktadır. Lifta cinsel hayatın düzene girmesini sağlayan ve erkeklerin psikolojik olarak öz güvenlerini kazanmasına yardımcı olan, en iyi cinsel ilaçlar arasında en başlarda yer almaktadır.  

Lifta Nedir? Ne İşe Yarar?

Lifta Nedir Ne İşe Yarar

Lifta en iyi, erkeklerde cinsel gücü arttıran bir ilaç olup, sadece doktor tavsiyesi kullanılan bir ilaç olmaktadır. Lifta tabletler halinde eczanelerde satışa sunulmaktadır. Bunun yanında Lifta sayesinde iktidarsızlık yaşayan erkeklerin bu sorunları kolaylıkla tedavi edilebilmektedir. Lifta fosfodiesteraz tip 5 inhibitörleri olarak adlandırılan bir ilaç grubuna dahil olmaktadır. 

Erkeklerin cinsel organlarında kan akışının artmasını sağlayan Lifta tablet, pek çok erkeğin başına gelen sertleşme sorunlarında kullanılmaktadır. Lifta tablet sayesinde erkeklerin yaşadığı iktidarsızlık sorunları tamamen yok olmaktadır. Özellikle Lifta tablet sadece erkeklerin kullanabildiği bir ilaç olup, kadınlar bu ilacı kullanamamaktadır. 

Lifta Kullananların Yorumları

Cinsel uyarıcı olarak kullanılan ve ilişki içerisinde olan kişilerin zaman zaman ihtiyaç duydukları ilaçtır. Bu ilacın 10mg, 20mg gibi farklı dozları da bulunmaktadır. Ayrıca yasal bir yaş sınır da bulunmaktadır. Şimdi sizlere Lifta Kullananların Yorumlarını listeleyeceğiz.

 • Kullanıyorum, lazım oldukça içiyorum ve etkisini sürdürüyor. Memnunum.
 • Aslında fena bir ilaç değil ama bazen işe yaramıyor. Benden kaynaklı mı çözemedim.

Buna benzer olarak funit kullananlar yorumları yazımıza da göz atabilirsiniz.

Lifta 20 Mg Nasıl Kullanılır?

Ürolojik ilaçlardan birisi olan Lifta tabletin, kesinlikle doktorun verdiği dozlarda kullanılması gerekmektedir. Lifta tablet günde en fazla bir defa kullanılabilmektedir. Aynı zamanda Lifta tablet en 20 mg’lık tek doz olarak alınabilmektedir. Doktorun önerdiği doz dışında Lifta tablet kullanılması ise istenmeyen sağlık sorunlarının ortaya çıkmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle Lifta tabletin hiç bir zaman gelişigüzel kullanılmaması gerekmektedir.

Bunlara bağlı olarak Lifta 20 mg kullanım şekli ağız yolu ile olmaktadır. İlacın bir bardak su ile bütün olarak içilmesi gerekmektedir. Lifta tabletin cinsel birliktelikten bir saat önce alınması doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir.  

Ayrıca Lifta tablet kullanılmadığı zaman mutlaka çocuklardan uzak bir yerde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Lifta tableti kadınlar ve 18 yaşın altında olan erkekler kullanamamaktadır. Yaşlı erkeklerin doktor tavsiyesi ile olmak üzere Lifta tablet kullanmasında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. 

Karaciğer yetmezliği ve böbrek yetmezliği olan erkekler Lifta tableti sadece doktor gözetiminde olacak şekilde kullanabilmektedir. Araç ya da makine kullanan erkeklerin Lifta tablet kullanmasında bir sakınca bulunmamaktadır. Lifta tabletin istenildiği zamanlarda en az 30 dakika önce alınması gerekmektedir. Bu sayede ilaç en etkili sonucu verebilmektedir. 

Önemli kalp hastalıklarına sahip olan erkeklerin Lifta tableti kullanmaması gerekmektedir. Aynı zamanda bazı ilaçlarla Lifta tabletin alınması istenmeyen sağlık sorunlarına yol açabilmektedir. Buna bağlı olarak Lifta tablet kullanmadan önce doktora eğer varsa kullanılan ilaçların bildirilmesi gerekmektedir. Yakın zamanda vücut felci ya da göz felci geçirmiş olan erkekler Lifta tablet kullanamamaktadır. 

Lifta 20 Mg Yan Etkileri

Her ilacın olası yan etkileri mevcuttur. Durum böyle olunca Lifta Kullananların Yorumları oldukça araştırılmaktadır. Yan etkilerine gelirsek en iyi cinsel gücü arttıran ilaçlardan birisi olan Lifta tabletin her ilaçta olduğu ve kişilerin bünyelerine de bağlı olarak bir takım yan etkileri olabilmektedir. Bu yan etkiler ortaya çıktığı zaman vakit geçirmeden bu durumdan doktorun haberdar edilmesi ve en yakın hastanenin acil servisine gidilmesi gerekmektedir. Bu bağlamda Lifta tablet yan etkileri ise genel olarak şu şekilde sıralanmaktadır; 

 • Nefes darlığı 
 • Mide bulantısı 
 • Kusma 
 • Mide ağrısı 
 • Baş dönmesi 
 • Şiddetli baş ağrısı olması 
 • Tansiyonun düşmesi ya da yükselmesi 
 • Kalp atışının hızlanması 
 • Uyuklama halinin oluşması 
 • Baş dönmesi 
 • Havale geçirilmesi 
 • Gözlerin kanlanması 
 • Baygınlık hissi oluşması 

Lifta 20 Mg Hakkında Yorumlar

Lifta 20 mg Hakkinda Yorumlar
Lifta 20 mg Hakkinda Yorumlar

Hemen hemen her ilaçta olduğu üzere belirli dozlarda üretimi yapılmaktadır. Bunun sebebi kimsenin metabolizmasının ve kilo-boy gibi parametrelerinin aynı olmamasıdır. Aşağıda sizlere bu konu hakkında yorum yapan kişiler görülmektedir. Lifta 20 Mg Hakkında Yorumlar:

“Cialis’den daha ucuz olmasına rağmen hemen hemen aynı performansı yakalatır.”

Kullanıcı Yorumu

“Ciddi anlamda kotu performanslı bir ilaç. Levitra’dan şaşmamak lazım.”

Kullanıcı Yorumu

“Etkili midir? evet fakat sonrasında çok müthiş bir baş ağrısı yaptı. “

Kullanıcı Yorumu

Buna benzer olarak Medikinet kullananlar yorumları yazımıza da göz atabilirsiniz.

Lifta 20 Mg Alkolle alınır Mı?

Her ilaç gibi bu da alkol ile birlikte alınması sakıncalıdır. Lifta kullanırken dozundan fazla alkol almaktan kaçınmalısınız. Bunun yanında olağan dışı biri durum olduğunda doktorunuzla iletişime geçmeyi unutmayın.

Lifta 20 Mg Etkisi Ne Kadar Sürer?

 Doktorların en çok tercih ettiği ve önerdiği cinsel ürünler arasında yer almaktadır. Etkisi ise en az 12 saat boyunca devam eder. Fakat performanslarda dalgalanmalar yaşanabilmektedir.

Lifta 20 Mg Fiyat 2024

İlacın 2024 yılında eczane perakende satış fiyatı KDV dahil 1322.89 TL’dir

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Sağlık ve ilaç kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Lifta Kullananların Yorumları Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ilaç hakkında yorumlarınızı yorum kısmında belirtebilirsiniz.

4.1/5 - (7 Oy)
“Lifta Kullananların Yorumları ” üzerine 2 yorum
 1. SERTLEŞME SORUNU NEDENİ İLE DOKTORUM YAZDI.ECZADI DA BALANDIRA BALLANDIRA ANLATTI ERKERLER TARAFINDAN TERCİH EDİLDİĞİNİ PEYNİR EKMEK GİBİ SATIYORUZ DİYE.5 KG İKİ GÜNDÜR KULLANIYORUM.BENDE PENİS UYANDIRMASI GİBİ HİÇ BİR ETKİSİ OLMADI DURUMLAR AYNI.RESMEN ŞOK OLDUM DESEM YALAN OLMAZ.ESKİ HALİN AYNI YANİ.

  Cevapla
Yorum yapın