Ana Sayfa » Genel Kültür » Banu Alkan Serveti – Banu Alkan Zengin Mi?

Banu Alkan Serveti – Banu Alkan Zengin Mi?

Banu Alkan Serveti yazısı ile sizlerle birlikteyiz. Tüm Türkiye’nin “Afrodit” lakabı ile tanımış olduğu Banu Alkan, birçok filmde oynamış, şarkılar söylemiş ve ödüller kazanmıştır. Ayrıca yıllar süren kariyeri ile büyük bir servet edinmiştir. Hala daha küçük çaplı işler yaparak mal varlığını büyütmektedir. Aynı zamanda diğer Genel Kültür adlı yazılarımız için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Banu Alkan Zengin Mi?

Banu Alkan Zengin Mi?
Banu Alkan Zengin Mi?

Gençlik yıllarından itibaren mankenlik, oyunculuk yapan ve aynı zamanda şarkıcı olan Banu Alkan, çok uzun süreler çalışmıştır. Bununla birlikte hep kendi ayakları üzerinde durmuştur. Oldukça kaliteli ve lüks hayat sürmeyi sevmektedir. Ayrıca saçını boyatmak için bile yurtdışına çıkan güzel oyuncu, zaman zaman ekonomik sıkıntılar çekmiş olsa bile kendinden ödün vermemiştir. Aynı zamanda geçtiğimiz yıllarda servetinin 26 milyon TL olduğunu söylemiştir. Zaman geçtikçe bu meblağ büyümektedir.

Banu Alkan Kişisel Bilgiler
Yaş65
MeslekOyuncu, Şarkıcı ve Manken
MemleketDubrovnik
Serveti26 Milyon TL

Banu Alkan Kimdir?

“Afrodit” lakabı ile tanınan Banu Alkan’ın asıl ismi Liz Remka Rebronja’dır. 1 Temmuz 1958’de o zamanlar Yugoslavya olan Hırvatistan’ın Dubrovnik kentinde dünyaya gözlerini açmıştır. Ayrıca Liz Remka Rebronja, Sancak kökenli marangoz bir babanın beşinci çocuğudur. Aynı zamanda ailesi ile birlikte 1966 senesinde Hırvatistan’dan Balıkesir’in Edremit ilçesine göç etmiştir. Rebronja ailesi, Türkiye’ye göç ettikten sonra Türk vatandaşı olup “Alkan” soy adını almışlardır.

Ayrıca Ji Chang Wook Sevgilisi hakkında bilgi almak isterseniz bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Daha sonra İstanbul’a taşınarak Kartal’da ikamet etmeye başlamışlardır. Banu Alkan’ın çocukluğunun büyük bir bölümü Kartal’da geçmiştir. Ayrıca Kartal Maltepe Lisesi’nde başladığı eğitimini lise 2. sınıfta terk ederek bırakmıştır. En büyük hayali olan mankenliğe, 16 yaşında LCC kurslarına giderek başlamıştır. Ardından Vakko’da eğitim almaya başlamıştır. Aynı zamanda kadrosuna dahil olduğu ajansı sayesinde bazı reklam filmlerinde oynamıştır.

Banu Alkan Burcu

Güzel oyuncu 1 Temmuz 1958 doğumludur. Ayrıca temmuz doğumlu olan Alkan, yengeç burcudur. Yengeç burcu kadını olan Banu Alkan, burcunun özelliklerini oldukça fazla taşımaktadır. Aynı zamanda bilindiği üzere yengeç burcu kadınlarının en bilindik özellikleri çok duygusal bir yapıya sahip olmalarıdır. Aynı zamanda anaç ve merhametli bir yapıya sahiptirler.

Banu Alkan Boyu

Kariyer hayatında mankenlik de yapmış olan Banu Alkan, 1,61 cm boyundadır. 65 kilo ağırlığında olan Alkan’ın boyu ve kilosu orantılıdır. Ayrıca Kendi güzelliğinin farkında olan Banu Alkan, vücudunun güzelliğini dile getirmeyi oldukça sever.

Banu Alkan Genç Hali

Herkesin sarı saçları ve pembe yanakları ile tanımış olduğu Banu Alkan, 1987 senesinde başrol oyunculuğunu yaptığı ve fenomen olan Afrodit filminden kendi görüntülerini paylaşmıştır.

Banu Alkan Kaç Yaşında?

1 Temmuz 1958 senesinde Hırvatistan’ın Dubrovnik kentinde dünyaya gelmiş olan Banu Alkan, şu an 65 yaşındadır. Aynı zamanda hala güzel ve alımlı olan ünlü oyuncu, sağlığına çok dikkat etmektedir. Ayrıca Neşeli ve eğlenceli olan yapısı ile yaşı ilerlese bile ruhu hala genç kalmaya devam etmektedir.

Banu Alkan Ne İş Yapar?

Afrodit lakaplı Banu Alkan oyuncu, şarkıcı ve mankendir. Ayrıca oyunculuk yaparak yüksek gelirler elde etmiş ve ismini iyice duyurmuştur. Banu Alkan’ın yer aldığı filmler sırası ile şunlardır:

1975- İsyan1976- taksi Şoförü1977- Akrep Yuvası1978- Onsuz Olamam1980- Vurun Beni Öldürün1981- Ağla Gözlerim
1981- Günah Defteri1981- Ben De Özledim1982- Nikah Masası1982- Aşkların En Güzeli1983- İlişki1983- Bataklıkta Bir
Gül1983- Gecelerin Kadını1984- Kadınca1984- Sokaktan Gelen Kadın1984- Kızgın Güneş1985- Katiller De Ağlar
1985- Arzu1985- Bu İkiliye Dikkat1985- Sarı Bela1986- Mavi Yolculuk1986- Seviyorum1987- Afrodit
1987- Güneşten De Sıcak/ SarıGüneş1988- Yaşamak1989- Vahşi Ve Güzel1999- RenkliHayatlar
2001- Tuzu Kurular2005- Kızma Birader

Banu Alkan Yalısı Nerede?

Banu Alkan, henüz 17 yaşındayken o dönemin en ünlü iş adamlarından biri olan Gürbüz Hanif ile aşk yaşamaya başlamıştır. 20 yıl boyunca aşk yaşamışlarıdır. Banu Alkan’ın evi aynı zamanda Gürbüz Hanif yalısı olarak bilinen ve boğazda yer alan ve Gürbüz Hanif ile birlikte 11 yıl boyunca yaşadıkları evdir. Banu Alkan, Gürbüz Hanif’in vefatından sonra o yalıdan taşınmıştır. Ayrıca yalıdan taşınmasının sebebi; Gürbüz Hanif’in çocukları, Banu Alkan’ı mahkemeye vererek 11 yıl boyunca oturduğu yalıyı mahkeme kararı ile boşaltmak zorunda kalmasıdır.

Banu Alkan Sevgilisi

Gençlik yıllarında büyük aşk yaşadığı Gürbüz Hanif’i kanser hastalığından kaybetmiştir. Aynı zamanda ilk ve en büyük aşkını kaybeden Banu Alkan, uzun zaman toparlanamamıştır. 2000’li yılların başında ise iş adamı Murat Taşdemir ile 13 yıl süren bir birliktelik yaşamıştır. Ayrıca geçtiğimiz günlerde gittiği bir mekânda tanıştığı Hollanda’da yaşayan iş insanı Kemal Yıldız’ın evlilik teklifine ‘Evet’ yanıtını vermiştir. Ayrıca Banu Alkan, Kemal Yıldız ile olan birlikteliğini duyurduktan sonra evlilik hazırlıklarına başladığını duyurmuştur.

Ayrıca diğer Genel Kültür kategorisindeki yazılar için aşağıdan dilediğiniz konuları inceleyebilirsiniz.

Banu Alkan Serveti adlı yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Ana sayfamız olan bizdekalmasin.com adresinden de diğer yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca bizi takip etmeyi unutmayın.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın