Ana Sayfa » Fiyatları » Vietnam Telefon Fiyatları 2023 – Vietnam Ürünü Ne Demek?

Vietnam Telefon Fiyatları 2023 – Vietnam Ürünü Ne Demek?

Vietnam Telefon Fiyatları adlı yazımız ile sizlerle birlikteyiz. Bu yazımızda Vietnam üzerinde telefon almak hakkında bilgiler sunacağız. Bildiğiniz üzere Telefon markaları için Vietnam dediğimizde aklımıza Samsung markası gelmektedir. Çünkü Samsung’un Vietnam’da üretim fabrikası bulunmaktadır. Bu nedenle telefon almak istediğinizde vergisiz olarak temin edebilmektesiniz. Bu nedenle insanlar turistik olarak Vietnam’ı ziyaret etmektedirler. Aynı zamanda diğer Fiyatları kategorisindeki yazılarımıza da bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Vietnam Malı Telefonlar Güvenilir Mi?

Baktığımız zaman ülke genelinde ekonomik sıkıntılar olduğundan dolayı diğer ülkelere nazaran Vietnam biraz fakir ülke olarak bilinmektedir. Fakat dev şirketlerin fabrikalarının da bulunması ekonomiyi etkilemektedir. Bu nedenle Vietnam telefon konusunda dünya çapında gözde bir yer olarak biliniyor. Fakat Vietnam üzerinde farklı kopyalar da üretilmektedir.

Üreticiler güvenilir teknolojik mağazalarda ürünlerini satmaktadır. O yüzden bazı mağazalar birebir kopya telefon satmaktadır. Bu nedenle telefon alımı yapacak kişilerin aldıkları yeri dikkatli seçmeleri gerekmektedir.

Vietnam Ürünü Ne Demek?

Vietnam Ürünü Ne Demek?
Vietnam Ürünü Ne Demek?

İnsanlar geçimlerini sağlayabilmek için bazı yollara başvurmaktadırlar. Bu tüm dünyada böyledir bu yüzden Vietnam’da da o ülkeye özel ürünler üretilmektedir. Teknolojik olarak birebir kopya üretmesiyle meşhur olan bu ülkede telefon almak için çok dikkat etmemiz gerekir. Çünkü insanlar turist olarak ülkeye ziyaret ettiklerinde telefon almak için araştırmaya girmektedirler. Durum böyle olduğunda Vietnam halkı da kendi replika ürünlerini üretip satışa sunmuşlardır.

Vietnam Replika Telefonlar

Replika denilince akıllara Vietnam gelmektedir. Aynı zamanda vietnam malı telefonlar oldukça satışı olmaktadır. Bu nedenle insanlar Vietnam’a gelip iPhone, Samsung gibi büyük devlerin telefonlarını replika olarak almaktadır. Fakat bazı insanlar orijinal zannederek alıp dolandırılmaktadır. Bu yüzden telefon alırken dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Aşağıda bazı replika telefon fiyatlarını sizler için listeledik.

 • iPhone 12 Pro Max Fiyatı: 3662 Vietnam Dongu
 • iPhone 13 Fiyatı: 3410 Vietnam Dongu
 • Samsung Galaxy S22 Ultra Fiyatı: 3788 Vietnam Dongu
 • Samsung S20 Ultra Fiyatı: 2841 Vietnam Dongu

Vietnam Malı iPhone Alınır Mı?

Ülkeye turistik olarak gelmenin yanında teknolojik ürün almak için de turistler gelmektedir. Aynı zamanda güzel bir tatil planlayan turistler geldiklerinde vergiden muaf olan telefonlara da yönelmektedir. Bu durum Vietnam ürünü iPhone alınabileceği anlamına da gelmektedir. Bu nedenle turistler ülkeye gitmeden önce iPhone telefon fiyatlarını da araştırmaktadırlar. Aşağıdaki listede de iPhone fiyatları yer almaktadır.

 1. iPhone Xs Max 64 GB Fiyatı: 2967 Vietnam Dongu
 2. iPhone 11 Pro Max Fiyatı: 16.485 Vietnam Dongu
 3. iPhone 12 Pro Max Fiyatı: 17.688 Vietnam Dongu
 4. iPhone 13 Fiyatı: 16.509 Vietnam Dongu

Ayrıca dilerseniz bu yazımıza benzer olan Ukrayna Telefon Fiyatları adlı yazımıza da bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Vietnam’da iPhone Fiyatları

Ülkede turist çok olduğu için teknolojik satışlar da vergilendirme sistemi sayesinde ucuz olduğundan dolayı fazladır. Bu nedenle insanlar iPhone fiyatlarını da merak etmektedirler. Biz de sizler için bu bölümde Vietnam’da iPhone Fiyatlarına yer verdik.

iPhone 14 Pro Max Vietnam’da Ne Kadar?

Son modellerden bir tanesi olan iPhone 14 tüm dünya tarafından oldukça fazla şekilde kullanılmaktadır. Satışın fazla olduğu ülkelerden bir tanesi de Vietnam olarak bilinmektedir. Vietnam hem turist çeken bir ülke olduğu için teknolojik ürünlerin satışı da fazladır.

 • iPhone 14 Fiyatı: 18.844 Vietnam Dongu
 • iPhone 14 Plus Fiyatı: 21.226 Vietnam Dongu
 • iPhone 14 Pro Fiyatı: 23.561 Vietnam Dongu
 • iPhone 14 Pro Max Fiyatı: 25.919 Vietnam Dongu

iPhone 13 Vietnam’da Ne Kadar?

Bir alt model olarak bilinen ve kullanıcılar tarafından 14 ile arasında pek bir fark görülmeyen iPhone 13 fiyatları da merak edilen mode larasında yer almaktadır.

 1. iPhone 13 Mini Fiyatı: 14.151 Vietnam Dongu
 2. iPhone 13 Fiyatı: 16.509 Vietnam Dongu

Bu fiyatlar basit bir en düşük kapasiteli model fiyatlarıdır. Dilerseniz hafıza kapasitesini arttırarak daha iyi bir telefona sahip olabilirsiniz. Ancak fiyatta biraz artış gösterebilir.

Vietnam iPhone 12 Pro Max Fiyat

Ülke içerisinde en fazla satılan telefon modeli arasında iPhone 12 Pro Max yer almaktadır. Ülke yerlilerinin çoğu göstermiş olduğumuz bu telefona sahiptir. Aşağıda da satış fiyatları yer almaktadır.

 • iPhone 12 Fiyatı: 14.151 Vietnam Dongu

Ayrıca diğer Fiyatları kategorisindeki yazılar için aşağıdan dilediğiniz konuları inceleyebilirsiniz.

Vietnam Telefon Fiyatları adlı yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Aynı zamanda ana sayfamız olan bizdekalmasin.com adresinden de diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Takip etmeyi unutmayın.

5/5 - (3 Oy)
Yorum yapın