Ana Sayfa » Genel Kültür » Aslı Kaya Sevgilisi – Aslı Kaya Kaç Yaşında?

Aslı Kaya Sevgilisi – Aslı Kaya Kaç Yaşında?

Aslı Kaya Sevgilisi yazısı ile sizlerle birlikteyiz. Çekmiş olduğu komik videolarla takipçilerinin sevgisini kazanmış olan sosyal medya fenomeni Aslı Kaya’nın özel hayatı merak edilmektedir. Takipçi sayısının günden güne artması ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Aynı zamanda diğer Genel Kültür adlı yazılarımız için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Aslı Kaya Kimdir?

Sosyal medya platformlarından biri olan Instagram uygulamasında takipçi sayısının artması ile Aslı Kaya kim soruları da artmaya başlamıştır. Aslı Kaya 16 Aralık 1989 yılında İstanbul Bakırköy’de dünyaya gelmiştir. Annesi bale tutkunu olarak bilinen Kudret hanım olup, babası ise Mehmet Kaya’dır. Babasını kanser hastalığından dolayı kaybetmiş olan fenomen, 2017 yılından beri ailesi ile görüşmemektedir.

Ayrıca Sibil Çetinkaya’nın Babası Ne İş Yapıyor? hakkında bilgi almak isterseniz bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Aslı Kaya 1,57 cm uzunluğunda ve 52 kg ağırlığındadır. Çocukluk yılları ve eğitim hayatı İstanbul’da geçmiştir. Üniversite eğitimini Kırklareli Üniversitesi’nde Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümünde tamamladıktan sonra kariyerine Beykent Üniversitesi Grafik Tasarım bölümünde sürdürmüştür. 9 Şubat 2017 senesinde YouTube dünyasına katılarak içerikler üretmeye başlamıştır.

Aslı Kaya Kaç Yaşında?

Aslı Kaya Kaç Yaşında?
Aslı Kaya Kaç Yaşında?

Sosyal medyada the Aslı olarak tanınmakta olan Aslı Kaya, yeni içerikler yükleyerek aktifliğini kaybetmemektedir. Aynı zamanda Enerjisi çok yüksek olduğu için, internet üzerinde the Aslı kaç yaşında aramaları yapılmaktadır. 16 Aralık 1989 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen the Aslı şu an 34 yaşındadır. Aynı zamanda Çocukluğunda en sevdiği oyunun dokuz aylık olduğunu söyleyen Aslı Kaya, şu an ki hayatında da spor yapmaya özen göstermektedir.

Aslı Kaya Nereli?

Instagram’da takipçi sayısı yüksek bir hesaba sahip olan Aslı Kaya, son zamanların trendleri olan videolar çekmektedir. Giyim tarzı ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu güzel fenomen doğma büyüme İstanbulludur. Çocukluğu, eğitim yılları ve üniversite hayatının bir kısmı İstanbul’da geçmiştir. Hala daha İstanbul’da ikamet etmektedir.

Aslı Kaya Sevgilisi

Geçtiğimiz yıllarda Kedi Mari ile YouNow’da canlı yayınlar açarak popüler olmayı başarmıştır. Kedi Mari ile ilişkisi olduğunu ancak daha sonra Kedi Mari’nin kendisini aldattığını ve ilişkilerinin bittiğini açıklamıştır. İkili ayrılmadan önce beraber eğlenceli vakitler geçiriyordu ve bunları sosyal medya hesaplarında paylaşıyorlardı.

Aslı Kaya Sevgilileri

Aslı Kaya, tanınmaya başladığı zamanlar Kedi Mari ile ilişki içerisindeydi. İkili daha sonra ayrıldılar ve bunu açıkladılar. Daha sonrasında adı ünlü oyuncu Demet Özdemir ile aşk yaşadığı iddiaları ile karıştı. 2014 yılında 2 yıl oyuncu Demet Özdemir ile aynı evde yaşadıkları ortaya çıkmıştır. Ancak Demet Özdemir’den herhangi bir açıklama gelmemiştir. Şu an herhangi bir ilişkisi olmayan Aslı Kaya’nın bir zamanlar şu anda da ev arkadaşı oldukları Nora Tokhosephan ile de aşk yaşadığı ortaya atılmıştı.

Aslı Kaya Eski Hali

Aslı Kaya, uzun saçın kendisini rahatsız ettiğini öne sürerek saçlarını kısa kesmeyi tercih etmektedir. Saçını kısa kesmesinin ardından Aslı Kaya kız mı erkek mi soruları gündem olmuştur ve bu doğrultuda cinsiyetinin kız olduğunu ancak LGBT bireyi olduğunu açıklamıştır. 2014 yılında kendisine çok yakıştırılan kaş piercingini takmıştır.

Ayrıca diğer Genel Kültür kategorisindeki yazılar için aşağıdan dilediğiniz konuları inceleyebilirsiniz.

Aslı Kaya Sevgilisi adlı yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ana sayfamız olan bizdekalmasin.com adresinden de diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca bizi takip etmeyi unutmayın.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın