Ana Sayfa » Rehber » Temizlik Benim İşim Kullanılan Deterjanlar – Kadir Ezildi

Temizlik Benim İşim Kullanılan Deterjanlar – Kadir Ezildi

Temizlik Benim İşim Kullanılan Deterjanlar yazımızla beraberiz. Televizyonda yayınlanan Temizlik Benim İşim programı ile yıldızı parlayan Kadir Ezildi, son dönemde gündüz kuşağının en beğenilen programlarına imza atmaya devam ediyor. Temizlik Benim İşim kullanılan deterjanlar dahi internette popüler hale geliyor. Kadir Ezildi tarafından gerçekleştirilen temizlik işlemleri ve keyifli programlar başta ev hanımları olmak üzere milyonlar tarafından izleniyor.

Programda Kosla ve Marc markaları tercih ediliyor. Tüm temizlik ürünleri bu iki markanın etrafında yer alıyor. Aynı zamanda Kadir Ezildi tarafından kullanıldığı görüldüğünde ise birçok markada stokların tükendiği açıklandı. Adeta bir temizlik furyası yaratmış olan Kadir Ezildi adını sosyal medyada da gündemin en üst sıralarına taşıdı.

Kadir Ezildi Yerleri Neyle Siliyor?

Kadir Ezildi Yerleri Neyle Siliyor
Kadir Ezildi Yerleri Neyle Siliyor

Öncelikle Kadir Ezildi ile ilgili en sık merak edilen konular genellikle kişisel konulardan ziyade temizlik detaylarına ilişkin şeyler oluyor. Bu minvalde Kadir Ezildi yerleri neyle siliyor sorusu çok sık soruluyor. Kadir Ezildi, kolay temizlik çözümlerini en kullanışlı haliyle ekranların karşısında anlatıyor. Yerleri neyle sildiği ise pek çok kişi için merak konusu haline geliyor. Kadir Ezildi’nin yerleri silmek için kullandığı sihirli ürünlerden biri sirkedir.

Sirke hem kokusu hem de temizleme gücü sayesinde pek çok alanda tercih edilmektedir. Kadir Ezildi tarafından da kullanılan bu ürün yerlerden camlara, koltuklardan tuvalete kadar her alanda kullanılabilmektedir. Bu da sirkenin tercih edilebilirlik oranını arttırır. Aynı zamanda Kadir Ezildi tarafından özel olarak hazırlanan bazı formüller de olmaktadır. Bu formüller arasında sirkenin de yer aldığı bilinmektedir.

Kadir’in Kullandığı Yağ Sökücü Hangisi? 🌟

Kadir Ezildi’nin sunduğu Temizlik Benim İşim programında en sık dikkat çeken konulardan biri de yağ çözücüdür. Kadir’in kullandığı yağ çözücü hangisi sorusu her program sonrasında sosyal medyada en sık sorulan sorulardan biri haline gelmiştir. Aynı zamanda bu soruların sayısının her geçen gün artış göstermesi ise Kadir Ezildi’nin açıklama yapmasını sağlamıştır. Bilindiği üzere Kadir Ezildi, kaliteli ürünlerini tercih etmektedir. İşte kullandığı o ürünler!

  • Marc
  • Vanish
  • Kosla

Yağ sökücü olarak tercih ettiği ürün ise MARC Mutfak adı verilen bir üründür. Marc üretimi olan temizlik malzemeleri hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir deneyim elde edilmesini sağlar. Bu nedenle Kadir Ezildi tarafından da çokça kullanılır. Yağ sökücü sayesinde mutfakta oluşan yağ ve kiri tek hamlede çözmek ve temizlemek mümkündür.

Ayrıca, benzer bir yazımız olan Hastane Temizlik Personeli Maaşları içeriğimize de bakabilirsiniz.

Kadir Ezildi’nin Kullandığı Temizlik Ürünleri

Başarılı sunucu Kadir Ezildi’nin sunduğu temizlik programında temizlik malzemelerine kadar her detay merak ediliyor. Kadir Ezildi’nin kullandığı temizlik ürünleri son dönemde en çok konuşulan konuları arasında yer alıyor. Bilindiği üzere temizlik konusunda büyük bir bilgi-birikim sahibi olan Kadir Ezildi, yalnızca kaliteli ürünleri tercih etmektedir. Bu nedenle izleyicileri hangi ürünleri tercih ettiği konusunda soru işaretleri barındırıyor.

Kadir Ezildi tarafından kullanılan temizlik ürünleri ise Vanish Kosla ve Marc markalarına aittir. Bu iki marka da Türkiye’nin en popüler temizlik ürünlerini üreten ve en yüksek satış rakamlarına ulaşan markalardır. Bu nedenle halihazırda pek çok kişinin Kadir Ezildi ile aynı temizlik ürünlerini kullanıyor olması muhtemeldir. Yağ çözücü, bulaşık deterjanı, çamaşır suyu gibi onlarca farklı temizlik ürününün tamamı iki markadan oluşmaktadır.

Bu markaların yanı sıra farklı alanların farklı temizlik ihtiyaçları olabiliyor. Bu konuda Domestos ve Fairy gibi yeni markaların eklendiği de görülebilir. Kadir Ezildi temizlik ürünleri arasında; toz fırçası, süpürge, faraş, mikrofiber bezler, kova gibi çeşitli ürünleri bir arada kullanmaktadır.

Kadir’in Kullandığı Temizlik Bezleri

Sosyal medyada merak konusu olan konulardan birisi de Kadir’in Kullandığı Temizlik Bezleri konusudur. kadir Ezildi’nin temizlik programında ve evinde kullandığı bezler aşağıdaki listedeki gibidir.

  • Suff marka alman teknolojisine sahip bezler.
  • Mikrofiber özelliği olan bezler.

Bunun yanında Kadir Ezildi Yerleri Neyle Siliyor? ile alakalı sıkça sorulan soru ve cevapları da aşağıdaki gibidir:

Ayrıca, Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Temizlik Benim İşim Kullanılan Deterjanlar yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın