Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Gyrex 25 Mg Kullananlar Yorumları – Panik Atak Rahatsızlığı!

Gyrex 25 Mg Kullananlar Yorumları – Panik Atak Rahatsızlığı!

Gyrex 25 mg kullananlar yorumları, Gyrex ilacını daha önce kullanmış insanların merak ettiği konu başlıklarından bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Oldukça ciddi bir ilaç olan Gyrex, çoğunlukla bipolar bozukluk ve buna bağlı olan atakların azaltılması için kullanılmaktadır.

Reçetesiz alınamayacak ilaçlar listesine dahil olan bu ilaç, etken madde olarak ketapin içermektedir. Bu madde; bipolar, şizofreni, atak gibi sorunların önlenmesine yardımcıdır.

Gyrex adı verilen ilaç, oldukça güçlü bir ilaç olduğu için insanların kullanmaktan çekindiği bir ilaçtır. Ancak ilacın kullanıcı yorumları olumlu yönde şekillenmektedir.

Bu noktada ilacın kullanıcı yorumlarından çok, doktorunuzun tavsiyesine uygun şekilde hareket etmeniz önerilmektedir. Gyrex 25 mg kullananlar yorumları ve ilaç hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki başlıkları inceleyebilirsiniz. Konu hakkındaki yorumlarınızı da yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz. Diğer ilaçlar hakkında kullananlar için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Bu içeriğimize benzer olan Andazol Kullananlar Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Gyrex 25 Mg Kullananlar Yorumları

Gyrex 25 mg kullananlar yorumları
Gyrex 25 mg kullananlar yorumları

Birtakım kişilerde bipolar rahatsızlığı, şizofreni tanısı veya panik atak gibi psikoloji temelli rahatsızlıkların tedavisi amacıyla kullanılan bir ilaçtır. Ülkemizde de çok tercih edilen ve uzmanlar tarafından reçete edilen bir ilaçtır. Gyrex 25 Mg Kullananlar Yorumları sizlerle:

 • Panik atağımdan ötürü doktorum yazdı. Son derece güzel ilaç, fayda sağladı.
 • 2,5 haftadır içiyorum, 27 yaşındayım. Biraz göğüs ağrısı yapıyor onun haricinde iyi.

Gyrex 25 Mg Yan Etkileri

Yaygın olarak görülen Gyrex 25 mg yan etkileri, bu ilacı kullanmaya başlayacak olan kişilerin ya da merak edenlerin dikkatini çeken konular arasındadır. Her güçlü ilaçta olduğu gibi Gyrex ilacında da bazı yan etkiler bulunmaktadır. Bu yan etkilerden bazıları çok yaygın şekilde görülmektedir. Aynı zamanda bazıları ise çok nadir görülmektedir. Bahsi geçen yan etkilerden bazıları şu şekildedir:

 • Göğüs ağrısı
 • Adet düzensizliği
 • Uyku apnesi
 • Deride kabarcıkların oluşumu
 • Karaciğer iltihabı
 • Sarılık
 • Hipotermi
 • Şiddetli pişik
 • Kas yıkımı ve kas ağrısı
 • Ani alerjik reaksiyonlar

Yukarıdaki listeden de görülebildiği gibi Gyrex ilacının pek çok ciddi yan etkisi bulunmaktadır. Bu nedenle doktorlar genellikle ileri düzeydeki psikolojik sorunlarında bu ilacı reçete etmektedir. Bu ilacı kullanacak kişiler mutlaka düzenli olarak doktorları ile iletişim halinde olmalıdır.

Gyrex 25 mg kullananlar yorumları

Gyrex Nasıl Bırakılır?

Gyrex kullanım süresinin sonuna gelen kişiler, Gyrex nasıl bırakılır sorusuna da yanıt aramaktadır. Bu noktada bilinmesi gerekir ki, bazı durumlarda hasta kendini iyi hissetse dahi doktorlar ilaca devam edilmesini istemektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Concor Kullananlar Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Ayrıca Gyrex ilacını bırakma evresinde uykusuzluk ya da kendini kötü hissetme ve bu gibi istenmeyen sorunlar yaşanabilmektedir. Bu nedenle hastalar ilacı bırakmadan önce doktorlarına danışmalı ve bırakma süreci doktor gözetiminde olmalıdır. Zira Gyrex de dahil olmak üzere ciddi ilaçlara başlamak da ara vermek de beklendiğinden daha zorludur.

Gyrex 50 Mg Kullananlar Yorumları

Birçok ilaçta olduğu gibi Gyrex’te de 25, 50, 100 ve 200 mg gibi çeşitli dozajlar bulunmaktadır. Bu sebeple sizin rahatsızlık durumunuza ve de ihtiyacınıza bağlı olarak doktorunuz size belli bir miktar mg’da ilaç verecektir. İşte Gyrex 50 Mg Kullananlar Yorumlarını sizler için derledik:

“İlacı bayadır kullanıyorum, beni çok karamsar yaptı. Onun haricinde sıkıntılarımdan kurtuldum.”

“Aşırı uyku yapmasından başka bir sıkıntısına rastlamadım. Günde 10 saat uyuyorum.”

“Pekte bir etkisini göremedim açıkçası. Değiştirmem gerekiyor.”

Gyrex Kullanıcı Yorumları

Gyrex Kullanıcı Yorumlarını incelediğimizde ilacın yan etkilerinin biraz fazla olduğunu fark ettik. Özellikle ilacı bırakma aşamasında olan insanların bazılarında sorunlar olduğunu fark ettik. İşte o yorumlar şu şekildedir:

 • Bu ilaç sürekli uykumu getiriyor. Ayrıca göğsümde ağrıyor.
 • Çok ağır bir ilaçtır kendisi. Kendi başınıza kullanmayınız.
 • Bırakalı birkaç gün oldu fakat ben hala içmek istiyorum. Bu yüzden sanırım bağımlılık yapıyor.

Gyrex 200 mg Kullananlar Yorumları

Özellikle panik atak ve şizofreni gibi rahatsızlıkların tedavisinde kullanılan bu ilaç çok ağır bir ilaçtır. Bu yüzden kesinlikle ama kesinlikle doktor tavsiyesi olmadan kullanmayınız. Ayrıca dozunuzu kendi başınıza lütfen artırmayınız. Size önerilen şekilde kullanınız. İşte Gyrex 200 mg Kullananlar Yorumları şu şekildedir:

 • Sizi kesinlikle sakinleştiren bir ilaç. Doktorunuz reçete ettiyse ağır bir ilaç olsa da kullanın.
 • İnanılmaz derecede uyku yapıyor. Ben başka da sıkıntısını görmedim.

Gyrex Uyku İlacı Mı?

Bu ilaç tam anlamıyla uyku ilacı değildir. Bipolar, alzheimer, şizofreni gibi rahatsızlıklarda kullanılmaktadır. Fakat uyku problemi olan kişilerde de etkili olduğu için kullanılmaktadır. Doktorunuz size önermediği sürece lütfen bu ilacı kullanmayınız. Çünkü çok ciddi yan etkileri mevcuttur. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Bromelain Kullananlar Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Gyrex 25 mg Reçetesiz Alınır Mı?

Gyrex 25 mg Reçetesiz Alınır Mı? Sorusu son zamanlarda sık sık karşımıza çıkmaktadır. Fakat bu ilaç ciddi bir ilaç olduğu için eczanelerde reçetesiz satılmamaktadır. Sadece doktorlarınız reçete ettiği sürece kullanabilirsiniz. Lütfen kendi başınıza kullanmaya çalışmayınız. Çünkü çok ciddi yan etkileri mevcuttur. Genellikle bipolar ve panik atak rahatsızlığı olan insanlar için reçete edilir.

Gyrex 100 mg Kullananlar Yorumları

Hemen hemen her ilaçta olduğu gibi Gyrex’te de belirli dozlar bulunmaktadır. Bu 25, 50, 100 ve 200 mg dozajlar hastaların rahatsızlık düzeyi, boy, kilo durumlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu şekilde bilgileri özetlemişken Gyrex 100 mg Kullananlar Yorumları da aşağıdaki gibidir.

 • 50 mg ile başladığım ilacı 100 mg’a çıkardık şuan daha iyiyim.
 • Son derece etkili olan ilaç son günlerde hiç almamışım gibi oluyor.

İlaç ile alakalı sıkça sorulan sorulara da bir göz atmak isterseniz, aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Kullananlar ile alakalı yazılarımıza aşağıdan erişebilirsiniz.

bizdekalmasin.com ana sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Gyrex 25 Mg Kullananlar Yorumları yazımızın sonuna geldik okuduğunuz için teşekkürler.

4.2/5 - (17 Oy)
“Gyrex 25 Mg Kullananlar Yorumları – Panik Atak Rahatsızlığı!” üzerine 5 yorum
  • bana göre iyi geldi Bn başka ilaç kullanım ama 8yil kulamdim vüçüt alişi yor belir bir süredenen sonra fayda etmiyor

   Cevapla
Yorum yapın